Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 049
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Аз продължавам да си ползвам добрата стара и най-обикновена белина - и за тоалетна и за плочки, а и за мухъл по стена.

# 421
  • Мнения: 10 210
Разреждаш ли я?

# 422
  • Мнения: 730
Аз ползвам за тоалетна гел CLEAN от Кауфланд, много изгоден като цена - към 1,70 за 750 мл. От него преливам и разреждам с вода, за пръскане по фугите. Лошото е, че мирише доста силно.

# 423
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809

Не. Става въпрос за съвсем обикновена белина, примерно тази:

# 424
  • Мнения: 969
Отдавна не бях купувала Доместос и днес взех. Ми страхотен препарат, намазах и след 25 мин фугите бяха побелели Simple Smile Ще разредя другия път и ще напръскам.

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
А миризмата?

# 426
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Изпревари ме - УБИЙСТВЕНА Е!

# 427
  • Мнения: 969
Днес   още ми миришеше.... Отвратителна смрад....

# 428
  • Мнения: 1 130
Чак пък да мирише на другия ден. Просто трябва да се изплакне добре и да се проветри. Винаги съм използвала Доместос. Всичко светва в банята за 10-тина минути.

# 429
  • Мнения: 10 210
Хората са с различна чувствителност. От Доместос майка ми кашля и я заболява гърлото. Аз не го сменям с друг, този препарат чисти сам - няма търкане, няма усилия, само където водата не може да пусне след себе си. 😄

# 430
  • София
  • Мнения: 10 579
Чак не ми се вярва да мирише на следващия ден. Аз съм го оставяла цяла нощ намазан в цялата баня и на следващия ден няма и помен от миризма. Но и носът ми не е много чувствителен, сигурно затова не ме дразни толкова.

# 431
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Хора, къде живеете? Как чисти всичко Доместос? Явно нямате варовик. При нак, както писах водата е много варовита. А варовик с белина не се чисти. Доместоса в моето домакинство го ползвам само за пода в душкабината, че фугите ми са бели и то, след почистване с препарат против варовик.

# 432
  • София
  • Мнения: 11 704
Хора, къде живеете? Как чисти всичко Доместос? Явно нямате варовик....................
В София съм и варовик нямаме, водата ни е много хубава. С Доместос гел почиствам само тоалетните, за друго не го ползвам, не ми е необходим. Плочките се минават с препарат разтворен във вода и с меко парцалче, това ми е напълно достатъчно, но и заради, че големите фуги правят проблем моите са съвсем нормални, така съм си направила всичките  бани с нормална фуга. Освен това плочките, те са някакъв вид керамика не ги почиствам с четка, както казах само с парцал натопен във водата, защото нямам на пода канал, няма как да  заливам плочките с вода,  всичко съм затворила, освен в душ-кабината. Никога не са ми били мръсни плочките, невъзможно е да ми се случи, то си личи по парцала с който се  избърсват. Това действие се практикува веднъж седмично, достатъчно ми е.

# 433
  • Мнения: 969
Банята ми е много стара, предстои основен ремонт, не съм била по-доволна от друг препарат... Лятото ще е и засега ще я чистя със "смръдливеца" Доместос Wink

# 434
  • Мнения: 1 130
Майка ми чистеше банята най-често с Доместос - Сливен. Сега аз живея във Враца и само това ползвам и нямам никакъв проблем. Набързо мажа и излизам.

Общи условия

Активация на акаунт