Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 784
  • 5 181
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 212
Следя не толкова популярни канали и влогъри. Почти всички изброени до тук в темата спрях да гледам. Не ми допадат тези нагласени видеа, гримирани, натруфени момичета и жени.
Някой по-назад попита за канал на книжна/филмова тематика. Следя Алекс и Райс - Четат ли двама.
LinaStyle - българско момиче, което живее в Испания от години.
Ванеса Виденова - клиповете и са за Астрология, Новото измерение и т.н.
Sen Sen Bg - майка с две пораснали дъщери. Има козметика, влогове, направи си сам проекти.
Charly Wilde - канал на Ралица Генчева. Има издадени няколко стихосбирки. Видеа на теми като минамализъм, мотивиращи.
Мария Андреева - има интересни поредици като Къща на духове, обикаля в необитаеми сгради, конспирации.
Magi San - каналът и претърпя доста промени откъм тематика. Към по-добро ми се струва.
Йога с Таня - заглавието говори само по себе си.
pINKiwis - Двете Виктории. Забавни и различни са.

# 121
  • Мнения: X
Мария Андреева - има интересни поредици като Къща на духове, обикаля в необитаеми сгради, конспирации.
Magi San - каналът и претърпя доста промени откъм тематика. Към по-добро ми се струва.

С две ръце за тези прекрасни момичета. Маги дава полезна информация винаги в клиповете си.

# 122
  • София
  • Мнения: 493
Аз на клиповете на Аглеу забързвам видеото 1х или 2х Grinning

# 123
  • Мнения: X
Аз на клиповете на Аглеу забързвам видеото 1х или 2х Grinning
Satisfied

# 124
  • Мнения: 3 788
Makeupbuthow
Скрит текст:
ми беше по- нежна преди. Макар че никога не съм я следила, просто съм пускала чат-пат, сега май прави прекалено спонсорирани видеа. Добро момиче е според мен, но ми падна в очите с историята за майка си. Това не е доближаване до зрителя, а продаване на задника си, на най- съкровените си мъки за малко повече гледания и парички. Отврати ме, но същевременно осъзнавам, че е изстрадала и се радвам, че си е пооправила живота и има човек/хора до себе си.
Гореспоменатата от Захир просто не ми се коментира дори, но ще го направя, като съм започнала. Префърцунено, разлигавено и фалшиво момиченце,
Скрит текст:
изгубило квартирата си и веднага се присламчило и забило някакво французче в бара, вързала го с дете в първите месеции и домъкнала го тук, да я издържа, докато се прави на по- голяма маймуна, отколкото е с хай- фешън стила си. Доста долнопробно като цяло. Тук също важи горното- историята с "аборта". В това видео някой по- наблюдателен ще отчете реплики като "не мислех, че нам ен може да ми се случи, как така на мен ще ми се случва", които издават оная противна самонадеяност, че си над другите и като ти се случи 1/10 от това, което на други хора, го екранизираш веднага за малко pity play. Истинските трагедии са на хората в съседния подфорум, които се опитват с години да забременеят и на тия, дето ги подрязват за разни неща, а не на пикла, която дори не е имала нужда от кюртаж и забременява през 2 месеца.

Кое е видеото за майката на Ели, защото прегледах и двата й канала и нямаше нищо.
Втори едит: сетих се за кое видео става въпрос (https://www.youtube.com/watch?v=6MRQa0NP3Tw)

И коя имаш предвид с втория коментар?

За Галя - както споменах, мен ме дразни това, че натрапва, че няма да си покаже къщата и мъжа (видях го на една снимка в нейно видео, случайно беше на фон, нормален изглежда), а иначе естествено че всеки си има близки и семейство, но когато не ги споменава толкова някак не е проблем да не ги показва (за мен)

Аглю в началото ми беше по-готина. Сега се държи като уморена от живота лелка. Сори, ако съм груба, но така ми изглежда.

edit: следя и още една, защото ми е позната:
KARINA ILIEVA

не че съм й голям фен, но просто я следя, защото ми е интересно в каква посока ще се развие (предвид факта, че я познавам и знам за личния й живот)
Иначе прави видеота, подходящи за 12-годишни, макс до 15-годишни с много свободно време и пари Grinning

И Милена гледам, ако не съм казала (отскоро) и ми е интересна. Някой знае ли каква е историята на мъжа й? Швед ли е?

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 15:34 от Lana..

