Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 817
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Добре, а как си мият косата след спортуване, излизане ? Или не си я мият... ?

# 151
  • Мнения: 1 757
Тая Галя разбрах ,че ходи един път в седмицата на фризьор , а като бяха на някаква почивка каза, че нямала търпение да се прибере да  отиде на фризьор да й измият косата..От тогава не я гледам , егати глезенето...

# 152
  • София
  • Мнения: 2 378
То си е инженерна сложност да си измиеш сам косата явно.

# 153
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Охх, не знам, но мисълта за "наконтена" жена с немита коса от дълго време, ме убеждава, че поддържана жена не винаги означава екстейшъни, салонен маникюр и педикюр  и филъри в устните.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:14 от Black Hole

# 154
  • Мнения: 5 998
Тези моите познати специално ходят по 2 пъти седмично на фризьор. Едната ми е казвала, че има изключително "издържлива" коса, можело по седмица да не я мие и няма да ѝ се развали фасона на прическата, нито ще се вмирише и т.н. Със спорт не се занимават, едната ходи чат-пат на йога - там потенето не е много, едва ли ѝ се отразява на косата.

Колкото до почивките - сигурно там се "прежалват" да си измият косите, но иначе не.

И, за да не е спам, искам да попитам за влогърки, който дават съвети за лек грим, такъв подходящ за ежедневието.

# 155
  • София
  • Мнения: 23 090
Теадора, канадците са sis vs bro.

# 156
  • Мнения: X
Теадора, канадците са sis vs bro.
Благодаря ти! А какво мислите за тази дама https://www.youtube.com/channel/UCd40XAi5dog_cvbJDYf_72g и гледате ли я?
В началото доста я следях, но нещо с тия устни ми стана антипатична, имам чувството, че ще се пръснат.

# 157
  • Мнения: 1 757
Тази ми е много противна.Пуснах си няколко клипчета , как си рисува веждите майко мила.Сега се занимава с миглопластика ли какво беше и Зори от Agleu ходи при нея.Останах с противоречиви чувства , понеже харесвам Зори , а да отиде точно при нея, но после видях , че услугата й е предоставена безплатно и разбрах логиката. Grinning

# 158
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Теадора, канадците са sis vs bro.
Благодаря ти! А какво мислите за тази дама https://www.youtube.com/channel/UCd40XAi5dog_cvbJDYf_72g и гледате ли я?
В началото доста я следях, но нещо с тия устни ми стана антипатична, имам чувството, че ще се пръснат.

Напомня ми на тази, но е тя е ... мъж и изглежда мноого по - добре.

Като съм на тази тематика: наричан makeup guru, със собствена линия козметика и мноого пари. Лично на мен не ми допада гримът, който прави, много е "артистичен". Интересен образ.

# 159
  • Мнения: 1 334
Аз следя мноооого влогъри и блогъри. Трудно би ми било да ги изредя. Grinning Бихте ли ми дали линк за този на Денси? bouquet

# 160
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
Заповядай - http://densi.info/
Обичам нейните описания на ароматите!

# 161
  • София
  • Мнения: 17 775
И коя имаш предвид с втория коментар?
Антоанета Пепе.

Да, за,боклучетата от китайските, които им пращат, е ясно, че си кривят душата. То пък толкова да си лаком за два чифта гащета да се правиш на клоун.

# 162
  • Мнения: X
Навикът на Галя Симеонова да си мие косата само при фризьор ме втрещи и мен, и то не, че я мие при фризьор всеки път, а че е само в петък! 😫 Споменавала е неведнъж, че не готви, да кажем не се умирисва от манджи. Но все пак съм я виждала да тича, да излиза насам натам, не се ли мърси тая коса като китеник, не ми е ясно! Точно това е едно от нещата, които развалиха цялостното ми мнение за нея. Кел файда за гримовете и дрехите за няколко хиляди лева, като се разхождаш с немита от седмица коса.

# 163
  • Мнения: 9 192
Има още една блогърка,която живее и работи в Дания - Galka Power,но тя не представя бюти или лаивстаил.Има забавни клипове и други с интересни факти.

Преди гледах доста NikkieTutorials,обаче много се превзема,нещата които ползва не са ми достъпни и това което слага за един грим на мен ще ми стигне за три дни.

# 164
  • Мнения: 3 788
И коя имаш предвид с втория коментар?
Антоанета Пепе.

Да, за,боклучетата от китайските, които им пращат, е ясно, че си кривят душата. То пък толкова да си лаком за два чифта гащета да се правиш на клоун.
Всъщност мъжа ѝ е датчанин, не живее постоянно в БГ и надали я издържа той, предвид че и родителите ѝ изглежда да имат висок стандарт. За историята с аборта - днес го пуснах за малко и казва "докато не преминеш през нещо негативно, винаги си казваш това няма как да ми се случи точно на мен" - което е точно така, недей да преекспонираш. Както вече написах, тези видеа за мен са окей, защото може да са от полза на някой друг да преодолее същата трагедия, защото да, за мен да загубиш плод, дете, роднина, приятел или друго си Е трагедия. И не мисля, че защото е казала, че е направила спонтанен аборт, може да се нарича "пикла". За Аглю и нейното Б12 не ми се коментира, и без това вече момичетата казаха какво мислят по темата.

Те си мият косите там, защото им правят сешоар и се намират за много high. Аз си мия косата през ден и ако не го правя просто се чувствам отвратително. За веднъж седмично не ми се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт