Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На кафе с Гала/Ева

• 79 722
  • 917
  •   1
Отговори
# 915
  • Sofia
Спортен журналист е.
Има много по-големи дразнители от него в това изкуфяло от всякъде вече предаване...
Остават само две до ваканцията им 😁 А наесен може и без тях 😃

# 916
Да си кажа честно, винаги когато имах време сутрин го следях това предаване. Обачее нещо много се изтърка. Преди беше интересно, канеха интересни гости, нямаше го това напрежение между водещи (дори когато бяха само Гала и Стефан). А сега дори нещата, които се коментират вече сме ги прочели от някой пост във фейсбук, все едно слушам коментари от живото предаване на Биг Брадър (все пак водещите имат опит там).
Изчерпаха се,  края му се вижда.

# 917
Не съм ги гледала от месеци,но вчера хвърлях поглед на 2-3пъти,като за сбогом...но ще ги има на есен и то в същият състав.Септември се връщали,но още нямало да каже на коя дата.Гала пък какво толкова има да се прави на загадъчна?Харесвам балерината (забравих и името) много свежа.Видях и М.Вачкова.Снимат вече последният сезон на ОЖ.И него не го харесвам,но си има своята публика.Вачкова ми прилича на актрисата Педя човек-лакът брада.Мен ако ме питат,по-добре да направят водещ само Стефан.

Общи условия

Активация на акаунт