Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 795
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 735
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз поръчвах Good Box над година. Спрях от пролетта на тази година. Много разочароваща кутия - евтини и повтарящи се продукти. Не си струва парите.

# 736
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Винаги гледам видеата на Зорница за Goodbox. За мен нейните са най-изчерпателни и интересни.Пробвала съм да гледам и на други влогари, но не ме грабват. Все се каня да поръчам, но все още не съм.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 14:49 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 737
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
Има тема за българските кутии. В началото Goodbox бяха най-добрата, интересна и разнообразна кутия, поне за мен. Пиша "бяха", защото не съм поръчвала повече от 1 година и не знам в момента как е.

# 738
  • софия
  • Мнения: 2 913
Поръчваш съм Goodbox и бях доволна.

# 739
  • Мнения: X
Sunbeauty прави ревюта на гудбокс но като я гледам с тия устни имам чувството, че ще й се пръснат 😂

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Винаги гледам видеата на Зорница за Goodbox. За мен нейните са най-изчерпателни и интересни.Пробвала съм да гледам и на други влогари, но не ме грабват. Все се каня да поръчам, но все още не съм.
На мен пък точно тази ми е мега противна!

# 741
  • София
  • Мнения: 11 763
Не хейта аз много, но Зори не знам какво си въобразява с къдриците си, но на зализано коте прилича в главата. Олекна ми, трябваше да го кажа Laughing

# 742
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Винаги гледам видеата на Зорница за Goodbox. За мен нейните са най-изчерпателни и интересни.Пробвала съм да гледам и на други влогари, но не ме грабват. Все се каня да поръчам, но все още не съм.
На мен пък точно тази ми е мега противна!
Всеки с вкуса си, мъжът ми се дразни от гласа й само, така че като си е в нас  само със слушалки слушам 😂

# 743
  • Мнения: 1 415
Между другото,има и немалко популярни ютубъри с милиони абонати,които не се показват почти в клиповете.Например,една жена,която отваря играчки пред камера и само ръцете й се виждат във всички клипове.Човек може да пробие и без да разчита на външността си.Ютуб не е само за бюти,семейни и други влогъри.Има достатъчно място за всеки.
Лошото е,че често стойностните видеа са пренебрегвани заради простаци като Логън Пол,за чието фриволно поведение в Япония преди време сигурно повечето от вас са чували и което поведение е запечатано в няколко видеа от края на 2017-та. Да имаш и милиони абонати невинаги значи,че струваш като човек. Въпросният Логън Пол е може би най-актуалният пример за това през изминалата година-две,демонстрирайки неведнъж неуважение към ключови аспекти от японската култура във видеата,за които споменах по-горе. Най-фрапиращото е,че когато с приятелите си отиват в гората Аогигахара,място с доста зловеща слава,поради немалкият брой хора,които се самоубиват там, той заснема обесен на едно дърво човек.Но не изрязва кадъра,а го оставя.Извинява се уж после заради това и предоставя някакво оправдание,но след дъжд качулка.Ако беше само това,окей,но то си е цяла серия от неуважително поведение,заради което в коментарите мнозина настояваха Логън Пол да му бъде забранено да идва пак в Япония.Отчасти може би изглежда като твърде сурова мярка,но да се възползваш от търпението и толерантността на хората,също не е редно.
Жалко е,когато плявата надделява,и в ютуб,и в живота като цяло.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 16:33 от some_one_zero

# 744
  • Мнения: X
Не хейта аз много, но Зори не знам какво си въобразява с къдриците си, но на зализано коте прилича в главата. Олекна ми, трябваше да го кажа Laughing
+1 SmileSmileSmile  въобще няма идея какво е къдрици и къдрава коса, от опит го казвам.

# 745
  • Мнения: 1 415
Не хейта аз много, но Зори не знам какво си въобразява с къдриците си, но на зализано коте прилича в главата. Олекна ми, трябваше да го кажа Laughing
+1 SmileSmileSmile  въобще няма идея какво е къдрици и къдрава коса, от опит го казвам.
И аз не се интересувам от видеата й за прически и коса,но голяма част от останалите й неща ми допадат.Тя има включително видео за каните с филтър за пречистване на вода,което на мен ми беше много полезно.

# 746
  • Мнения: 18 552
Зори много ми харесва с естесвената й коса. Но смятам,че е далеч от къдрава. Просто й е леко чуплива като моята. Може би една идея повече. Но за мен не е това къдравата коса. Макар,че знам,че има различни видове. Въпреки това не смятам,че е зализана,а напротив супер сладка ми е с вълниста коса.Аз много я харесвам какно казах и преди. И на мен гласа й ми действа успокояващо и приятно. Също така ми е любопитен този метод  за косата и ще го пробвам и аз. Точно от нея се запалих. Струва ми се обаче, че много се вглъбява в идеите си и е от хората на чиието мнение не може да се влияе.

# 747
  • софия
  • Мнения: 2 913
Не хейта аз много, но Зори не знам какво си въобразява с къдриците си, но на зализано коте прилича в главата. Олекна ми, трябваше да го кажа Laughing
+1 SmileSmileSmile  въобще няма идея какво е къдрици и къдрава коса, от опит го казвам.
[/quote
Освен Зори и Милена се е запалила по този метод, на Милена резултата също е зализана коса, макар тя да къдрава. Зори е далеч от къдрава коса...

# 748
  • Мнения: 1 757
И аз така мисля.И сега някаква нова мода - да не се къпем със шампоан  ами с балсам?!

# 749
  • Мнения: 2 627
Някой следи ли АниДжефри? Тя ми е също толкова прекалено прекалена,както и тази мацка от гореюните постове
Аз я харесвам и следя. Обаче не гледам клиповете й за positive mind, успех, самообичане, ароматни лампи, кристали и др. дзен простотии.
Гледам клиповете от пътувания и новите придобивки. Имаме еднакъв стил на обличане, с разликата, че аз мразя обикаляне по магазини. Ако си харесам нещо цъкам на линка, който е дала и си го поръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт