Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 689
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 755
Валери беше казала в един клип отдавна , че не  работи , а си изкарва парите от влогърството.Ивана работи нещо , ама понякога като съм я гледала в някой друг влог все си тръгва от работа преди 5 , така че сигурно работи на половин работен ден или нещо такова.Agleu се върна и тя скоро на работа , Magi San работи и тя от вкъщи .Общо взето повечето май не са на пълен работен ден , така че им остава време за тази тяхна дейност.

# 181
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Не знам дали е само при мен, може и от коафьора  😁 да е, след салона се прибирам и си мия косата. Не я понасям, а ако случайно не го направя, на следващия ден я чувствам много ужасна. Не мога да го обясня.  Ццц, не ставам за хай лайфа 😁
Знаете ли какво работи Ивана? Водила ни е в офиса, но не е казвала с какво се занимава.

# 182
  • Мнения: 31 128
А казвала е многократно, но не ме вълнува и не си спомням. Ивана е много готин и мил човек. Тя не е интригантка, следва и харесва много хора, много любезна и никога не се надува и не подминава. Говори с всички и то не фалшиво и лицемерно, а се държи човешки. Много я харесвам аз, защото е рядка бяла птица в тези среди. Повечето са надути, фалшиви и смешни кокони, без покритие и реална себеоценка.

# 183
  • Мнения: 1 755
Аз пък съм останала с друго впечатление  за нея , може и да е грешно.Показва дрехи от китайски сайтове и след това някакви тениски и якета по 400 лв. от мола.И в коментарите под видеата не търпи критика много , а си отговоря грубичко бих казала.

# 184
  • Мнения: 31 128
Аз пък съм останала с друго впечатление  за нея , може и да е грешно.Показва дрехи от китайски сайтове и след това някакви тениски и якета по 400 лв. от мола.И в коментарите под видеата не търпи критика много , а си отговоря грубичко бих казала.
Не е длъжна да търпи критика и то от деца, защото повечото последователи са под 14 години.

# 185
  • София
  • Мнения: 23 072
Сега я потърсих тази Ивана и се оказа, че съм я гледала покрай дъщеря ми. Не ми е симпатична, а и говори на някакъв диалект, който ми неприятен.

# 186
  • Мнения: 703
И аз харесвам Ивана. Особено ми харесва личното ѝ развитие и това че се грижи не само за външата красота.
А какво ви издразни в клипа на Ели за майка ѝ? Защото тематиката на канала е друга ли? Просто ми е любопитно.

# 187
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
А казвала е многократно, но не ме вълнува и не си спомням. Ивана е много готин и мил човек. Тя не е интригантка, следва и харесва много хора, много любезна и никога не се надува и не подминава. Говори с всички и то не фалшиво и лицемерно, а се държи човешки. Много я харесвам аз, защото е рядка бяла птица в тези среди. Повечето са надути, фалшиви и смешни кокони, без покритие и реална себеоценка.
Явно, защото не я следя, а съм гледала избирателно, и не съм разбрала.

И аз харесвам Ивана. Особено ми харесва личното ѝ развитие и това че се грижи не само за външата красота.
А какво ви издразни в клипа на Ели за майка ѝ? Защото тематиката на канала е друга ли? Просто ми е любопитно.
Мен не ме дразни това нейно видео.
Аз се дразня на инфантилни клипове и клипове, спонсорирани от марка, но това не е упоменато никъде.

Почти всики, които се занимават с мода и красота и каналът им е с продукти на високи марки, в един момент показват и продукти на ниски, достъпни марки, или правят клипове кой продукт с какво може да се замени от по - нисък клас. Това е така, защото имат различна аудитория.
Lydia, която следя, не показва нищо по - различно от дизайнерски продукти. В коментари са я питали защо не прави клипове с по - нисък клас продукти, на които отговаря, че каналът й е само за дизайнерски и точка. Редактирам се - показвала е платено видео на продукти на Лореал.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 10:25 от Black Hole

# 188
  • Мнения: 1 755
Критиките не са били от деца , но както и да е.Понеже си личи , че я харесваш доста , няма нужда да спорим.

# 189
  • Мнения: 1 327
Един приятен блог, които следя с удоволствие http://www.xoxogabrielle.com/en/
Следя и много други, но не съм редовна , от всеки научавам по нещо или просто за забавление
http://followmarietta.com/ , този също

# 190
  • Мнения: 56
Аз не гледам много телевизия, а предимно ютюб и имам доста наблюдения на повечето от споменатите. Няма много да ги хейтя, но споделям мнението за Антоанет Пепе. Просто това видео с аброта.... Аз съм от тези от другия форум с проблемно забременяване и след като го гледах имах силното желание да я ударя. Лично го усетих точно като една подигравка и тази превзета високомерност, че е нещо повече от другите, как е над тях и как така може да й се случи точно на нея, направо ме потресе. Знам, че е трагедия да се загуби плод, но според мен просто не й се случвало нищо сериозно в живота и е супер долно да искаш да получиш гледания с историята си. Тя казва, че иска да покажела, че не е един вид ''перфектна'', а преди явно е била :Д Както и да е, да са живи и здрави, но се радвам, че и други са го видели това, защото според мен си личи колко е нестабилна емоционално и фалшива, а има толкова мн лайкове. Може би са предимно деца.
За Аглю- според мен е невиждана хипохондричка, прекалено се вглъбява във всичко, прекалено много чете(в лошия смисъл), изглежда ми много обсебваща и агресивна жена, също доста емоционално нестабилна.
Сега за любимците ми - и в живоат и в ютюб ми допадат естествените хора, които го правят като за хоби и не се взимат много на сериозно. Гледам много травъл влогъри, които ме пренасят на невероятни места. От българските страшно ми допадат тези млади момичета  Quadrifo и Iff's diaries, доста непринудени изглеждат, имат малко абонати, но според мен заслужават много повече https://www.youtube.com/channel/UC5TrR_j8gr_5wdO8HvKcI5A
https://www.youtube.com/channel/UCbj8YKoLlouWs0conlef7OA.
Много харесвам и канала на Адри, Боряна Стефанова, а от другите на Крис Захариев особено поредицата му, в която пътува из България, много вдъхновяващо, добре заснето и браво на него https://www.youtube.com/channel/UCKqBxR5Ys-IqZ0WpZx9m7Vw

# 191
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
За Аглю- според мен е невиждана хипохондричка, прекалено се вглъбява във всичко, прекалено много чете(в лошия смисъл), изглежда ми много обсебваща и агресивна жена, също доста емоционално нестабилна.
Даа, значи не само аз си мисля така. Макар че в първите й видеа е доста по - позитивна и мила.

# 192
  • Мнения: 56
Именно, в началото не беше такава. От такива жени ме е страх, обсебващи, контролиращи, винаги знаещи и компетенти, просто агресивни. Скоро ми попадна и си пуснах видео, в което обеснява, че имала, ама май нямала ИР и сега ще изкл въглехидратите и почва една нова фикс идея и ендо вманиачаване по продукти...

# 193
  • Мнения: 31 128
На мен тази жена също ми е силно антипатична и смятам, че прекалява във всичко.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 576
Според мен повечето се опитват да се докоснат до феновете си и затова разказват трогателни истории като тази а Антоанета за аборта, но не предвиждат, че това са лични неща, които не би трябвало да виждат бял свят, така казано. За разлика от нея обаче, нейната приятелка Ели, MakeUpButHow, има уникални влогове и уроци, има дори доста полезни клипове като например ”всичко за брекетите”. Напоследък започна да снима и влогове, които са свързани с почивките, на които ходи с приятеля й и на мен са ми много интересни, защото виждаш различни култури, различни храни, забележителности. На нея съм  й фен от години, самата тя има много добър речник, изразява се винаги перфектно и някак... подредено. То е ясно, че това е репетирано, репетирано, но си личи, когато един човек умее да говори.

Общи условия

Активация на акаунт