На кафе с Гала/Ева

  • 111 182
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 14 505
Този сезон съм поглеждала няма и пет пъти.Обикновено провокирана от темата.То е перли,то е чудо.Отивам да си купя едно кило от китайският мол.Днес попаднах на коафьора.Това ли е актуално,розова коса и черна брада?
На гОла това розово (роклята)не и отива.Ще се повторя,но годинките не прощават.Предполагам,че за другият сезон ще я пооправят и ще дръпнат клепача.Съжелявам,но е водеща от десетилетия и това мн.ми се набива.
Патрашка зад тъмните стъкла си е най-добре.Мъжът на Пипи,качил крачка на стола и гледа като брадато дете с умствено изоставане.Наистина не знам кой реши да събере тази групичка?

# 616
  • Мнения: X
Сега и оня противняк иван сотиров.
тая скоро нема да падне от екраня Grinning

# 617
  • Мнения: 9 865
На мен Иван Сотиров ми е по-интересен от обичайните ѝ гости, макар че точно на най-интересните неща, които може да разкаже, няма да се спрат...
Иначе е мазник безподобен той.

Хахахаха, дали не се спомена проф. Патрашков отново... И Кристинка в едър план. Това е безумно.

# 618
  • Мнения: X
Помнете,че бащата на патраша е бил уролог и е бил лекар на Живков!Да не вземете да забравите!

# 619
  • Мнения: 442
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/879740.html
Кристина Патрашкова затвори устите на всички плейметки! На 56 показа страхотно тяло

# 620
  • Мнения: X
Спрете се бе,спрете се вече с тая снимка от преди 10г. !
И дори да е от вчера,в лице е като майката на всички пещерни човеци Grinning А гола не може навсякъде да ходи,лице трябва,лице.
Спрете се Grinning

# 621
  • Мнения: 440
Преди 1-2 дни я даваха в лице и шия от близо баба Патрашкова! Много неприятна картинка беше, та ми е трудно да повярвам, че изглежда така откъм тяло! Ако това е тя, то снимката не е от вчера Wink
Мислех си, че е на повече, изненадана съм, че е само на 56!

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Снимката е стара,иначе добре изглежда на нея.
Сега си изглежда точно на възраста на която е ,а и от какво да старее,живот си живее ...Гала повече дъртее, нищо ,че е с 4год по-млада...

# 623
  • Мнения: 440
Гала само с 4 годили ли е по-млада?!?! На мен Гала ми изглежда много добре за възрастта ѝ! Потдържана жена е и е далеч по-добре изглеждаща от повечето жени на тези години. Патрашкова си е с излъчването на баба. И като вид, и като начин на изразяване, и като стил на обличане ми е като по-възрастна жена. Двете в никакъв случай не са ми като връстнички.

# 624
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Гала само с 4 годили ли е по-млада?!?! На мен Гала ми изглежда много добре за възрастта ѝ! Потдържана жена е и е далеч по-добре изглеждаща от повечето жени на тези години. Патрашкова си е с излъчването на баба. И като вид, и като начин на изразяване, и като стил на обличане ми е като по-възрастна жена. Двете в никакъв случай не са ми като връстнички.

На мен също не ми изглеждат на близка възраст.Гала изглежда много по-добре.Аз я харесвам,но напоследък в лице не ми допада,изглежда доста подпухнала.

# 625
  • Мнения: 1 187
Ще я видим гОла след 4 г. Те такива младолики  поддържани изведнъж се сбръчкосват.

# 626
  • Мнения: 258
На мен Иван Сотиров ми е по-интересен от обичайните ѝ гости, макар че точно на най-интересните неща, които може да разкаже, няма да се спрат...
Иначе е мазник безподобен той.

Хахахаха, дали не се спомена проф. Патрашков отново... И Кристинка в едър план. Това е безумно.
Пак си наруших забраната и гледах предаването в тази част с интервюто с И.С. в YouTube.
Аз "Съдебен спор" също вече не гледам, може би от две-три години, защото много опростачват нещата и въпреки добрия потенциал да бъде полезно и правно образователно предаване, нещата са единствено принизени на най-долно сеирджийско ниво.
Отново се подтвърди, че няма случайни хора, че всички са от едно котило... бил 7 години началник на кабинета на Желю... д-р Патрашков освен Тодор Живков лекувал и неговия баща. Дали не е бил величие на партията? Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 02:26 от Camino

# 627
  • Мнения: 1 807
Постижението й се дължи на това, че се е родила без онази невидима кост, която държи главата изправена. Толкова години "служи" на разни хора, че достойнството за нея ще остане химера и в следващия живот.

# 628
  • Мнения: 14 505
Патрашка е добре в тяло,но и аз си мислех,че е по-възрастна.Изглежда ми като 60+.Снабдихте ли се с перли?Купувайте и широкополи шапки,и се мятайте на плажа.С нов бански,да си го покажете на хората.И никакви деца!

# 629
  • Мнения: 9 865
Патрашка е добре в тяло,но и аз си мислех,че е по-възрастна.Изглежда ми като 60+.Снабдихте ли се с перли?Купувайте и широкополи шапки,и се мятайте на плажа.С нов бански,да си го покажете на хората.И никакви деца!
Разбира се, че никакви деца. Децата сме ги дали в Норвегия.

Общи условия

Активация на акаунт