Цветята в нашия дом /тема 75/

  • 51 253
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Скрит текст:
Днес се сдобих с още цветенца за моята градинка
Полудяло ароматно карамфилче с много цвят


Бегония , прекрасна жълта. Умирам за такава.


И червена такава с мноого пъпки

и едно прекрасно пак жълто кактусче, пухче, преди доста  време го бях купил, но ...му се случи нещастие



боли ме да ти го кажа, но последното е алое със залепено  някакво сухо цвете. Sad

карамфилчето е супер. Simple Smile

# 466
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Цитат
боли ме да ти го кажа, но последното е алое със залепено  някакво сухо цвете. Sad

карамфилчето е супер. Simple Smile

 doh doh doh Joy
Добри
Ти ме разстреля мила! Лично аз си го купих от HomeMax...имаше и много други такива в различни цветове...ще ме накараш да му отскубна цвета Joy

# 467
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
не го скуби, само го пипни. нали знаеш как е на допир сухото цвете?
това.




намерих ти цветето в хоуммакс

https://www.home-max.bg/aloe-squarrosa/

цъфти така


съжалявам. Sad

# 468
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Хахаах...Добрии  Hug Hug Hug
Разбира се че е естествено!  Не лъжа  doh

# 469
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
ще дойда да проверя лично Wink

Simple Smile и аз да допълня Simple Smile

цветето (алое) Е истинско, но цветчето (жълтото) е сухо цвете.
и не го казвам, защото мисля, че лъжеш. Simple Smile знам, че си изряден до престъпност Simple Smile Simple Smile Simple Smile , а защото пейзаните в хоуммакс лъжат хората с такива залепени китки.
между другото ги лепят с горещ силикон и може листото да е изгорено там, където е залепено жълтото.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 16:46 от st. Dobri

# 470
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Изпревари ме! Тъкмо влизах да правя корекция-допълнение на поста си, като те каня да дойдеш лично да го видиш! Хахах. Само кажи кога, да съм си в Бургас, да не се разминем.Flowers Hibiscus

# 471
  • Мнения: 5 240
Карамфилчето е страхотно Мидко Heart
Добри, благодаря ти за клипчето

# 472
  • Мнения: 14 064
Мидко, няма да страдаш. Ето ти едно цъфнало кактусче. Едва на четвъртата година ни зарадва с цветове. С нетърпение чакам да видя дали и това лято ще се окичи с цвят, защото се развива много добре.

# 473
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Имах го същото

# 474
  • Мнения: 5 240
Същото го имам. Но по-късно започна да цъфти. Ето го, имам за даване много, вадя ги трудно и болезнено, но ако някой иска ще му пратя.

На припек:

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 10:15 от ЗЛОДЕИДА

# 475
  • Мнения: X
Томева, това перуники и минзухари ли са?
 На мен ми подариха едни луковици на перуники, които малко са поникнали. А изрично ми казаха да ги садя на есен... Аз имам съмнения и се чудя дали сега да ги посадя...
За осми март ми подариха минзухар, който вече прецъфтя, а листата му пожълтяха. Да не говорим, че забравих и да ги поливам, и сега се чудя какво да го правя и него....Какво ще ме посъветвате мами? 

# 476
  • Мнения: 705
Аз,днес засадих в градината едни зюмбюли и кокичета. Извадих ги от стария ни имот които вече не ползваме, и ги засадих не знам дали ще се прехванат

# 477
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Томева, това перуники и минзухари ли са?
 На мен ми подариха едни луковици на перуники, които малко са поникнали. А изрично ми казаха да ги садя на есен... Аз имам съмнения и се чудя дали сега да ги посадя...
За осми март ми подариха минзухар, който вече прецъфтя, а листата му пожълтяха. Да не говорим, че забравих и да ги поливам, и сега се чудя какво да го правя и него....Какво ще ме посъветвате мами? 


сади всичко сега. и минзухарите бодни в градинАКА Simple Smile
аз извадих всичко на балкона и засадих всички подаръци от Алфея. Simple Smile






само не се смейте - това е спасителна акция Simple Smile
оказа се, че скоро няма да стигнем до градинката и набодох всичко в балконските сандъчета Simple Smile Simple Smile Simple Smile
вярна на принципите на поколения "майстори", първо действам и след това ще чета. Simple Smile

# 478
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Големи красоти показвате. st. Dobri, прекрасна тераса. Simple Smile

# 479
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
вече са свалени на сянка, докато се съвземат и после....
Simple Smile ще имаме най-пъстрата и шарена тераска Simple Smile

сетих се какво щях да търся Simple Smile
коледниче с мустаци Simple Smile Simple Smile

аз съм виждала по-скоро такова Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 18:13 от st. Dobri

Общи условия

Активация на акаунт