Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 680
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 805
Последните няколко страници са показателни как се става "известен" влогър и се трупат последователи и брой гледания - колкото си по-тъп, необразован, смешен, лигав и прочие и прочие - толкова повече гледания и обсъждания имаш. Три страници се навъртяха за няма и ден за неква кифла дето говорила за акне!
И се хабят да им пишат някои критики на тези кукувици. Как човек, който няма грам самокритичност, ще се трогне от негативни/корективни постове - че тя, ако осъзнава колко е тъпа и посредствена няма да се излага така.
Но сеир и пасти му дай на народа. Така се раждат "звезди" като Николетите, Златките и Сузанитите.

# 601
  • Мнения: 1 467
Аз пък съм гледала почти всички видеа на Валери и чак сега разбирам че имала акне. Виждала съм че не е с перфектна кожа и има тук таме пъпки, но чак акнее.. Поне да бе показала снимки преди/след и да видим прогреса. Общо взето голямо рекламиране на тази мицеларна вода, едва ли не тя и е излекувала акнето... Някак си не ми е искрено това видео

# 602
  • Мнения: 18 547
Ла Рош беше единственото което имаш ефект при мен. Аз за прегледите мога да поспоря, защото мен прегледа за разкрите ме боля повече от раждането,но  това е друга тема и въпрос на късмет.
Но наистина вече от нищо не ми пука и на мен откакто родих. То толкоз народ "ми се изреди"  , че имах чувстото,че мога да се разходя чисто гола из родилното и да не ме е срам 😂

# 603
  • София
  • Мнения: 398
На мен пък ми направи впечатление, че тя все пак била ходила по други лекари, правила е изследвания, лекувала е хормонален проблен, но точно от дерматолога я било страх...
Но четейки темата явно сме й навъртяли малко гледания. Grinning

# 604
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Последните няколко страници са показателни как се става "известен" влогър и се трупат последователи и брой гледания - колкото си по-тъп, необразован, смешен, лигав и прочие и прочие - толкова повече гледания и обсъждания имаш. Три страници се навъртяха за няма и ден за неква кифла дето говорила за акне!
И се хабят да им пишат някои критики на тези кукувици. Как човек, който няма грам самокритичност, ще се трогне от негативни/корективни постове - че тя, ако осъзнава колко е тъпа и посредствена няма да се излага така.
Но сеир и пасти му дай на народа. Така се раждат "звезди" като Николетите, Златките и Сузанитите.
То, същото може да се каже и за темата, в която се обсъждат звездите от Вип брадър.
Това че някой е погледнал от любопитство видеото, едва ли ще го накара да се абонира за нейния канал.

# 605
  • Мнения: 2 223
Гледанията не са й кой знае в какъв плюс, не бойте се. Аз нещо не мога да ги възприема поамериканчените неща в нашата реалност. А и като гледам англоезичните клипове в други държави не правят по - малко реклами и спонсорирани клипове, ама сякаш не се приемат толкова зле.

# 606
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Последните няколко страници са показателни как се става "известен" влогър и се трупат последователи и брой гледания - колкото си по-тъп, необразован, смешен, лигав и прочие и прочие - толкова повече гледания и обсъждания имаш. Три страници се навъртяха за няма и ден за неква кифла дето говорила за акне!
И се хабят да им пишат някои критики на тези кукувици. Как човек, който няма грам самокритичност, ще се трогне от негативни/корективни постове - че тя, ако осъзнава колко е тъпа и посредствена няма да се излага така.
Но сеир и пасти му дай на народа. Така се раждат "звезди" като Николетите, Златките и Сузанитите.
То, същото може да се каже и за темата, в която се обсъждат звездите от Вип брадър.
Това че някой е погледнал от любопитство видеото, едва ли ще го накара да се абонира за нейния канал.

Съгласна.Влизам гледам, ако не ми допадне ми е за последно.
Едва ли с още педесетина гледания ще "забогатее".
Не следя нещо което не ми допада.
Ети,вчера се беше показала по секси бельо в инстъграм,учудвам  се как още не е обсъдена тук 😁.

# 607
  • Мнения: X
Цитат
Ами така каза , че го отлагала , понеже много се страхувала.И аз това се чудя от какво толкова може да те е страх???
Отлагала го е заради тази кампания

# 608
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Цитат
Ами така каза , че го отлагала , понеже много се страхувала.И аз това се чудя от какво толкова може да те е страх???
Отлагала го е заради тази кампания

Чудесно,ще си спестим един преглед.Биодерма няма да купя естествено понеже имам достатъчно на склад, но ще се възползвам да не плащам поне единия преглед.😁
Валери да продължи да отлага,сега да пусне и гивъуей  с безплатен преглед няма да е лошо.😁

# 609
  • Мнения: 46 492
Но четейки темата явно сме й навъртяли малко гледания. Grinning
Всяко цъкване ли се брои за гледане? Май имаше някакви условия.

# 610
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Мисля, че трябва до някакво определено време да се гледа, за да се зачете гледане. Някой по-наясно да обясни. 🙂

# 611
  • Мнения: 6 992
Някакъв процент от дължината на клипа мисля, че е, но не знам точно колко Simple Smile))

# 612
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Много добре е обяснено в това видео:YouTube Watch Time

# 613
  • Мнения: X
Застреляха блогърката Тара Фарес
https://m.dir.bg/life/zvezdi/zastrelyaha-manekenkata-tara-fares

# 614
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Има ли български блогъри, които да показват аутфити на достъпни цени от магазини, които ги има в БГ?

Общи условия

Активация на акаунт