Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 248
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30 965
Е, ти им бъркаш яко и затова те плашат, и се заяждат яко. Че и спонсорираш някои постове за достигане до повече хора, а знаем, че лоша реклама няма и затова се опитват да блеснат в дискусии под тях. Другите момичета си пишат тихо и кротко, в повечето случаи.

# 286
  • Мнения: 5 885
Аз чета блогове за красота през едно приложение, но чета избирателно, защото не всичко ми е интересно. Самата аз пиша, но наистина за удоволствие и то пиша с голямо удоволствие и само когато съм на кеф. Блогът ми никога няма да се превърне в моя работа, защото за два лева или за един подарен крем за лице никога няма да си пречупя езика и да започна да пиша глупости, само и само пр-ите да ми изпращат безплатно продукти.
Смешно ми е, когато видя, че блогър, който пише за красота, изведнъж почва да хвали храна, някакви измислени марки телефони или паста за зъби. Дано да се продават скъпо, защото иначе не е ОК.
Аз, като всеки човек също бих се продала, естествено. О, бих рекламирала до пръсване тъпи стоки, ама поне нека да съм заплатена. Иначе изобщо няма смисъл, за една торба козметика! Абсурд.

# 287
  • Мнения: 3 747
irina.thumbelina (ако не бъркам) и Ванеса Виденова бяха много активни в teenproblem преди време. Първата си мислеше, че е хванала Бога за шлифера, щото изглежда прилично, а втората беше много щура.

Галя , естествено, е разбрала, че се обсъжда некъпането ѝ и е постнала снимка на поста от тук в Инстаграм

Галчето  вече си е сменила Инстаграм името, че да не я намират хората толкова лесно явно (не знам каква друга причина може да има), ноооо ето го новия:

https://www.instagram.com/galia.simeonova_/

# 288
  • Мнения: 462
Следващия път, когато получиш заплаха за живота или здравето ти, се обърни към органите на реда. Това е престъпление и е наказуемо.
Това е изпробвано и от него няма никакъв смисъл.
Всъщност, аз сама успях да намеря едната заплашваща госпожа, когато полицията вдигна рамене. Оказа се, че интелигентната дама е вписала и служебния си мейл в един от постовете, качени на сайта ми от нейното IP Стана интересно, защото се свързах и с управителя на фирмата ѝ със скрийншотове. Тя каза, че някаква приятелка писала от нейно име, обаче уволнението си го получи лично тя, не приятелката. Беше козметична компания и успях да им извия ръцете, че ще пиша за случая, ако не я уволнят. Масово заплахите не са от CEO-тата, а от нископозиционирани служители, които мислят, че проявяват лоялност и ще им помилват главата за публично защитаване на бранда. Конкретно тази беше от варненски клон на Орифлейм и не беше никоя.
А Денси, да, права си, защото аз реално говоря сериозно и се опитвам да бъда нещо като гласа на разума в козметиката, та може да им бъркам по-навътре. Поне досега не са били толкова тъпи, че да ми предложат подкуп или да ме поканят на екскурзийка, както колегитее ми по кабинетите и аптеките...

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 18:38 от Cherry Lady

# 289
  • София
  • Мнения: 17 711
Ванеса е инфантил. Като не й харесва нещо, почва яко да хейтва. Ама в иатинския смисъл. Това от годините преди да е "на екрана". Иначе е много хай и широкоакроена. Sure

