Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 768
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 240
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Що да не?! Wink

# 241
  • Мнения: 25
Здравейте,понеже ми писна да следя и гледам Валери,Ивана,Анноанет Пепе,Галя Симеонова (особено нея,на която й личи,че й плащат от 1вото видео за реклама),реших да направя мой блог на различни теми.Държа да кажа,че блогове,влогове и т.н. трябва да се правят за удоволсвие,не че има нещо грешно да изкарваш пари така,но да предлагат палитри за по 100 лв и да ги гледаме как всеки път ги използват,а в същото време в 6 мин. видео да казват,че Есенс е уникална марка и невероятни неща правят,а като свърши видеото не се и сещат да ги отворят е ужасно!

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 15:14 от bubanka

# 242
  • Мнения: 31 165
Доколкото ми е известно във форума, нямаш право да постваш и рекламираш собствения си блог/ канал, само други потребители могат да дават линкове. Peace
Да ме поправи модератор, ако не е така.

# 243
  • Мнения: 25
И от друго се дразня,заради което спрях да следя повечето от бг влогърите.Когато една отиде на събитие и снима,можеш да видиш същото събитие в още 6 профила на др. влогърки,само че от различен ъгъл.С едно и също мнение и хвалби,може би се притесняват,че ще спрат да ги канят ли?И когато четат коментар на някой,който не ги харесва,казват това са хейтъри,понеже др коментари са от деца на по 12,13 год

# 244
  • Мнения: 11 735
Това е моят блог,смятам да е моето развлечение,а не средство за изкарване на пари!
Да не те засегна, но в началото винаги е така. Полека лека нещата преминават на другия бряг и според мен е нормално. Но разбира се, може да си, да кажем, от тоя 1% хора, които няма да се изкушат и си е твое право и избор, но това не прави другите влогове/блогове лоши, защото са решили да правят и реклама. За всеки влак си има пътници Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 15:20 от bubanka

# 245
  • Мнения: 359
Аз да попитам - само за бюти блогове ли става дума в темата? Т.е. ако ми харесват пътешественически или за фотография, да пускам ли? Simple Smile

# 246
  • Мнения: 25
Няма проблем,модератора да го премахне,нямах представа,че не може

# 247
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Галенцето се е засегнала на сравнението, че косата й е китеник. Когато прочетох поста, се смях сама известно време 😁! Много точно казано! 😁

Не, обсъждаме всякакви блогъри и влогъри. Назад в темата има интересни предложения. Бюти са по - споменавани, явно защото сме жени 😁.
Дара, най - щастлив е този човек, чиято работа е неговото хоби! Успех !

# 248
  • Мнения: 31 165
Аз да попитам - само за бюти блогове ли става дума в темата? Т.е. ако ми харесват пътешественически или за фотография, да пускам ли? Simple Smile
Пускай. Peace

# 249
  • Мнения: 1 090
После групов рев - няма нищо меркантилно в нашите възвишени хобита!

# 250
  • Мнения: 25
Това е моят блог,смятам да е моето развлечение,а не средство за изкарване на пари!
Да не те засегна, но в началото винаги е така. Полека лека нещата преминават на другия бряг и според мен е нормално. Но разбира се, може да си, да кажем, от тоя 1% хора, които няма да се изкушат и си е твое право и избор, но това не прави другите влогове/блогове лоши, защото са решили да правят и реклама. За всеки влак си има пътници Simple Smile

Да,аз това казах,че няма лошо в това да се изкарват парички,но не трябва това да е целта.Ако жена с интереси има мнение,няма лошо да снима,качва и публикува,но ми станаха много еднакви и единствената цел е безплатните парцали от SheIn и Romwe,от които чуваме във всички видеа,а даже за парцал от Китай са си и малко скъпички,според мен Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 15:21 от bubanka

# 251
  • Мнения: 11 735
Доколкото ми е известно във форума, нямаш право да постваш и рекламираш собствения си блог/ канал, само други потребители могат да дават линкове. Peace
Да ме поправи модератор, ако не е така.
Densi, в кулинарните групи си пляскаме линкове към рецептите от блоговете. Досега модератор не ни е трил.
Не би следвало да е проблем да си пуснеш линк към блога. В бюти темите не си ли споделяте разни неща/статии от блоговете? Не ги следя и от тази тема научих за някои форумки.


Цитат
Аз да попитам - само за бюти блогове ли става дума в темата? Т.е. ако ми харесват пътешественически или за фотография, да пускам ли? Simple Smile

За всякакви Simple Smile

# 252
  • Мнения: 31 165
Не, не си постваме статиите лично, не би трябвало и вие да го правите. Peace

# 253
  • Мнения: 25
Доколкото ми е известно във форума, нямаш право да постваш и рекламираш собствения си блог/ канал, само други потребители могат да дават линкове. Peace
Да ме поправи модератор, ако не е така.
Densi, в кулинарните групи си пляскаме линкове към рецептите от блоговете. Досега модератор не ни е трил.
Не би следвало да е проблем да си пуснеш линк към блога. В бюти темите не си ли споделяте разни неща/статии от блоговете? Не ги следя и от тази тема научих за някои форумки.

Цитат
Аз да попитам - само за бюти блогове ли става дума в темата? Т.е. ако ми харесват пътешественически или за фотография, да пускам ли? Simple Smile

За всякакви Simple Smile
Явно беше проблем,понеже го премахнаха,но няма значение.

# 254
  • София
  • Мнения: 8 932
Абе хора, гледайте  Desislava Peeva, няма такъв смях, макар че малко и тъжно може да ви стане
 https://www.youtube.com/channel/UCN2JOsnj1m_9nI-jt6_DnQg

Раждането на Кармен, потресох се https://www.youtube.com/watch?v=7wNulVb0vG8&t=411s
Oт глад ли мляска така тази жена?
Следя предимно чужди влогъри, една австралийка ми е най-сладка - Nikkia Joy.

Общи условия

Активация на акаунт