Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2018, 11:02 ч.

На кафе с Гала/Ева

• 58 021
  • 695
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
Не са на Панчарево,някъде в градът са.
Казаха,че снимките в яхтата са правени там.

# 691
Не съм ги поглеждала този сезон.Миналият има/няма включих 5 пъти.Като цяло ''нова'' ме довърши тази есен.Същите боклуци,гъзолизци сутрин.Вечер истерично крещяща водеща на формат за издръжливост на човешкият дух и физически възможности,която водеще нагласено риалити с .....да не казвам какви известни личности.По-късно нов сериял,дело на въздесъщият магърдич.Глупост както беше неговият ''7ч.разлика''.
Вече нямам добри очаквания и за маскираният певец.Още повече,че участник в негов формат ми каза,че победителите са известни от рано,а участниците не си избират песни,както твърдят от шоуто.Харесваш,не харесваш,пееш каквото те ти кажат.

А добро утро Wink
Това за Капките от сезон 1 сме го констатирали

# 692
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
Изключително злобни подмятания от страна на Юли и Патрашкова към Илиян и Ева. Но от тия двамата друго не може да се очаква. Идеята на това предаване уж е да е леко и да те разтоварва, а то... така и Стефан Галкин преди ме натоварваше.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 13:12 от jeniqa

# 693
Стефан направо беше цвете в сравнение с тая банда без команда

# 694
  • sofiq
Стефан направо беше цвете в сравнение с тая банда без команда

Определено!

Той поне говореше 20 мин. само,а тия цяло предаване ....

# 695
Не съм ги поглеждала този сезон.Миналият има/няма включих 5 пъти.Като цяло ''нова'' ме довърши тази есен.Същите боклуци,гъзолизци сутрин.Вечер истерично крещяща водеща на формат за издръжливост на човешкият дух и физически възможности,която водеще нагласено риалити с .....да не казвам какви известни личности.По-късно нов сериял,дело на въздесъщият магърдич.Глупост както беше неговият ''7ч.разлика''.
Вече нямам добри очаквания и за маскираният певец.Още повече,че участник в негов формат ми каза,че победителите са известни от рано,а участниците не си избират песни,както твърдят от шоуто.Харесваш,не харесваш,пееш каквото те ти кажат.

А добро утро Wink
Това за Капките от сезон 1 сме го констатирали
Така е,опасни сте.Аз се включих чак в трети сезон.В случая имах предвид X-faktor.Доста подло не само за зрителите,а най-вече за участниците.Не харесват парчето,но трябва да пеят.

Общи условия

Активация на акаунт