Лекари в БУРГАС - 2

  • 86 910
  • 871
  •   1
Отговори
# 225
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Препоръчвам др.Сираков гастроентролог , гостуващ доктор един път в месеца преглежда в ММБАЛ Бургасмед,звъннете и питайте.

и моя позната е доволна от него

# 226
  • Мнения: 833
Здравейте,може ли телефон на доктор Хрусанов .

# 227
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Здравейте,може ли телефон на доктор Хрусанов .

0889894145
часове се записват само четвъртък от 14 до 15ч 

п.п има вероятност деня да е вторник не съм 100% убедена

# 228
  • Мнения: 3 723
А аз пък не съм доволна от доктор Атанасова в Меден Рудник и екипа им, сто пъти ни вика за преглед , едно и също мънка и нищо не казва, само хм ахъм, и става  въпрос за млад човек, гледат само да те набутат за гастро и колоноскопии и до там , после пак никакво внимание.

# 229
  • Мнения: 1 698
Здравейте! От две седмици не можем да се свържем с д-р Борис Ангелов-педиатър. Постоянно затваря. Някой случайно да има актуална информация?

# 230
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Здравейте , бихте ли препоръчали добър психолог в Бургас , може и частен кабинет.

# 231
  • Мнения: 246
Здравейте , бихте ли препоръчали добър психолог в Бургас , може и частен кабинет.

Препоръчвам Станислава Терзиева:   https://www.facebook.com/PsychologS.Terzieva/

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
търся дерматолог, някой преди беше препоръчвал Колева в Транспортна, там ли е още, как става записването, някой ходил ли е при нея скоро

# 233
  • в джунглата
  • Мнения: 916
търся дерматолог, някой преди беше препоръчвал Колева в Транспортна, там ли е още, как става записването, някой ходил ли е при нея скоро

Работи всеки ден до обяд, отиваш и чакаш.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
благодаря, а в колко започва сутрин

# 235
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Мисля че беше към 80:30.

# 236
  • Мнения: 5 115
Препоръчайте ми добър невролог, проблема са болки в кръста, краката и гърба.

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 1 446
Генов, в Зорница е му е кабинета.

# 238
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Здравейте , някои има ли мнение за д-р Левтеров психолог на ул. Патриарх Евтими? Гледах интернет страницата му пише ,  че е завършил в Русия.Ако имате отзиви моля, пишете може и на ЛС.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Здравейте къде в Бургас правят рентгеново изследване с бариева каша?

Общи условия

Активация на акаунт