Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 11

  • 74 010
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
С какво да изчистя стъклата на дограмата отвън - има захабени части долу, които изглеждат като изпръскани с капки мътен дъжд? Киснах с оцет и сода, търках с груба гъба за тефлон, разни препарати ползвах и нищо.
Магическа гъба?

# 466
  • София
  • Мнения: 10 576
Нищо не помага. От миналата година го мъча. Според съседка е от киселинен дъжд и няма оправия. Само с Доместос не съм пробвала и ме подсети, че мога да опитам поне, и да не стане, няма какво да загубя.

# 467
  • Мнения: 1 953
Внимавайте с Доместос. Преди години, бялата пвц дограма, на южния балкон, в една от къщите, пожълтя.

# 468
  • София
  • Мнения: 10 576
Ауу, моята е кафява. Няма да пробвам😄

# 469
  • Мнения: 11 594
Тези капки може и да са се стичали от дъжа като минава по мазилката на фасадата,  демек да е отмито от нея. И аз имам такива на единия прозорец и нямат махане.

# 470
  • Мнения: 7 776
На нас монтажистите ни оставиха специален препарат за дограма и с него всичко се маха. Но нямам идея откъде се закупува, защото още имам резерва в едно шише.

# 471
  • София
  • Мнения: 3 839
Пробвай с препарат за пластмаса. При мен изчисти всичко отвън.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 397
пробвай с обезмаслител , може и да се изчистят.

Аз мойте прозорци в хола понеже са огромни от години ги мия с безконтактно за коли, правя си разтвор пръскам и чакам малко , след това пак пръскам и след 1/2 мин. с мъркуча поливам и после с една гума забърсвам водата и са суперрр.
Пробвай  и с такъв разтвор  Peace

# 473
  • Мнения: 10 210
Силикон/гума как се чисти? Придоби оранжев оттенък от един портокал. Пробвах сода за хляб, после оцет - нищо.

# 474
  • Мнения: 1 987
На нас монтажистите ни оставиха специален препарат за дограма и с него всичко се маха. Но нямам идея откъде се закупува, защото още имам резерва в едно шише.
Може ли да кажеш кой е препаратът?

# 475
# 476
  • Мнения: 551
Момичета може ли да ми препоръчате препарат за под които да ухае добре? Искам да пробвам нещо ново, досега използвах Blazy, но искам да го сменя.

# 477
  • Мнения: 1 449
Аз също ползвам Блейзи и много си го харесвам, но майка ми ми подари един Медикс Cotton Breeze пише, много го харесах. Ухае много приятно. И взех да си взимам и от него вече.

# 478
  • Мнения: 22 867
Аз също ползвам Блейзи и много си го харесвам, но майка ми ми подари един Медикс Cotton Breeze пише, много го харесах. Ухае много приятно. И взех да си взимам и от него вече.

Khaleesi, би ли уточнила за кой от двата става въпрос? Или може би за някой друг?Flowers Hibiscus

http://mexon.bg/produkt/medix-universal-gardenia-%D0%B3%D0%B0%D1 … 0%BE%D0%B0%D0%B7/

https://xn--80aano5abfdt.com/bg-product-details-396.html

# 479
  • Мнения: 1 449
labrex, този от първия линк.
Много приятно ухае.

Общи условия

Активация на акаунт