# 290
  • Мнения: 11 701

Смешно ми е, когато видя, че блогър, който пише за красота, изведнъж почва да хвали храна, някакви измислени марки телефони или паста за зъби. Дано да се продават скъпо, защото иначе не е ОК.
Аз, като всеки човек също бих се продала, естествено. О, бих рекламирала до пръсване тъпи стоки, ама поне нека да съм заплатена. Иначе изобщо няма смисъл, за една торба козметика! Абсурд.
Това ми напомни за мой случай преди години. Не знам по него време как е било с блоговете за козметика, може би преди 4-5 години. Дали са били както сега посещавани, но като кулинарен блогър получих оферта да рекламирам козметика и се изненадах на поканата. Отказах. Не че не можех да пиша нещо за марката и "да намажа", но не ме вълнуват такива неща. Но пък за краткото време (няколко дни, откакто я има темата), в което се запознах виртуално тия дни с доста влогърки, гледам че доста от тях освен за гримове, споделят и за храна, дрехи, заведения и т.н. Simple Smile Явно има хляб в цялата работа.
Следващото странно предложение дойде от един автосервиз. Хаха Smiley Следваше реклама на фотокниги. И капакът беше 2 платформа за онлайн поръчки на храна. Значи, имам кулинарен блог за идеи за храна, която да си приготвим вкъщи, ама да пиша на хората, откъде да си поръчат храна. Яко Simple Smile

# 291
  • Мнения: 99
От вашите коментари ми стана много интересно за тази А.Пепе и реших да видя видеята й. Оказа се, че съм гледала 1-2 преди години - тогава ми се видя ок и сладка, но сега направо не мога. Реших да видя блогът й(предпочитам да чета)... мами, останах потресена. Не знам тази жена от какво се издържа, защото нали уж блог под 100 000 последователи не получава пари от youtube, но ето линк(тя го е пуснала) към чантичката й от последния пост.Освен животът през розови очила, силно ми направи впечатление и леката й обсебеност от био и т.п неща. Най-вече, когато обясняваше в свой клип как искала детето й да ползва само натурални продукти като мокри кърпички с 99% вода.... стана ми множко.

https://ivalo.com/en/product/4b2c4c96-d4de-4536-a8a9-83dfd05355be/seven-blue-navy

Като гледам не й се свидят и още толкова за очила на Dolce & Gabana....според мен този нейният Филип е доста навътре с работата си в Дания и изкарва много...не виждам просто друг начин да печели по толкова много само от рекламация на някви био блокчета и т.п.

П.С Попаднах на този клип - https://www.youtube.com/watch?v=tm-jOZ7Uvh4
Сега силно се питам Филипчо какво работи Fearful Някой да ми каже, моля Ви!!!

(подкрепям мнението, че всеки сам решава да харчи парите, за каквото си иска)

# 292
  • Мнения: 13 621

Много харесвам Latte ASMR. Много е добра, успокоява и предразполага. Десет минути с Лате - тотален релакс. После спиш като къпан. И сладкото " Найс ту мийт чу".
Heart Decoration Heart Decoration Heart Decoration Най-най-най-любимите ми видеа в YouTube са тези на Latte и останалите asmr гурута.

Да се включа и аз по темата като един почти ex-блогър Smiley От доста време ме натоварва да следя бюти влогъри и все по-рядко го правя. При чуждестранните са едни превземки, пищене, цвилене...тук визирам основно хора като NikkieTutorials, Джаклин Хил и всички останали от този ранг. Просто нямам нерви да ги гледам.

Липсва ми спокойствието и нормалните визии на хора като Мишел Фан, МаkeupGeek и Bubzbeauty. Преди десет години наистина имаше какво да се научи. Сега е само "аууу, оууууу", "колко е прекрасно, невероятно, уникално"...
Никой "нормален човек" не се гримира като влогърите, които показват тези уроци. И това го казвам като човек, който всеки ден е гримиран. За съжаление тези "драг" визии заляха целия интернет. Но пък ме кефят набиращите  все по-голяма популярност "драма канали". Умирам си от смях с тях. Този ми е адски забавен: https://www.youtube.com/user/LUXURY713
Време е и при нас да има такива, ще е много забавно Smiling Imp

Български влогъри не следя редовно, освен ако не ме интересува нещо конкретно. Имаме много хубави и полезни канали и такива с абсолютно ненужно или изцяло рекламно съдържание, но в крайна сметка всеки харесва нещо различно, и това е ок. Повечето от споменатите в темата ги познавам лично или се засичаме по разни събития, така че няма ги коментирам. Innocent


