Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 772
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 630
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Благодаря Grinning Метнах едно око, но не ми допадат особено. Търся по-интересни стилове на обличане.
Виж това момиче
https://www.youtube.com/channel/UCoI39N1dSi4GSoyvHNFrYLQ
И това
https://www.youtube.com/channel/UCiIAjaKORMSQtWX3kEJrAZw
имат много интересен начин на обличане, не е моя стил но ми е интересно да ги гледам.
Благодаря. По-скоро си представям да видя дрехите облечени. Т.е не само да ги размятат, а да са съчетани. Може и блог да е. Даже, ако е с марките и цените на дрехите - още по-добре  Grinning

# 631
  • Мнения: X
Е ако действително е спорсорирано това видео направо ще се махна от канала й и без това страшно ме дразни.
Може да са й направили отстъпка от раждането, за да ги излъчи в канала си.
Самопровъзгласила се за инфлуенсър но нищо общо няма с тая титла.

# 632
  • Мнения: 8 934
Благодаря Grinning Метнах едно око, но не ми допадат особено. Търся по-интересни стилове на обличане.
Виж това момиче
https://www.youtube.com/channel/UCoI39N1dSi4GSoyvHNFrYLQ
И това
https://www.youtube.com/channel/UCiIAjaKORMSQtWX3kEJrAZw
имат много интересен начин на обличане, не е моя стил но ми е интересно да ги гледам.
Благодаря. По-скоро си представям да видя дрехите облечени. Т.е не само да ги размятат, а да са съчетани. Може и блог да е. Даже, ако е с марките и цените на дрехите - още по-добре  Grinning
Виж Ивана Александрова, тя редовно показва дрехите облечени.

# 633
  • Мнения: 25
Антоанет Пепе
Ох,тя е като един бонбон,от който спокойно може да хванете диабет.Напомня ми на еднорог от  филмче за Барби.Толкова превзетост и режисиран,розов живот,ми идва малко в повече.Бях чела за нея във форуми,че родителите й я издържат (няма лошо) и съм склонна да повярвам като виждам инфантилният й мъж.Прибери всички зъби в устата,Антоанетке и спри да си толкова изкуствена!Страшно антипатична и изкуствена особа!

# 634
  • Мнения: 2 223
Апффффф, айде позападихме се съвсем. Те и ония мърли Кардашиан си снимаха разчекнатите копита и всичко, което съпътства едно раждане и станаха милионерки, щото някой реши, че са достоверни. Но за тях сигурно и преживяванията в тоалетната са нормални.
Наистина зависи как е направен клипа и какво показва в него. Ако наистина даде някакви насоки на бъдещи родилки и т.н., без да показва най  - личните моменти, бих се позамислила. На Aglue mama например клиповете със съвети са много полезни.
И въпреки това снимането на раждане по принцип го приемам за странно.

Последна редакция: сб, 29 сеп 2018, 18:57 от Breedlove

# 635
  • Мнения: 35 109
Всеки ден бълва снимки как кърми. Малко в повечко идва. Все едно само тя има ц*ц* и само тя кърми...
И все ми е една рошава и раздърпана. Все едно сега става от леглото....а понякога дори и не става от там

# 636
  • Мнения: X
Всеки ден бълва снимки как кърми. Малко в повечко идва. Все едно само тя има ц*ц* и само тя кърми...
И все ми е една рошава и раздърпана. Все едно сега става от леглото....а понякога дори и не става от там
Пуснала е няколко снимки по бельо направо й се чудя на тая жена, не може да се балансира и това е.

# 637
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Ще гледам клипа, защото ми се иска да видя дали и по време на раждането ще е усмихната и дори тогава ли ще се държи така "позитивно".
Разликата между Ети и Зорница е огромна.Едната е "позитивна" другата се опитва да е полезна.

# 638
  • Мнения: 2 223
Не, аз не ги сравнявам...Фенка съм на Зори, много краткия ми контакт с нея още повече ми засили положителното мнение за нея.
Другата като я разцъках не е моята чаша чай, кафе бира...
Но пък адмирации за това как изглежда по бельо след като е родила..

# 639
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Хубаво е раждането да бъде позитивно изживяване. При някои жени се получава, при други - не. Надявам се при нея наистина да е протекло леко.
Всички  Labor and Delivery Vlogs, които съм гледала, представят  раждането като песен.
От разказите на жените около мен оставам с впечатлението, че тези късметлийски са малцинство.
А това с кърменето... Вече стана модерно да се показва пред обществото, че детето се храни с най - доброто. Чудесно! Поздравления! Няма нужда от представления.
Такова нещо до преди 5 - 10 години нямаше.
 
Но пък адмирации за това как изглежда по бельо след като е родила..
Тя изглеждаше добре и като бременна. Обаче е възможно снимката да е леееко пипната.

# 640
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Не е пипната.В Инстаграм постоянно се показва в сторитата и там е така все едно никога не е раждала,което е похвално за нея.На мен ми харесва като цяло но прекалено позитивното и розовото ми е предозирано, затова не и следя клиповете а само в Инстаграм.
На Зорница не харесвам единствено прекаленото изтъкване на личността си което показва след раждането на второто   дете.От тогава виждам някаква промяна.Сякаш преди беше по-земна.И сега е полезна, но е такава каквато беше преди.
Ако сега започвам да я следвам,ще се замисля дали да го направя,преди не бих.

# 641
  • Мнения: 8 934
Подкрепям мнението на Давиз за Зорница. Следя я почти ор началото и наистина се промени. Полезна ми е, харесвам я.

# 642
  • Мнения: 2 062
Но пък адмирации за това как изглежда по бельо след като е родила..
Тя изглеждаше добре и като бременна. Обаче е възможно снимката да е леееко пипната.


Пипната е и още как. И върху клиповете си има филтри/цветни корекции, които изобщо не са добре направени.

# 643
  • USA
  • Мнения: 7 292
Ще ми бъде интересно да гледам влог за процеса на раждане,но не желая детайли от родилната зала.Смятам,че това е един много интимен момент и няма работа пльоснат насред ютуб.

Никога не бих направила ютуб канал,в който да си разкривам личния живот.Всеки те коментира как изглеждаш,колко си дебел,какъв е мъжа ти,а пък децата ти,а пък какви марки дрехи си носила,откъде са ти парите...ми,ужасно е.Наистина не разбирам колко пари тр да печелиш от този "бизнес",че да си готов да изтърпиш масови унижения и плювни,къде заслужени,къде не..


# 644
  • София
  • Мнения: 3 853
Ще ми бъде интересно да гледам влог за процеса на раждане,но не желая детайли от родилната зала.Смятам,че това е един много интимен момент и няма работа пльоснат насред ютуб.

Никога не бих направила ютуб канал,в който да си разкривам личния живот.Всеки те коментира как изглеждаш,колко си дебел,какъв е мъжа ти,а пък децата ти,а пък какви марки дрехи си носила,откъде са ти парите...ми,ужасно е.Наистина не разбирам колко пари тр да печелиш от този "бизнес",че да си готов да изтърпиш масови унижения и плювни,къде заслужени,къде не..

Като жена, която е раждала, не намирам нищо ценно и интересно във влог за процеса на раждане. Гледането на подобно нещо създава нагласи и очаквания, а сам по себе си този процес е уникален за всяка жена, защото тя е уникална и неповторима. Ако някой може да разказва за това, то това със сигурност са акушер-гинеколози и различни пациентки, раждали различно, а това ще е документален филм, за който се изисква професионализъм и познания. Предполагам, че има такива филми и те са достатъчно качествени. Не знам защо някоя влогърка решава, че аудиторията има особен интерес към нейните доста интимни преживявания, каквото е раждането на дете и го споделя, пък после й е криво, че я коментират, присмиват и т.н.!?
Признавам, че покрай дъщеря ми, която е тийнейджър, съм гледала някои влогове и не бих повторила. Тези бг влогърки и блогърки ме кефят единствено как си обработват снимките - правят се по-слаби, по-високи, с по- дълги крака, а май забравят, че нешето "село" е малко и всяка една може да бъде често срещана, например в някой мол. Например, Валерия или Валери, нея колкото и пъти да я видя в мола, все е облечена с едно и също костюмче от H&M, бледичко, къси панталони и риза в стил пижама, безцветно или по-точно бледоцветно на черни петънца и едни маратонки Рийбок. Ами съжалявам, но то и помиярите пред мола я научиха с този аутфит. Да не говорим за ръст, който на снимки изглежда поне с 10-15 см отгоре.
Друга блогърка/влогърка отслабвала и да на снимки има уж смаляване, oбаче като я мернеш в стори на живо на друга влогърка, от някое "събитие" и разбираш, че фотошопа е играл, докато тя явно е хапвала. Трета се обработва и от едната страна, обирайки тлъстото от ръцете, й останало едно фрапиращо парче месо, висящо от лакътя, точно накрая на ръкава, че се чудиш ти ли не виждаш добре или тя е толкова влюбена в новия си образ, че не се е видяла в детайли!? На мен тази шизофрения ми идва в повече, поради което не харесвам нейното натрапване от всякаквите социални медии и не гледам нито една българска блогърка или влогърка, а никоя от тях не мога да нарека инфлуенсърка. Надявам се, тази мода скоро да отмине и разбира се, децата да спрат да гледат тези истории. И подкрепям написаното по-горе, че не можеш да се сърдиш на никой, след като доброволно си решил да оповестяваш факти и събития от живота си публично - цената е висока и понякога има ужасно неприятен привкус.
Колкото до чуждите влогъри и блогъри, там също е трудно и много трудно може да се отсее сеното от плявата. За мен в пъти са по-интересни гримови видеа на някой бранд или негов главен гримьор, а за дрехи също предпочитам сетове и комбинации на самия бранд - те така или иначе гледат едни от други и всеки краде най-доброто от другите. Отделно, предпочитам да си купувам модни списания, макар че българските също издишат и доста рядко предлагат интересни и стилни комбинации от дрехи, обувки, чанти и аксесоари.

Общи условия

Активация на акаунт