Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лекари в БУРГАС - 2

• 34 897
  • 509
  •   1
Отговори
# 495
Къде в Бургас /МЦ/ правят и разчитат най - добре ехографско изследване на коремни органи? Благодаря.

# 496
Аз съм чувала много дабри отзиви за Табакова в Славейков. Не работи по каса обаче.

# 497
Моля за мнения малката от една седмица е зачервена на гениталиите,подсечена ли е  незнам точно какво е,търся детски кожен лекар.Педиатъра ни изписа разни кремове нищо не помага за тези дни 😕

# 498
    Аз при Зъбова съм карала малкия. Доволна бях. В Меден Рудник е кабинета, може и през Супердок да се запази час.

# 499
    Здравейте! Читав отоневролог в Бургас има ли?Изключвам Д-р Татяна Михова Wink Благодаря

# 500
    • Бургас и предградието
    Здравейте! Читав отоневролог в Бургас има ли?Изключвам Д-р Татяна Михова Wink Благодаря
    Ти шегуваш ли се....бегай в София !
    В България са около 4,5 !

# 501
    • Бургас и предградието

доц. Широв е много в час... много!

# 502
    Моля ви, препоръчайте ми добър уролог за дете. Става въпрос за подут и болезнен тестис.

# 503
    • Бургас и предградието
    Моля ви, препоръчайте ми добър уролог за дете. Става въпрос за подут и болезнен тестис.
    Забравяш на местно ниво думата добър!
    Ако можеш да си уредиш час при Анакиевски просто е факир от Варна е!Идва в лайфа мисля но едва ли ще можеш да влезеш но все пак за дете му се примоли дано ти обърне внимание!Иначе ако е спешно в Бургас виж в нета не смея да ти препоръчам!В девата идва шефа на урологията на исул София виж и там!

# 504
    Д-р Сребрин Попов

# 505
    Д-р Васил Попов, преглежда в Девата. Мисля, че е детски уролог.

# 506

доц. Широв е много в час... много!

Благодаря ви.Предположих ,че са малко читавите Simple Smile За загуба на слух и шум в ухото Simple Smile Става дума.

# 507
    Здравейте, търся спешно добър очен лекар за 16г момиче.

# 508
    • Бургас
    elitsa_b, д-р Нели Джокова, д-р Мерсинков. В Оксиком са и двамата. Изключително добри специалисти.

# 509
    Здравейте, препоръчайте ми добър невролог  Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт