Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 247
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
И аз така мисля.И сега някаква нова мода - да не се къпем със шампоан  ами с балсам?!
А и мисля, че балсама не мие косата, а има съвсем други функции.

# 751
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Някой следи ли АниДжефри? Тя ми е също толкова прекалено прекалена,както и тази мацка от гореюните постове
.... и др. дзен простотии.
Недей така 😀 Дзен будизмът е вековна философия. Не всеки може обаче да вникне в същността й. 😉

Балсамът се нанася извън корените на косата. Ако се нанесе в корените, все едно косата не е измивана.  

# 752
  • Мнения: 2 223
Логън Пол е кретен. Много такива има. Някои имат доза цинизъм и е приятно, защото гледните им точки могат да са отрезвяващи - Onisionspeaks. Други са пълни малоумници - лично аз докладвах заедно с още не знам колко хиляди хора няква фанатична фенка на Хитлер, която имаше негов олтар и му правеше торта за рожденния ден, пропагандирайки нео нацизъм.

# 753
  • Мнения: 1 414
няква фанатична фенка на Хитлер, която имаше негов олтар и му правеше торта за рожденния ден, пропагандирайки нео нацизъм.

Луди всякакви.Стига никога да не им се дава поле за изява,няма проблем.Хитлер и той е бил подиграван в началото,но докато не е станал Фюрерът,не е направил никакви поразии.

# 754
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Неее,  олтар !😁

# 755
  • Мнения: 1 419
В предишния си пост забравих да напиша кои са чуждестранните влогъри, които гледам. Те, от своя страна, също са много малко:
Lisa Eldridge - Уникална! Много много обичам да я гледам. Страшно полезни клипове и трикове.
Shonagh Scott - Много ми е красива, много нежна. Гримовете, които прави са убийствени, а и има доста ежедневни, които са много хубави и често се опитвам да "се гримирам" като нея. Изобщо любимка ми е.
Wayne Goss - Страхотен е за мен! Много много полезни видеа!
Ali Andrea - Също любима за мен! Отново полезни, стегнати и много добре направени клипове.

Когато гледам някого искам да имам полезност от видеото. Очаквам "влогърът" да е много информиран за темите, които подхваща (много им е трудно на нашите това .. именно, защото им пращат някакви неща и ето - говори неща, които чете от опаковката, а дали реално е така .. няма значение). Излагация си е да застанеш пред камерата, да се изтипосаш неподготвен по теми, по които има много по-компетентни и със сигурност ще забележат. Трябва да говорят стегнато, обрано и аргументирано! Много е важно, пишейки или "влогвайки" за някой си крем да дадеш аргумент защо, аджеба, крема е добър. Изобщо, влогърът, трябва да бил много добър по Литература .. Речникът също е много важен, за да можеш да се изказваш правилно. Най-много ме дразни, паразитните думи и хъкането и мъкането. Това да стоиш пред камера и да запазиш вниманието към себе си не го може всеки. Качеството и съдържанието също трябва да е интригуващо. 20 минути да гледам децата ти как се хранят или как плуваш в басейна .. ми не ми е полезно и като ми кажеш:
 -"Сега, ние, тука, дойдохме, с моя мъж. Супер си изкарваме и е много готино."
И обясняваш колко звезди ти е хотела и някакви врели-некипели.

Е, не мисля, че всяко момиче с по-висок стандарт на живот е подходящо за пред камера, още повече да дава съвет, когато няма грам харизматичност в себе си. Simple Smile

Не парадирам с нещо повече от другите, но не ми се гледат жени, които са по-големи дори от мен, а се държат като някакви хилави момиченца, неспособни да застанат сериозно пред останалите и да говорят за сериозни неща. В моите очи те се държат неадекватно!

Е, затова си гледам тези четиримата, а през останалото време си чета някоя книга. Simple Smile

А, интересно ми е как една книга не споменават най-префърцунените .. поне да вметнат, в някоя рутина, например. На мен ми е супер интересно да чета резюмета на книги и би ми било полезно някой да си дава мнението, ей така, чисто читателски настроено.
За мода също са ми трагични .. Може би, защото сме много различни, но и начина на поднасяне на снимки и самото съчетаване ..

И сега, някой ще ми каже: "Ами не ги гледай!", а аз казвам, че вече не представляват интерес, заради гореизброените неща. Simple Smile

# 756
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
.... фанатична фенка на Хитлер, която имаше негов олтар и му правеше торта за рожденния ден, пропагандирайки нео нацизъм.
Въй! 😆
Логън Пол не съм го пускала, само във ФБ са ми се появявали някакви клипчета, но за гората в Япония писаха и новинарските сайтове, да.
Големият син се беше научил да пуска Тубата на таблета и гледаше клипчета как разопаковат шоколадови яйца, как правят големи Лего фигури, как разни деца правят експерименти или пробват различни сладки неща, но покрай тях му се нареждаха и някакви абсолютно кретенски и му спряхме достъпа до клипчетата.

........ гледат жени, които са по-големи дори от мен, а се държат като някакви хилави момиченца, неспособни да застанат сериозно пред останалите и да говорят за сериозни неща. .....
И да таргетират 10-15 годишните деца, което аз не разбирам.