# 125
  • Мнения: 1 467
Преди следях Гергана Димитрова - makeuptipsbygeri
Обаче е станала ужасна, само парадира със Phlip Plein, Dior... честно казано ми е странен и смешен този стандарт с който парадират.
Много харесвам Kelsey Simonе лъчезарна и красива ми е Simple Smile

# 126
  • Мнения: 18 551
Не следя конкретно никой влогър. Освен Зори от Аглю мама. И то отскоро. Харесват ми видеата й, полезни са ми. Действа ми успокояващо, като си я пусна, положителна и готина е. Не винаги всичко за което говори ми е интересно, но понякога ей така си я пускам докато готвя или правя нещо друго. Просто ми е приятна. И ме разтоварва. Гласа й е приятен и говори на хубави теми. Предвид, че отскоро съм майка чувствам темите й близки до себе си. Дори ме вдъхнови да обръщам повече внимание на вредните съставки в продуктите и здравословната храна😊
От българските бюти влогъри не ми допада изцяло май нито една. От чуждите понякога гледам Карли Бибел. Пускам си най-различни видеа напоследък. Някои ме дразнят. Но няма да споменавам кои.
Видеата на Ели от make up but how са полезни откъм начини на гримиране и понякога си харесвам грим оттам и се уча на техники(че съм си с две леви ръце).
Обичам и да се пресъздават визии,видеа на тема Хелоуин,грижи за косата и ревюта на продукти. Интересни са ми. Гледам на посоки и нямам любимка.
Изабел е забавна, но тя не е типичната бюти влогърка.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 15:38 от Мис Каролин Бингли

# 127
  • Мнения: 5 998
Lana, ето клипчето на Ели от Makeupbuthow - https://youtu.be/6MRQa0NP3Tw

Честно да си призная, не го изгледах цялото и не разбрах защо е разочароващо. Аз лично й съчувствам, въпреки че не разбирам каква е идеята с тези обяснения.

# 128
  • Мнения: 18 551
Смятам Ели за силно момиче. Но такива видеа за мен нямат място и са твърде лични за влогове и канали. Аз също не им разбирам идеята,и не го разбирам това . Мисля,че е излишно,а и много трудно да се говори за това. Да,тя обяснава,че иска да стигне до повече хора,преживели загуба, оценявам това,хубяво е и благородно. Но въпреки това ми е в повече.

# 129
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Имам чувството, че YouTube започва да се задъхва.
Повечето много популярни с милиони последователи впрягат всичките си таланти в нещо което им е предварително платено и поръчано и се губи първоначалния замисъл.
Навсякъде където ходят по света, тези екскурзии са платени и организирани от големи брендове...
Говоря за влогъри на световно ниво.

И аз вече гледам на бързи обороти или 5 мин. в началото. Вече не следя никого
специално, скуката е много сила.

Дъщеря ми следи все още 2-3 момичета ( по навик), които са вече много богати и те самите нямат мотивация да правят нещо качествено.

Даже едната си създаде фирма и сега продава китайски стоки с лепнато отгоре нейното лого. Много се вързват и купуват.
Да не говорим, че през годините винаги е била в ПР връзки с момчета влогъри🤪 за взаймна реклама....пълен фалш.
Не я пиша, защото е французойка и няма да ви е интересна.


# 130
  • Мнения: 706
Мъжът на Милена е с майка шведка, баща българин, това му е историята 😄

# 131
  • Мнения: 11 736
Преди следях Гергана Димитрова - makeuptipsbygeri
Това девойче има някакво видео, в което говори за това, че края на предната година ѝ открили тумор на гърдата.

# 132
  • Berlin
  • Мнения: 11 252
Hello J, напиши я, защо да не, може да е интересно за някой. Темата не е само за българските, макар че е нормално основно за тях да се пише.

# 133
  • Мнения: 1 467
Преди следях Гергана Димитрова - makeuptipsbygeri
Това девойче има някакво видео, в което говори за това, че края на предната година ѝ открили тумор на гърдата.

еми може да не съм го гледала
наскоро попаднах на видео направила мърч  (даже не знаех тази дума) с някакви тениски.... вече всички са ми еднакви и се чудят какво да измислят

# 134
  • Мнения: 3 788
Americana, мерси, и аз предполагах нещо подобно Grinning
За видеото на Ели се сетих одеве. Преди време го пуснах за малко, сега го гледам и почти съм до края. Много от хората с канали приемат тези, които ги гледат, за приятели и се опитват освен с обикновените неща от живота, да привлекат внимание с лични истории, не просто за лайкове и гледания, но и заради това, че може да са от полза на някого. Всеки губи близки, жените преживяват аборти и не знаят какво да правят след това, объркани са, изпитват емоционална болка заради загубата. Не намирам видеата на Ети или Ели за гадни или тъпи, напротив. Може и да са от полза на някого. И за реклама или не - изливат си душите в тези видеа и споделят болките си, не бих се подигравала на такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт