Лекари в БУРГАС - 2

  • 84 753
  • 871
  •   5
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 112
В окръжна болница, в 4Life прави прегледи няколко дни в месеца със записване.

# 466
  • Мнения: 35
И аз препоръчвам д-р Сребрин Попов

Изпратих мъжът ми при д-р Сребрин Попов понеже му излезе бактерия от спермокултурата а четох много добри отзиви за него. И все пак трябваше да му предпише само един антибиотик , не е нещо сложно.
Той му викал: “Имаш ли някакви оплаквания?”
Мъжът ми: “ Не”
Доктора: “за какво си дошъл тогава, аз тази бактерия за първи път я виждам. То тук е написано какво може да се пие...”
😂😂😂

# 467
  • Мнения: 408
Здравейте. Търся мнение за д,-р Калчев, общопрактикуващ лекар. Имал кабинет и в Каблешково. Благодаря.

# 468
  • Мнения: 35
Здравейте,
Искам да сменя личният лекар но не знам с кой. Моля за мнения или ско има такава тема моля да я споделите, че не намерих нищо.
При Мария Димова в Life Hospital сме но ме съм доволна от нея. За направления не мога да се оплача винаги дава, ни всичко друго....

Препоръчвам д-р Стоян Михов-премести се в к-ка Стайков Simple Smile
Казаха ми че не дава направления..

# 469
  • Мнения: 2 883
Здравейте. Търся мнение за д,-р Калчев, общопрактикуващ лекар. Имал кабинет и в Каблешково. Благодаря.

Какво точно ви интересува?
Пациент съм от началото на практиката му, но го ползвам основно за направления.
За лекуване обаче съм със смесени чувства.

# 470
  • Мнения: 408
Здравейте. Търся мнение за д-р Калчев, общопрактикуващ лекар. Имал кабинет и в Каблешково. Благодаря.

Какво точно ви интересува?
Пациент съм от началото на практиката му, но го ползвам основно за направления.
За лекуване обаче съм със смесени чувства.
   Благодаря. Това разбрах и аз, че дава направления безотказно, но и като лекар ме интересува,
Вие ли искате направление за даден специалист или той ви насочва въз основа на изследвания?
Ще ми е от полза да прочета и други мнения.

# 471
  • Мнения: 2 883
До момента съм искала сама, но съм млада, без заболявания. Т.е искала съм основно за рутинен за гинеколог, или за проследяване на бременност.
Веднъж имах по-специфичен случай, в който първо той се зае да ме лекува, но се оказа грешно лечение и ми даде направление за специалист. В крайна сметка така и не се разбра какво ми имаше. Май са били паник атаки на стресова основа, но тогава това не ми беше известно, че съществува.

# 472
  • Мнения: 125
Здравейте, и аз с спешна молба за препоръки за личен лекар за дете. Твърдо съм решена да сменя личните лекари на децата, остават няколко дни, а съм наникаде. Искам лекар, който е добър диагностик, да изписва адекватно лечение след направени необходими изследвания, а не да работи на принципа проба- грешка. Нямам претенции за района, само да не е в М.Рудник.

# 473
  • Мнения: 1 112
Здравейте, и аз с спешна молба за препоръки за личен лекар за дете. Твърдо съм решена да сменя личните лекари на децата, остават няколко дни, а съм наникаде. Искам лекар, който е добър диагностик, да изписва адекватно лечение след направени необходими изследвания, а не да работи на принципа проба- грешка. Нямам претенции за района, само да не е в М.Рудник.

Таня Димитрова в първа поликлиника

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 6 399
Здравейте, и аз с спешна молба за препоръки за личен лекар за дете. Твърдо съм решена да сменя личните лекари на децата, остават няколко дни, а съм наникаде. Искам лекар, който е добър диагностик, да изписва адекватно лечение след направени необходими изследвания, а не да работи на принципа проба- грешка. Нямам претенции за района, само да не е в М.Рудник.
Таня Димитрова в първа поликлиника
И от мен глас за д-р Таня Димитрова. Единственият минус е повечкото чакане пред кабинета, почти винаги има опашка.

# 475
  • Мнения: 125
За съжаление не споделям мнението ви, патили сме си от нея и я смених още преди 6 години.

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, кой съдов хирург бихте препоръчали за разширени вени?

# 477
  • Мнения: 421
Здравейте, кой съдов хирург бихте препоръчали за разширени вени?
д-р Галин Желев от Девата . Много сме доволни .

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 6 399
Здравейте, кой съдов хирург бихте препоръчали за разширени вени?
Д-р Големанов в очна клиника "Хубанов". Гостуващ лекар е от Варна, преглежда тук в четвъртък и петък.

# 479
  • Мнения: 427
Здравейте! От София съм, но цяло лято живеем в района на Бургас. Имам бебе на 6 месеца и направление за детски нефролог. Търсех в интернет, но не успях да намеря информация за човек, който може да извърши профилактичния преглед в Бургас. Някой може ли да ме насочи към специалист, към когото мога да се обърна? В краен случай ще се приберем до София, но наистина ми се искаше ако има възможност да минем прегледа тук. 😊

Общи условия

Активация на акаунт