Лекари в БУРГАС - 2

  • 86 930
  • 871
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 195
Здравейте! Моля за информация за читав невролог с доплер за Бургас! Много благодаря предварително😘

# 721
  • Мнения: 1 074
Здравейте! Моля за информация за читав невролог с доплер за Бургас! Много благодаря предварително😘

д-р Генка Георгиева до Пикадили.

# 722
  • Мнения: 4
За читав невролог мога да препоръчам една млада лекарка в меден Рудник Д-р Михайлова. Няколко пъти сме били при нея на преглед, но мина време, незнм дали още работи в тази... болница

# 723
  • Мнения: 190
Добър невролог е д-р Янев от Лайфхоспитал.

# 724
  • Мнения: 106
Здравейте, може ли да препоръчате гастроентеролог в Бургас....
Присъединявам се към питането.

# 725
  • Мнения: 703
В Бургас има ли детски гастроентеролог?

# 726
  • Мнения: 218
За детски гастроентеролог не съм сигурна дали има, но личната лекарка на сина ми ни насочи към такъв специалист във Варна.

# 727
  • Мнения: 1 253
В Света София преди идваше Георгиева от Варна веднъж месечно. Може да звъннете и да попитате. Предварително запазих час тогава.

# 728
  • Мнения: 260
Може ли да ми препоръчате добър ортопед за ставни заболявания? ( болки в колената)

# 729
  • Мнения: 1 893
В Света София преди идваше Георгиева от Варна веднъж месечно. Може да звъннете и да попитате. Предварително запазих час тогава.
Вече не идва.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
За детски гастроентеролог не съм сигурна дали има, но личната лекарка на сина ми ни насочи към такъв специалист във Варна.
Няма.
София, Стара Загора или Варна.
Аз съм доволна от доц.Георгиева във Варна.

# 731
  • Мнения: 1
Здравейте! Моля някой ако е наясно, дали д-р Едуард Мекенян преглежда някъде с направления? И колко евентуално се чака. Благодаря предварително!

Работи да, в Кардиологичен център Бургас. Сградата се казва комплекс Перла, пада се в дясно от хирургичния корпус на окръжна болница. Не се чака много, до колкото знам е с часове.
Може ли мнения за д-р Спиридонова в 4та поликлиника?

Последна редакция: чт, 26 май 2022, 14:00 от didytuu

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Здравейте! Ще сменям личния лекар на цялото семейство - 5 човека, 3 от които деца.
Търся мнение за др. Мария Димова в Лайфа. Приемам и препоръки за други лекари.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
И аз смятам да сменям моята. Търся някъде в района на Макдрайв, Младост, Хотел Мираж.

# 734
  • Мнения: 1 698
didytuu, благодаря. Звъннах му и не работи с НЗОК.

И аз се присъединявам с питането за личен. Оптималното е ДКЦ1. Не знам в Маджуров има ли лични лекари.

Общи условия

Активация на акаунт