На кафе с Гала/Ева

  • 111 432
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Върнах првдаванията от тия дни да превъртя и намеря Албена Михова. В днешното предаване, в интервюто с Асен Блатечки едва познах репортерката Ина Чочева. Надула джуки и скули, носа преправила. По гласа я познах, жалко че се е окепазила и тя.

# 736
  • Viena
  • Мнения: 3 581
То и преди и сега, все си е една мусака. Кой ги бута тези да се излагат незнам. 😂

# 737
  • Мнения: 2 990
От кога Световният ден на детето е на 20-ти ноември, а не на 1-ви юни ?!

# 738
  • Мнения: 56
От кога Световният ден на детето е на 20-ти ноември, а не на 1-ви юни ?!

Мисля , че е световен ден на бебето.    Нашите елитни гимназисти с чужди езици  пак са сбъркали  компотите и компютрите....

А децата отдавна ги ограбиха.... и символа - дъгата - им гепиха ! .... Nature Rainbow

# 739
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Важното е, че кака Гала не си е слагала ботукс от две години и е време вече. ЖДНБ

# 740
  • Мнения: 2 990
Международният ден на децата е на 1 юни в почти всички страни от бившия Социалистически лагер.

На 14 декември 1954 г. ООН и ЮНЕСКО обявяват 20 ноември за Световен ден на децата. Тази дата, обаче, не е повсеместно възприета, тъй като голямото мнозинство от страните в света предпочитат да съхранят традициите си в честването на празника.

Информацията е от Гугъл. 1-ви юни бил международен ден, а 20-ти ноември световен. Доста тъпа дата според мен, трябваше да е през лятото

# 741
  • Мнения: 523
Гала не само в предаването е облечена трагично, но и в реалния живот е така. Едни тюрбани, провиснали дънки, някакви катарами висят от нея, с едни размъкнати тениски и ризи. Никакъв стил. Като я видиш буквално си представящ един разнищен чувал.

# 742
  • Мнения: 4 181
Гала не само в предаването е облечена трагично, но и в реалния живот е така. Едни тюрбани, провиснали дънки, някакви катарами висят от нея, с едни размъкнати тениски и ризи. Никакъв стил. Като я видиш буквално си представящ един разнищен чувал.


Често ли я срещаш?

# 743
  • Мнения: 4 210
Кака Гала ,трябва да е навсякъде ... вече и Маги рекламира... Думи нямам https://www.instagram.com/p/B5GNeV4JAlF/

# 744
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Доста лицемерно -в предаването си непрекъснато обяснява как се храни с чиста храна, колко много инвестира в здравословно хранене ....и изведнъж рекламира тези боклуци. Ама за пари на всичко са готови нашите ,,звезди".

# 745
  • Мнения: 523
Гала не само в предаването е облечена трагично, но и в реалния живот е така. Едни тюрбани, провиснали дънки, някакви катарами висят от нея, с едни размъкнати тениски и ризи. Никакъв стил. Като я видиш буквално си представящ един разнищен чувал.


Често ли я срещаш?
Често я виждам, така се облича в ежедневието, в нейния инстаграм също можеш да видиш начина й на обличане.
И тези шалвари няма ли кой да й каже да ги разкара, вече никой не ги носи, отдавна умряха, да не говорим, че на Запад никога не са били на мода.

# 746
  • Мнения: 56


На 14 декември 1954 г. ООН и ЮНЕСКО обявяват 20 ноември за Световен ден на децата. Тази дата, обаче, не е повсеместно възприета, тъй като голямото мнозинство от страните в света предпочитат да съхранят традициите си в честването на празника.

Информацията е от Гугъл. 1-ви юни бил международен ден, а 20-ти ноември световен. Доста тъпа дата според мен, трябваше да е през лятото

Animal See No Evil  Ле ле .. месец  за възпоменания на починалите...   То така и така е мрачно, мокро и облачно през ноември и мерише на мухал ,  точно като прогизнал детски памперс.  Хич не ми е  празнично  ... 

Не ми трябват световни глупости...     Празнуваме си на 1 юни ...

# 747
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Доста лицемерно -в предаването си непрекъснато обяснява как се храни с чиста храна, колко много инвестира в здравословно хранене ....и изведнъж рекламира тези боклуци. Ама за пари на всичко са готови нашите ,,звезди".

А не ти ли е далеч по-гнусно  Боби Ваклинов  - дето уж ги гони с микрофна - да рекламира мутри за бързи кредити???

# 748
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Боби Ваклинов също ми е гнусен,мазната му физиономия, изобщо цялостно ми е непоносим.А това ,че рекламира фирма за бързи кредити е дъно.

# 749
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Преди години в някакво интервю Гала каза,че учела щерката Мари да не прави нищо даром,всичко да се заплаща...фалшиви са,само се правят на миловидни и добронамерени

Общи условия

Активация на акаунт