Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 237
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 518
Клипът беше много готин, всеки който е с позитивно отношение към Пепе би се зарадвал, който не е , не му разбирам причините да го гледа изобщо. Да, Филип е лигав спрвмо нашите ширини, но това ли е по важното, или какъв баща е всъщност, което няма как да преценим по клиповете. Аз лично дъм гледала много преди да забремвнея в тубата клипче на една китайка в домашни условия как си роди, е бях потресена и същевременно супер съодушевена, всичко се видя, беше уникално. Аз родих секцио и имах ужасен опит след това в отделението, бих искала да е естествено, но как да е. Бях се подготвила доста с видеа, четох много наистина, еми накрая нищо общо. Ако тогава бях изгледала тоя клип пак щях да се вдъхновя и да си визуализирам такова раждане, като знам добре, че всеки със късмета си..  В последно време много ми е интересно да видя нераждалите ни влогърки, да кажат, че пакат бебенца, Стефи, Валери, Ивана, Полина, ще се радвам за тях..

# 706
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не съм гледала видеото на много силно обсъжданата в тази тема Антоанет Пепе 😅.
 По принцип не ме влекат такъв тип влогове няма значение кой влогва.

Не ме влекат, но и не осъждам тези, които са решили да споделят този момент със своята публика.
Има си заглавие, пропускам и така...

# 707
  • Мнения: 2 223
За китайка, родила в домашни условия и снимала всичко, наистина ще да е уникално, със и без визуализация. Grinning  Особено като им знам масово хигиената и всичко около тях си представям.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 830
Chiara Ferragni водеше блог The blond salade преди години.
Лелееее от къде го е намерила този грозен и мазен мъж? И постоянно си пускат езици 😂
Зад нея седи цял екип и агенти, които и осигуряват работа за години напред, няма нищо общо с хората, които започват от нулата съвсем самостоятелно на ютуб.

Тя започна с блог много отдавна. В последствие направи свой бранд за обувки (доста странни за моя вкус) и куп колаборации. Ухажванията от големите дизайнерски къщи се появиха след това и да, сега тя има огромен екип зад себе си. Често е много критикувана, например че е продала сватбения си ден на Диор за две рокли, които са нищо особено.

# 709
  • Мнения: 15
Chiara Ferragni водеше блог The blond salade преди години.
Лелееее от къде го е намерила този грозен и мазен мъж? И постоянно си пускат езици 😂
Зад нея седи цял екип и агенти, които и осигуряват работа за години напред, няма нищо общо с хората, които започват от нулата съвсем самостоятелно на ютуб.

Тя започна с блог много отдавна. В последствие направи свой бранд за обувки (доста странни за моя вкус) и куп колаборации. Ухажванията от големите дизайнерски къщи се появиха след това и да, сега тя има огромен екип зад себе си. Често е много критикувана, например че е продала сватбения си ден на Диор за две рокли, които са нищо особено.

Киара не случайно е станала известна. Нейните родители са били популярни в Италия още преди години - майка и е писателка, въпреки че не знам от какъв ранг. Съпругът на Киара е Fedez, един от най-известните съвременни изпълнители в Италия, аналог на нашия Криско. Говори се, че не само сватбата, а като цяло връзката им е един голям ПР. Изобщо тя е считана за първата станаля известна блогърка в Италия и от първите в световен мащаб.

# 710
  • Мнения: 30 964
Единствената блогърка, която се изучава в големите университети. Майката на блогъркате я наричат.

# 711
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Уау! И никой не пусна линк? 😄🤔 Ето това е интересна тема.

# 712
  • Мнения: 2 223
Някой следи ли АниДжефри? Тя ми е също толкова прекалено прекалена,както и тази мацка от гореюните постове

# 713
# 714
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Разгледах снимките и много ми хареса. Нищо префърцунено розово не видях.Не съм я следвала до сега,даже не бях чула за нея но има добър инстъграм.

# 715
# 716
  • Мнения: 30 964
Ау, ето тази е супер противна. Постоянно следва и отследва в Инстаграм и като я питат защо го прави, отговаря "без да иска".
Много са ми странни тези с последвай-отследвай. Не знаят ли, че губят така и им се носи лоша слава. Всеки има програма за да следи кой го отследва.

# 717
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
    Ау, ето тази е супер противна. Постоянно следва и отследва в Инстаграм и като я питат защо го прави, отговаря "без да иска".
    Много са ми странни тези с последвай-отследвай. Не знаят ли, че губят така и им се носи лоша слава. Всеки има програма за да следи кой го отследва.
    Как се казва програмата?Нямам я.😄

    # 718
    • Мнения: 30 964
    Има много. Аз ползвам Followers.

    # 719
    • Мнения: 1 467
    Аз пък гледах видеото на А. Пепе за раждането и ми хареса. Нещо малко по-различно, нормално и интересно. Не виждам абсолютно нищо лошо в това, казвате че бил интимен момент, личен... еми то по тази логика нищо да не се качва в интернет, да не се правят предавания и филми с тази тематика?!?!

    Общи условия

    Активация на акаунт