Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 733
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Много си е хубава статията даже.
Като си пускаш клипче в ютюб, трябва да имаш топки за всякакви последствия. Ако го правиш само за да ръсиш доброта, ум и хубост и не очакваш, че поне половината население на Земята може да те види и да не оцени нещата като теб, си е***и загубенякът.

От обвктивна гледна точка авторът е прав. И какво въобще правят тези персони? Това е по-безмислено и тъпо и от биг и вип брадърите, които поне имат зад гърба си някакви професионалисти.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 573
Check Please, обективната и градивна критика не е лошо нещо, даже напротив - може да е особено полезна. В статията обаче подобно нещо няма. Само обиди и безумни определения и сравнения, като тук таме по-засуканите влогърки авторът е нарекъл с нежната и ласкателна думичка "пиче" Flushed  Close
То бива бездарие, но по-изсмукани от пръстите щуротии не бях чела. И това го пиша при положение, че далеч не симпатизирам на всички влогъри от статията, но въпреки това не приемам за нормално да бъдат коментирани по подобен тъп и обиден начин.

# 572
  • Мнения: 2 223
Едно е общото между повечето от тях и автора на "статията" - видели са, че имат достъп до интернет и са решили, че ги бива за нещо. Това, че всеки може да си качва и пише разни неща наляво надясно оналйн, води до резултат, че куцо, кьораво и сакато взе да става "контент криейтър" :Д По - лошото е, че имат аудитория

# 573
  • Мнения: 3 609
E, те са самопровъзгласили се " Инфлуенсъри" 😂
Има доза истина в статията, макар и грубо написана.

# 574
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Според мен статията е написана от нереализирал се инфлуенсър.😊


# 575
  • Мнения: 1 467
От когото и да е написана статията, дори и да съдържа истини... е гнусна, като жълта преса.

# 576
  • Мнения: 46 508
Ако трябва да избирам, предпочитам да гледам изброените блогъри, каквито и да са, но не и да чета подобни просташки статии. Като имаш претенции, покажи ниво, не подмятания в стил Кулагин.

И не че има някаква връзка, но задължително трябва да се включи бгмамма, за да е по-четено писанието. Ама като гледам какво е написал за форума, явно толкова е наясно и с блогърите Laughing

# 577
  • Мнения: 661
Някои неща,в статията са в  десетката...Особено за Валери и Бисера, неадекватни и изкуствени,ужасни са....момиченцата-Симона,Карина,Деси,са ми празни откъм съдържание,имам чувството,че са почнали от скука да снимат..Антоанет пък , ми е странна ...

# 578
  • София
  • Мнения: 17 775
"Статията" (имам друго разбиране за статии аз лично) си е обективна, просто е саркастична с лексика под въпрос.
Иначе не виждам нищо толкова скандално, да гримираш 8- годишната си сестра сякаш е по- скандално. Половината от изброените не бях ги гледала и прехвърлих даденото видео. Ми, смешни са, да Laughing

Може би Маги не бих я сложила в този списък. Не съм й гледала нови видеа и ми идва малко лигава, но не крайно повърхностна като повечето гореспоменати.
 
Преправянето на имена в някакви модерни и по- светски звучащи за мен винаги е било знак за парвенющина (понеже знам, че четат вероятно и глупавият е склонен да мисли другите за глупави, пише се с А, да).

# 579
  • Мнения: 18 551
На мен нито едно от тези момичета с изключение на Милена донякъде не са ми приятни. Не ми допадат с нищо. Даже се чудя откъде толкова гледания и харесвания събират. Пак ще кажете,че.ми е чудно. Еми да чудно ми. Не мисля, че впечатляват с нещо или с нещо са различни. Тази Симона говора й дразни, на Десислава също.
От друга страна не мога да проумея с какво живота на едно семейство и това какво прявят къде ходят и някакви такива нормални неща и битовизми са интересни на хората и събират толкова лайкове. Не го разбирам. Говоря за Милена.Не разбирам идеята ва влога й. Просто си снима на посоки из къщата и обяснява какво ще правим днес. Иначе семейството й са много сладки, дечицата също. Но някак това ми е изкуствена известност, сякаш тези момичета се приемат насериозно като известни личности.

