Лекари в БУРГАС - 2

  • 84 728
  • 871
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 527
Някой знае ли дали д-р Табакова, ехографист, приема с направление по здравна каса?

# 196
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Някой знае ли дали д-р Табакова, ехографист, приема с направление по здравна каса?

Не работи със здравната каса.

# 197
  • Мнения: 4 527
Някой знае ли дали д-р Табакова, ехографист, приема с направление по здравна каса?

Не работи със здравната каса.

Благодаря!

# 198
  • Мнения: X
Здравейте, бихте ли препоръчал педиатър, при който бебетата не чакат с останалите болни деца и са с предимство. Не ми е ок с 4 месечно бебе да чакам по 1час.

# 199
  • Мнения: 3 095
Педиатър за болно бебе ли търсиш или личен лекар за ежемесечната консултация?
Ако е първото, няма да намериш такъв, при който едни деца да са с предимство пред други деца, пък били те и бебета, освен ако не им е спешно състоянието.
Когато моите деца бяха бебета и боледуваха и не исках да ги мъкна по болници, виках педиатър вкъщи на частен платен преглед. Обаче в момента не мога да се сетя името на лекарката - работеше в педиатрията на МБАЛ.

# 200
  • Мнения: 890
За педиатър, аз ходя про доктор Василева. При малки бебета, винаги съм отстъпвала ред да минат първи. Когато моите бяха бебета, често и самата сестра излизаше и ги викаше с предимство.

# 201
  • Мнения: 5 984
При д-р Караджова има отделен кабинет за болните деца и за бебетата за консултация и ваксина, като реда е за всеки кабинет и ги редува. Родителите с кола оставят човек с бебето в колата и когато им дойде реда влизат с бебето направо в кабинета. Но фоаето за чакане е едно, защото двата кабинета са съседни стаи, а в коридора към фоаето за детските кабинети чакат възрастните за двамата ЛЛ, чиито кабинети са по този коридор. Когато бебетата за консултация са с количка, не с кола някой родители си запазват ред и чакат с бебето навън. Когато излезебебето преди тях влизат направо в кабинета за бебетата за консултация.

# 202
  • Мнения: X
Педиатър за болно бебе ли търсиш или личен лекар за ежемесечната консултация?
Ако е първото, няма да намериш такъв, при който едни деца да са с предимство пред други деца, пък били те и бебета, освен ако не им е спешно състоянието.
Когато моите деца бяха бебета и боледуваха и не исках да ги мъкна по болници, виках педиатър вкъщи на частен платен преглед. Обаче в момента не мога да се сетя името на лекарката - работеше в педиатрията на МБАЛ.
Педиатър за преглед, когато бебето е болно, иначе за консултациите при личния лекар си има час за бебета, но дори и извън него са с предимство. Ако се сетиш коя е лекарката ще ми е много от полза, защото до сега ми отказват. Най-добрият вариант би бил да има кого да извикам у дома.

# 203
  • Мнения: 3 095
Сега си прерових визитките - Д-р Камелия Илиева, тел.0888/825697, педиатър, има кабинет в поликлиниката с/у "Космос". Отличен специалист е. Бях я харесала, като лежахме с бебето в МБАЛ, но вече май не работи там.
Не ми е отказвала никога домашни посещения, но все пак съм се съобразявала да бъде в извънработното ѝ време.

# 204
  • Мнения: X
Сега си прерових визитките - Д-р Камелия Илиева, тел.0888/825697, педиатър, има кабинет в поликлиниката с/у "Космос". Отличен специалист е. Бях я харесала, като лежахме с бебето в МБАЛ, но вече май не работи там.
Не ми е отказвала никога домашни посещения, но все пак съм се съобразявала да бъде в извънработното ѝ време.
Благодаря! Весели празници!

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 893
Бихте ли ми казали как да се свържа с др.Табакова - ехограф?
Звънях на този номер 0888272857, не вдига.

# 206
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Бихте ли ми казали как да се свържа с др.Табакова - ехограф?
Звънях на този номер 0888272857, не вдига.

Звънете само между 20ч и 21ч. Тогава се записват часовете.

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 893
Здравейте, търся контакт на др.Панайотова - хематолог.

# 208
  • Мнения: 191
Някой има ли впечатления от Д-р Марян Димоски - УНГ в Света София?
Този мошеник ми изкара акъла преди 2 години при преглед в МЦ Света София. С един бърз поглед ми каза, че имам тумор на гърлото и трябва спешно да го оперира в болница Маджуров(там работи също). Даже каза, че 2 операции трябва да ми направи, но щял да ги направи 2 в една, да изреже и т.н. Искаше бързо да ми оформя документите и да ми направи операцията до няколко дни.  Бях втрещена, отчаяна, взех да мисля за завещания дори. Ужасен шок! Отидох за второ мнение на друг УНГ и той ми каза, че нямам никакъв тумор. Беше възмутен от наглостта и безчовечността на първия, който за да вземе едни пари е готов да реже без нужда и да осакътява хората. . Ще го кълна тоя Димоски докато съм жива!

# 209
  • Мнения: 153
Здравейте,
Имате ли информация дали др Татарова работи със здравна каса. И къде преглежда по здравна каса. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт