Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 750
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 315
  • На топло
  • Мнения: 4 130
И с какво Антоанет Пепе дава лош пример на младата публика ? 😂

Да не е забременяла на 15 от някой дърт богаташ?
Или ви се струва по-зле от Сузанита, Ивон на Анелия и подобни млади к..рв..?
Това, че родителите ú помагат си е лично тяхна работа.


# 316
  • Мнения: 2 061
Десислава Стоянова https://www.youtube.com/channel/UCoI39N1dSi4GSoyvHNFrYLQ
Момиче със страхотен стил, разказва интересни неща. От скоро е гледам.
даа и аз я следвам, наистина има страхотен стил и много яка коса


Има наистина хубава коса, но защо си е причинила това на устните ?

# 317
  • Мнения: 2 621
Без да съм гледала въпросната, на 28 да разчиташ на родителите си да финансират прищевките ти, вече ми загуби уважението. Колкото и перфектна на екран да изглежда.

# 318
  • Мнения: X
Десислава Стоянова https://www.youtube.com/channel/UCoI39N1dSi4GSoyvHNFrYLQ
Момиче със страхотен стил, разказва интересни неща. От скоро е гледам.
даа и аз я следвам, наистина има страхотен стил и много яка коса


Има наистина хубава коса, но защо си е причинила това на устните ?
Харесвам я и клиповете, които прави но с тия устниииии, и аз имам хеалурон но това ми е в повече нейното.

# 319
  • На топло
  • Мнения: 4 130
апартамент в Красна поляна до трамвайното депо. 
Това е ужасен квартал 😳

# 320
  • Мнения: 31 157
Денси мислиш ли наистина,че много хора четата темата? Аз не съм много убедена. Забелязала съм,че.мнаго хора оплюват бг мамите,ама иначе ги четат...не знам де може де се окажеш права.
Виж горе за 20 страници и 2 дни живот темата има почти 10 хл. гледания. Сравни с други теми, а и по принцип този форум се чете от страшно много хора.
В момента 60 човека са на линия тук.
Напиши в Гугъл "Влогъри и блогъри" и виж какво ти излиза на първо място, юхуууу. Аз страшно обичам този форум и много се радвам, че е толкова четен.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 21:05 от densi

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Я,да се запиша и аз,хубава тема.Много харесвам и следя Галя Симеонова.Kissing Heart Не е сноб,което за мен е важно,обективна е и много сладкодумна.Мога да я гледам цял ден.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 21:05 от Bright Crystal

# 322
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Така, хубаво момиче, но е прекалила. И аз харесвам филър в устните и обмислям поставяне, но не в такова количество.  Харесвам по - естествено да е.

# 323
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Гледам че следите повечето бюти канали... какво мислите за последния скандал с Laura Lee? Загуби над половин милион последователи. Аз още съм абонирана, но тя вече нищо не качва. Може да чака да утихнат вълните. Тана си качва все едно нищо не е станало. Grinning

# 324
  • Мнения: 31 157
Мисля, че повече няма да качва въобще, защото се срина тотално. Peace

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Мани много гадно се опитва да се измъкне чист, направо я остави да се удави. Най- добри приятели уж бяха.

# 326
  • Мнения: 18 551
Не знам Денси, аз тези неща не ги гледам. Знам,че форума е четен. Но не съм се замисляла много. Аз ако бях нямаше да чета какво пишат за мен😊
Честно казано няма лошо, че й помагат радителите разбира се. Кой не би помагал на детето си. Всеки иска и би го направил.

# 327
  • Мнения: 31 157
Мани много гадно се опитва да се измъкне чист, направо я остави да се удави. Най- добри приятели уж бяха.
Абсолютно. Peace

# 328
  • Мнения: 2 061
Не знам тази жена от какво се издържа, защото нали уж блог под 100 000 последователи не получава пари от youtube, но ето линк(тя го е пуснала) към чантичката й от последния пост.

Ако в ютюб имаш над 1000 последователя и общо 4000 часа гледания, можеш да кандидатстваш за монетизиране, т.е Пепе най-вероятно получава пари от канала си.

Дори канала да не е монетизиран има още няколко начина да получават пари - партньорство, спонсорство, пиар пратки, affiliate линкове. Парите от реклама мога да достигнат хиляди, виждала съм компании да предлагат 10 000$ за едно видео и няколко поста в социалните мрежи.

Гледам че следите повечето бюти канали... какво мислите за последния скандал с Laura Lee? Загуби над половин милион последователи. Аз още съм абонирана, но тя вече нищо не качва. Може да чака да утихнат вълните. Тана си качва все едно нищо не е станало. Grinning

Каква е била драмата Grinning ?

# 329
  • USA
  • Мнения: 7 289
Коя е Laura Lee и какво се е случило с канала й?

Общи условия

Активация на акаунт