На кафе с Гала/Ева

  • 111 432
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 915
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Спортен журналист е.
Има много по-големи дразнители от него в това изкуфяло от всякъде вече предаване...
Остават само две до ваканцията им 😁 А наесен може и без тях 😃

# 916
  • Мнения: 818
Да си кажа честно, винаги когато имах време сутрин го следях това предаване. Обачее нещо много се изтърка. Преди беше интересно, канеха интересни гости, нямаше го това напрежение между водещи (дори когато бяха само Гала и Стефан). А сега дори нещата, които се коментират вече сме ги прочели от някой пост във фейсбук, все едно слушам коментари от живото предаване на Биг Брадър (все пак водещите имат опит там).
Изчерпаха се,  края му се вижда.

# 917
  • Мнения: 14 629
Не съм ги гледала от месеци,но вчера хвърлях поглед на 2-3пъти,като за сбогом...но ще ги има на есен и то в същият състав.Септември се връщали,но още нямало да каже на коя дата.Гала пък какво толкова има да се прави на загадъчна?Харесвам балерината (забравих и името) много свежа.Видях и М.Вачкова.Снимат вече последният сезон на ОЖ.И него не го харесвам,но си има своята публика.Вачкова ми прилича на актрисата Педя човек-лакът брада.Мен ако ме питат,по-добре да направят водещ само Стефан.

# 918
  • Мнения: 258
Не съм ги гледала от месеци,но вчера хвърлях поглед на 2-3пъти,като за сбогом...но ще ги има на есен и то в същият състав.Септември се връщали,но още нямало да каже на коя дата.Гала пък какво толкова има да се прави на загадъчна?Харесвам балерината (забравих и името) много свежа.Видях и М.Вачкова.Снимат вече последният сезон на ОЖ.И него не го харесвам,но си има своята публика.Вачкова ми прилича на актрисата Педя човек-лакът брада.Мен ако ме питат,по-добре да направят водещ само Стефан.
Сакън не думай, Стефчо и водещ!!!
Да, май само балерината е приятна личност там.
Къде в мамата обсъждат ОЖ, тази отекчителна, манипулативна и грозна драма?

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 08:23 от Camino

# 919
  • София
  • Мнения: 1 248
Наскоро водих много интересен разговор с мъж и то по повод предаването на Гала. Не го гледам от доста време, разбирайте ме не понасям кокошарници, тъпи изказвания и изтъркани лафове. То ... едно нормално нещо не остана там, което да задържи интереса.

Човекът разказа, че Банда Банда била нечия щерка, която здраво се опитват да набутат в телевизията и че заради откровената им непоносимост с Ева, скоро щели да направят така, че Ева да си тръгне от предаването. Може и да е истина, нищо няма да ме учуди. Аз Евчето я харесвам - симпатична, има усмивка и харизма. И мъжа на Пипи също одобрявам...

# 920
  • Мнения: 11 566
Четох някъде, че Ева е аут- Гала не я понасяла уж, а и благодетелят й продуцент си намерил нова тръпка.
Пуска снимки от почивката си и хич не изглежда нещастна.

Темата за ОЖ- https://www.bg-mamma.com/?topic=1235534

# 921
  • Мнения: 6 930
Евчето е рядко семпла мома, колкото повече говори, токова повече разваля доброто първо впечатление.
На мен Банда Банда ми е симпатична.

# 922
  • Мнения: 1 134
Всеки път, като го засичах, бандата все за напивания и алкохоли говори и се хили. Много ми е грозно на мен това от жена...

# 923
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Тя не крие, че си е пиянка. В сторитата е вечер с чашка, сутрин с махмурлук. 😆

# 924
  • Мнения: 1 134
Точно- забравих и за мрънкането й, че има махмурлук 😂😂😂😂

# 925
  • София
  • Мнения: 11 568
То Ева си личи, че и трите жени не я понасят, Патрашкова най-много ѝ се зъби. За мъжете не знам, не съм попаднала от преди ИП на предаването. Ева говори гладко, но пълни глупости или заучени неща.
Банда няма дар слово, не ми е приятна за слушане, но я следвам в инстаграм.

# 926
  • Мнения: 5 994
То целият им панел е един такъв тип селска вечеринка, но на Ева простотията много й личи, а това, с което дразни е самочувствието, с което изрича всяка своя простотия. Определено е от типа тъпички и нахални хора, които ги има във всеки екип. Обаче сама си го причинява да се бута там, където очевидно не й е мястото, ама няма как, нали трябва да се възползва от възможността, че си ляга с някого все пак.

# 927
  • Мнения: 14 629
Нали не ги гледам и не знам как са с гостите.Преди беше много готино,когато Сашо Дойнов имаше своя коментарна рубрика.Не си поплюваше.Често идваше и Евгени Минчев.Нищо не спестяваше на домакинята.Smiling ImpСъвсем се забравихме с Тонито Стефанов.Може него да го поканят за панелист.Наскоро го гледах в някакво предаване.Разказваше и показваше колекцията си с играчки от шоколадови яйца.Ако си спомняте интересни персонажи от ''едно време'',припомнете.

# 928
  • Мнения: 93
Бандата според мен е талантливо момиче, но много се притеснява и от там идват проблемите в дикцията като накъсана реч. Случайни в телевизията няма и аз бих се изненадала, ако направят кастинг и вземат момиче/момче от университетите ни с висок успех и изявен студент. Илиян е интелигентен, добър правоговор и леко му се получават преходите в темите, не напряга. Аз го харесвам, има западен модел в него. Без да хейтя, но Ева в моите очи е посредствена, злобна и ограничена. Няма да забравя разсъжденията ѝ за VIP и как тя си изхвърляла боклука на токчета. Що за комплекс за малоценност трябва да имаш? Това, което ти е в главата и ръцете, те прави ценен и значим, не каква външност имаш и как си облечен. Масово наблюдавам, че при известните ни личности и нас самите като зрители, има голяма финансова бездна. Смята се, че колкото по-скъпо си облечен си по-значим и VIP, което е тотална глупост.

# 929
  • Мнения: 19 483
Не гледам предаването много отдавна, но за мен Зейнеб, Ева и Бандата са на едно и също елементарно ниво. "Нямам търпение" есента да ги слушам коя на кой остров си изкарала ваканцията. Това е сборище на тъпи кифли без извинение и ужасно се изтърка. Главно защото не следва дневния ред на обществото, а представя някаква захаросана розова действителност, в която са потопени единствено "панелистите".

Общи условия

Активация на акаунт