Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 792
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 31 167
А чели ли сте книгите на Стан или Емил Конрад?

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 19:59 от densi

# 301
  • На топло
  • Мнения: 4 130
The Catcher тамнезнамсикво
Познавам много родители с по няколко деца с малка разлика и не са нито цигани, нито идиоти.
Това вече е чиста злоба и завист, а не градивна критика 🙄
Не ти харесва, дразни те, ми спри да я гледаш и да се интересуваш от живота ú.

# 302
  • Мнения: 18 552
Значи веднага ще го изтрия. Не че ме знаят.Обаче Денси след като се погрижи да ме цитираш няма да мога да го изтрия. То е все тая щото аз не следя почти никоя.

# 303
  • София
  • Мнения: 11 763
The Catcher надявам се никога да не наминаваш чрез Кюретажната тема, аз съм минала през нея и повярвай ми не циганка, а ще искаш през ден да забременяваш

# 304
  • Мнения: 46 509
Оливера ми опротивя в момента, в който разбрах, че иска вход 5лв за срещите си с феновете (деца на макс 14-15 години)
Изрових да видя какъв е този вход. Доколкото схванах за първи път ѝ се случвало, не знаела, че в МОЛ-а се плаща за среща, а не могла да плати сама.
Не знам на какъв принцип се организират срещите, но ако наистина влогърите плащат ще им излиза солено.
Може би по-правилното е било да я отложи, но пък си представям какъв рев тогава щеше да бъде.

# 305
  • USA
  • Мнения: 7 292
На мен Пепе ми харесва.Устроила си е живота,а е само на 28,изглежда чудесно,има вече 2 деца.
Колко момичета на нейните години могат да се похвалят с това?

За преиграването,американките(глобално говоря) за мен са номер 1 в маниерничене и фалш.
Такова нещо при български влогърки не съм виждала.При тях ме дразнят само рекламните им видеа и близане на задници,за да получат аванти.Имайте малко достойнство.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 16:57 от Adoralova

# 306
  • Мнения: 31 167
Значи веднага ще го изтрия. Не че ме знаят.Обаче Денси след като се погрижи да ме цитираш няма да мога да го изтрия. То е все тая щото аз не следя почти никоя.
Изтрих го веднага цитата, направи го и ти сега.

# 307
  • Мнения: 402
Антоанет Пепе - или така наречената Антоанета Пепелджийска - мама е шеф на Office One,а тате е генерал Иван Пепелджийски.
Когато преди години летяха мутра след мутра да я карат и взимат на Стадион Левски на зумба - изведнъж стана европейка. Филип е водопроводчик и уж има семеен бизнес. Кълчи се за реклама и да изкара някоя PR пратка с продукти за нея децата и тн. мама и тате са поели изцяло и щерката и зетчето. Пре-експонираният живот на Оборище - ще смени с апартамент в Красна поляна до трамвайното депо. Семейство, което е с две деца, но пътуват д се опознаят. Някак си смешна история. Жалко е че промива главите на 14г фенове, които живот от типа става идеал.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 20:12 от Lilie

# 308
  • Мнения: 855
Не следя много влогъри, българско пък съвсем. Допадат ми влоговете на Marzia, но не мога да свикна с гласът й.
Но от както почнах да чета в guru gossiper   доверието ми в големите канали е почти 0.
Това Пюдипайката ли беше? Преди я следях, но ми идва малко лигава, него го следя, понякога много ме забавлява:)
Точно тя. И наистина почти всичките й видеа са лигави, но много красиви и кратки влогове има, за разлика от една Зоела, която ми е попадала и има страшно, излишно дълги видеа.

# 309
  • Мнения: 18 552
Бях сигурна,че има нещо такова. Дай Боже всеки му да има такива възможности,но един ден какво ще правят без родителите си. Човек трябва сам да се оправя. Иначе кой колко деца има и кога ги прави си е негова работа.

# 310
  • София
  • Мнения: 17 775
Скрит текст:
The Catcher надявам се никога да не наминаваш чрез Кюретажната тема, аз съм минала през нея и повярвай ми не циганка, а ще искаш през ден да забременяваш
Минавала съм и през по- гадна тема. Както и други млади момичета, затова си позволявам да коментирам сълзливата история, ползвана за гледания. От там тръгна коментарът.
Жена, която изживява тежко загуба на плод, не забременява на конвейр след няма и 2 месеца, но не желая повече да разводнявам. Жива и здрава да е, нека си има и 3то, и 5то, ама да не го представя по различен начин.
Приклчвам от моя страна коментарите, вече достатъчно й вдигнах/ме рейтинга. Изводът, както винаги, е: завиждам на една от най- красивите влогърки Laughing

Мис Каролин, подобни хора си имат мая, както се казва. Днес ще ги гледат родителите им, утре ще наследят бизнесче и пак ще минат по най- малкото съпротивление. Не им бери грижата.
Приятелката й Ели, демек makeupbuthow, поне е заминала сама и е работила немалко време, за да се издържа. Сега е ясно, че повечето пари и там идват от приятеля ѝ, ама не изглежда като да е била "на лов" за него. Та тя би се оправила и сама.



# 311
  • Мнения: X
Сега и Пепе-то ще пусне скрийншот в инстаграм. Laughing

# 312
  • Мнения: 31 167
Мен ако ме питаш, тя трябва да почерпи, защото от тази тема излезе, че тя е най-голямата звезда в българското влогърско пространство. Тази тема се чете от много хора имайте предвид и рекламите и ще завалят.
Щом може момичето, нека! Звезда си е, видно от 20-те страници тук.
За мен са прекрасно семейство и нека са здрави и щастливи. Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 18 552
Денси мислиш ли наистина,че много хора четата темата? Аз не съм много убедена. Забелязала съм,че.мнаго хора оплюват бг мамите,ама иначе ги четат...не знам де може де се окажеш права.

# 314
  • Мнения: X
Устроила се била Пепе, на 28 години и бля бля, хайде моля ви се. Едно е да имаш стабилна подкрепа от мама и от тате, в което няма нищо лошо разбира се, друго е да почнеш сам самичък.
И аз съм на 29, почти 30, устроила съм се, имам си мъж, нямам деца все още, но има време. Не е нещо кой знае какво за "хвалене", че да и се възхищавам.

Общи условия

Активация на акаунт