На кафе с Гала/Ева

  • 111 422
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23
Издържах ги не повече от 5 мин. днес и ги махнах. Същите тикви, същите глупости, празнословия и надвиквания.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Повторения са,още са в отпуск.

# 677
  • Мнения: X
Повторения са,още са в отпуск.

Не че и в новия сезон няма да са...

Същите тикви, същите глупости, празнословия и надвиквания.

# 678
  • Мнения: 23
Повторения са,още са в отпуск.

Ясно. НОВА явно са го закъсали щом няма с какво друго да си запълват програмата сутрин.

# 679
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Започна новия сезон и "екипа" водещи е същия.Аз ли не съм в ред,но не мога да повярвам,че миналия сезон е бил успешен и сега наново ще правят нов с тази концепция.
Отново много силна музика,а дразнещите песнички са даже същите от миналата година ooooh!.

Този сезон ще ме откажат да гледам предаването.

# 680
  • София
  • Мнения: 4 177
Започна новия сезон и "екипа" водещи е същия.Аз ли не съм в ред,но не мога да повярвам,че миналия сезон е бил успешен и сега наново ще правят нов с тази концепция.
Отново много силна музика,а дразнещите песнички са даже същите от миналата година ooooh!.

Този сезон ще ме откажат да гледам предаването.

И аз се отказвам да ги гледам. Ще следя темата, обаче. Тук ми е по-интересно.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Вече не са в Нови хан,а в София.
Дадоха вчера сградата,имат ново студио и декор,не е зле,свеж е,поне ги няма старите ретро драперии от по-миналия сезон...лошото е,че друго позитивно няма,пак същите досадни муцуни и яко мазнене на всички към Гола Mask

# 682
  • Мнения: 1 265
Къде точно в София са?

# 683
  • Мнения: 10 374
И аз вчера пуснах за малко предаването, като им видях муцуните само и веднага превъртях каналите. Май не видях "любимата" ми Банда, или каквато и да е там, но се надявам, че е временно - как така ще полипса от седянката, направо циркът ще куца без нея.

# 684
  • Мнения: 1 134
Там е бандата, но на море в момента. И оттам си прави тъпата рубрика.

# 685
  • Мнения: 11 566
Къде точно в София са?
Май до Панчаревското езеро казаха. Не съм от София, и не я познавам, но са до езеро-така казаха днес.
Харесаха ми всички днес, без оперния певец, особено Патрашка.
Не ме убивайте. Sunglasses

# 686
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Започна новия сезон и "екипа" водещи е същия.Аз ли не съм в ред,но не мога да повярвам,че миналия сезон е бил успешен и сега наново ще правят нов с тази концепция.
Отново много силна музика,а дразнещите песнички са даже същите от миналата година ooooh!.

Този сезон ще ме откажат да гледам предаването.

И аз се отказвам да ги гледам. Ще следя темата, обаче. Тук ми е по-интересно.

Темата и аз ще следя....с надеждата да прочета ,че първо са махнали Ева Тъпото а след нея и всички останали от седянката Mr. Green

# 687
  • Мнения: 10 374
Едва ли на някой му пука, но поне мен изгубиха като зрител тотално. Вече дори и случайно не ги пускам. Мислех, че след ваканцията ще има нещо в положителна посока, но не. Да си стоят, докато започнат да ги гледат само близките им.

# 688
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Кремена да се заеме с облеклото на Ева, наложително е!!! По-добре тя, от колкото сама!

# 689
  • Мнения: 14 623
Не съм ги поглеждала този сезон.Миналият има/няма включих 5 пъти.Като цяло ''нова'' ме довърши тази есен.Същите боклуци,гъзолизци сутрин.Вечер истерично крещяща водеща на формат за издръжливост на човешкият дух и физически възможности,която водеще нагласено риалити с .....да не казвам какви известни личности.По-късно нов сериял,дело на въздесъщият магърдич.Глупост както беше неговият ''7ч.разлика''.
Вече нямам добри очаквания и за маскираният певец.Още повече,че участник в негов формат ми каза,че победителите са известни от рано,а участниците не си избират песни,както твърдят от шоуто.Харесваш,не харесваш,пееш каквото те ти кажат.

Общи условия

Активация на акаунт