# 293
  • Мнения: 2 620
Скрит текст:
Това е изпробвано и от него няма никакъв смисъл.
Всъщност, аз сама успях да намеря едната заплашваща госпожа, когато полицията вдигна рамене. Оказа се, че интелигентната дама е вписала и служебния си мейл в един от постовете, качени на сайта ми от нейното IP Стана интересно, защото се свързах и с управителя на фирмата ѝ със скрийншотове. Тя каза, че някаква приятелка писала от нейно име, обаче уволнението си го получи лично тя, не приятелката. Беше козметична компания и успях да им извия ръцете, че ще пиша за случая, ако не я уволнят. Масово заплахите не са от CEO-тата, а от нископозиционирани служители, които мислят, че проявяват лоялност и ще им помилват главата за публично защитаване на бранда. Конкретно тази беше от варненски клон на Орифлейм и не беше никоя.
А Денси, да, права си, защото аз реално говоря сериозно и се опитвам да бъда нещо като гласа на разума в козметиката, та може да им бъркам по-навътре. Поне досега не са били толкова тъпи, че да ми предложат подкуп или да ме поканят на екскурзийка, както колегитее ми по кабинетите и аптеките...

Ето заради такива изцепки не искам никой нищо да ми праща и да иска ревю. Купувам си сама каквото ми кефне и си пиша каквото ми е на сърце, както ми е на сърце. Не гоня трафик и не броя посещения. И това, че си поддържам блог по никой начин не ме кара да се самоопределям като блогър, инфлуенсър и прочее.
Апропо, в изброените от мен блогове пропуснах да добавя на Денси и на Надя и адмирирам ентусиазма, с който поддържат блоговете си.

# 294
  • София
  • Мнения: 17 711
Аз съм гледала изцяло едно от първите й видеа, когато ми я препоръчаха. Разказва, че се разделила с приятеля си и май нямала къде да живее или пък достатъчно доходи, не помня. Уж не търсела връзка, ама забърсала този, надула корема за няколко месеца и се чувствала кофти в Дания, но не очаквала Филип да зарееже семейния бизнес (на баща му май беше фирмата), но той се съгласил уж и дошли в България.

Скрит текст:
Ама че изкуственяк. Това не е оптимизъм, а разкривени от преструвки устни.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 20:32 от The Catcher in the Rye

# 295
  • Мнения: 3 747

П.С Попаднах на този клип - https://www.youtube.com/watch?v=tm-jOZ7Uvh4
Сега силно се питам Филипчо какво работи Fearful Някой да ми каже, моля Ви!!!

(подкрепям мнението, че всеки сам решава да харчи парите, за каквото си иска)


Аз го прегледах набързо, може би пази етикетите и после ги връща? Grinning да дадеш толкова пари за супер семпли дрехи не мисля че е нормално..

# 296
  • Мнения: 18 503
😋😉😊

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 20:07 от Мис Каролин Бингли

# 297
  • Мнения: X
Дрехите са хубави, цените им не ги разбрах, защото само прехвърлих видеото, колкото да видя влогърката и мъжа й, че много ги обсъждате.
Той е датчанин, нали? Тя говори може би най-отвратителният английски, който съм чувала. И е голяма лигла, а не й отива на визията. В смисъл че няма кукленска визия или нещо подобно.

# 298
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
На мен лично са ми противни жените, които забременяват през няколко месеца. Беше казвала, че някакво кървене вероятно също е било изчистване на организма от плода, а се случвало много пъти. Асоциирам ги с циганките. Постоянно плодящи се и не ползващи никога предпазни средства.
Направо ме разби Grinning Горките майки на породени!

# 299
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Сега като говорихме за платени реклами, се сетих за едно видео на Антоанет Попова, толкова деца я гледат, особено млади дами. А тя говореше как за интимна хигиена трябва да се ползват  интимни гелове и мокри кърпички на няква си там марка.

Общи условия

Активация на акаунт