# 580
  • Мнения: 56
Според мен тази мода с влогването от типа какво има в моята чанта, какво ще правя днес в мола, е един вид псевдо напомпване на самочувствието на момичето. Както има комплексирани жени, които си помпат самочувствието, когато някой мъж ги ухажва, без значение кой, просто да има такъв, е и донякъде същото както с постването на снимки по всякакъв повод във фейсбук. Все е просене на лайкове и хубави коментари. Празни неща са.
Не знам тези жени замислят ли се изобщо какво им дава това?Дали това да ги канят някъде и да получават пратки им е истински ценно?
Меркантилни и повърхностни ми изглеждат. Поне това показват в каналите си.
Малко от българските влогъри се стараят да правят качествен контент. Аз се сещам  точно за 1, който е засягал по-истински теми, че и с благотворителност се занимава.
Е, не може всички да са такива, трябва да има и бюти влогъри, нали. Но и да казват истинските си мнения, а не да четат от опаковката като Пепе или Валерито с 1001 спонсорирани видеа.  Е какъв е смисъла да гледаме изхабени продукти за месеца, ако 2/3 са пр пратки с хвалби и рекламки. Заблуждават само себе си и децата. 

# 581
  • Мнения: 2 061

100% е вдъхновена от тук, но чак толкова лоши неща не сме казвали. Как може някои да използва такива грозни епитети...Няма да се учудя ако някое от тези момичета вземе мерки.

Малко от българските влогъри се стараят да правят качествен контент. Аз се сещам  точно за 1, който е засягал по-истински теми, че и с благотворителност се занимава.

Кой е той newsm78 ?

# 582
  • Мнения: 1 757
Пуснах си последното видео на Валери , понеже засяга темата за акнето и моя приятелка се бори с него , та викам може да каже нещо ново , което не знаем с нея.Ами не знам какво да кажа просто...Първо започна  с това ,  че много била го отлагала това видео , сякаш е кой знае какво , болка за умиране голяма.Погледнах описанието долу и воала - спонсорирано видео.Satisfied Горката , отлагала го дълго , за да я спонсорират сигурно.После каза ,че я било страх да отиде на дерматолог???Ти добре ли си ,хората ги е страх да отидат на  лекар за много по - сериозни причини , а тя от дерматолог..Щях да припадна от лигавщини.После започна да хвали естествено козметиката  , за която са й платили , а преди няколко месеца ходи в Лондон на специално събитие за друга козметика , която съдържа мицеларна вода , но сега тя не е на прицел. Grinning Каза нещо вярно  и то е , че колкото по-опростена ни е рутината за кожата , толкова по - добре и аз съм съгласна с това.Според мен един хубав крем за лице и измиващ гел вършат чудеса  , отколкото да нанасяме серуми , масла и всичко това накуп.Признавам , че доста добре е прикривала проблема си с акнето , защото почти не се забелязва , но и в клиповете ползва доста светлина ,така че това е още едно напомняне да не вярваме на всичко , което виждаме - че изглежда идеално и страхотно.В крайна сметка не каза нищо съществено , а само реклама на продукти.Така че за n-ти път си правим видео колкото да има нещо .Smile

# 583
  • Мнения: X
Подкрепям всичко написано в предният коментар, освен това е сложила сърцераздирателна снимка към видеото, и заглавие "Моята история" 🤐 Разбирам, че за хората с акне това е сериозен проблем, но все пак това е само акне. Не някоя застрашаваща живота болест.
Гледам Валери и що - годе я харесвах, но тези лигавщини ми писват в последно време 😒 Голяма история няма що, чудила се е явно как да пробута спонсорството във видео.

# 584
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
За хората с акне това си е сериозен проблем, не разбирам защо хора, които не са минали през това винаги го умаловажават.
Ето едно много интересно видео, хора без акне се пробват да живеят един ден с акне. https://www.youtube.com/watch?v=IDLKwSeFmrs
Много ми хареса накрая как момчето си призна, че е искал тайно да каже на хората, че е фалшиво акнето.
Искренно съчувствам на хора с акне, знам че не е най- страшната болест на света. Но това не значи, че не е голяма работа.

Общи условия

Активация на акаунт