# 757
  • Мнения: 462

И да таргетират 10-15 годишните деца, което аз не разбирам.
Не разбирате? Simple Smile 10-15 годишните деца са толкова лесни за впечатляване и убеждаване по отношение на покупки. Една дама на 30-40, на която са се изсипвали рекламни клипове и лозунги цял живот, е обиграна и далеч не вярва на всяка дума, нито купува неща, защото са "супер яки и този готин блогър им го е препоръчал".
Навремето в САЩ рекламата в детските телевизионни блокове е била забранена, но Роналд Рейгън като истински републиканец решил, че бизнесът е по-важен от това децата да остават необлъчени.

# 758
  • София
  • Мнения: 3 830
В предишния си пост забравих да напиша кои са чуждестранните влогъри, които гледам. Те, от своя страна, също са много малко:
Lisa Eldridge - Уникална! Много много обичам да я гледам. Страшно полезни клипове и трикове.

Wayne Goss - Страхотен е за мен! Много много полезни видеа!


Когато гледам някого искам да имам полезност от видеото. Очаквам "влогърът" да е много информиран за темите, които подхваща (много им е трудно на нашите това .. именно, защото им пращат някакви неща и ето - говори неща, които чете от опаковката, а дали реално е така .. няма значение). Излагация си е да застанеш пред камерата, да се изтипосаш неподготвен по теми, по които има много по-компетентни и със сигурност ще забележат. Трябва да говорят стегнато, обрано и аргументирано! Много е важно, пишейки или "влогвайки" за някой си крем да дадеш аргумент защо, аджеба, крема е добър. Изобщо, влогърът, трябва да бил много добър по Литература .. Речникът също е много важен, за да можеш да се изказваш правилно. Най-много ме дразни, паразитните думи и хъкането и мъкането. Това да стоиш пред камера и да запазиш вниманието към себе си не го може всеки. Качеството и съдържанието също трябва да е интригуващо. 20 минути да гледам децата ти как се хранят или как плуваш в басейна .. ми не ми е полезно и като ми кажеш:
 -"Сега, ние, тука, дойдохме, с моя мъж. Супер си изкарваме и е много готино."
И обясняваш колко звезди ти е хотела и някакви врели-некипели.

Скрит текст:
Е, не мисля, че всяко момиче с по-висок стандарт на живот е подходящо за пред камера, още повече да дава съвет, когато няма грам харизматичност в себе си. Simple Smile

Не парадирам с нещо повече от другите, но не ми се гледат жени, които са по-големи дори от мен, а се държат като някакви хилави момиченца, неспособни да застанат сериозно пред останалите и да говорят за сериозни неща. В моите очи те се държат неадекватно!

Е, затова си гледам тези четиримата, а през останалото време си чета някоя книга. Simple Smile

А, интересно ми е как една книга не споменават най-префърцунените .. поне да вметнат, в някоя рутина, например. На мен ми е супер интересно да чета резюмета на книги и би ми било полезно някой да си дава мнението, ей така, чисто читателски настроено.
За мода също са ми трагични .. Може би, защото сме много различни, но и начина на поднасяне на снимки и самото съчетаване ..

И сега, някой ще ми каже: "Ами не ги гледай!", а аз казвам, че вече не представляват интерес, заради гореизброените неща. Simple Smile

Тези двамата и на мен са ми най-полезни и приятни за гледане.

За останалото съм напълно съгласна. Вчера тук споменах Киара Ферани, а майка й се оказа писател - дори и така да е, нейните постове винаги съм чела с голям интерес.

Нашите влогъри като започнат да хъкат и да мъкат. Не знаят еди какво си как се казва на български език, но като им подарят продукт с написан на опаковката цвят на английски език и не могат да го прочетат!?!?
По-горе пишеше, че имало мода с какво си мият косите, ами ще е хубаво да си ги мият, че съм гледала влогове с видимо мръсна, пък макар и прибрана коса. Имам професор в работата си, който обича да повтаря, че само писаното остава - това важи и за блогърите и влогърите, нищо че блокират този, който не ги харесва или изразява критика към тях.

# 759
  • USA
  • Мнения: 7 233
На мен ми харесва Зорница,макар че гледам клипчетата й избирателно(както и тези на други влогърки,които следя).
Харесва ми,че набляга за съставите,кое е полезно,кое не е и най-важното,дава вид на човек,който не лъже и маже пред камерата,а е обективна и искрена в ревютата си.

Антоанет Пепе и клипа с раждане - добре направен,като по американски L&D vlogs.Беше ми супер интересно.
Обяснявам си антипатията към нея с това,че голяма част от българите,вечно намръщени и нещастни в ежедневието си, не са свикнали някой да е перманентно щастлив и да показва безгрижен живот,сякаш всичко му се получава от раз и без много труд.Такова впечатление оставя А.Пепе у хората,включително и у мен.Радвам се на такива позитивни,ненапрягащи хора.

# 760
  • Мнения: 11 701
Търся по-интересни стилове на обличане.
Аз хвърлям по едно око на този. В публикациите пише марката на всяка дреха и аксесоар, а в някои публикации има и съответните цени.
Денина Мартин

# 761
  • Мнения: 2 006
Денина ми хареса доста.

Друго момиче, което ми хареса е Валерия Липовецки - https://www.youtube.com/channel/UCWkDFq1pO7YNzifE3A4UsMA. Много ми допадна колекцията й от обувки Grinning .

# 762
  • Berlin
  • Мнения: 11 181

И да таргетират 10-15 годишните деца, което аз не разбирам.
Не разбирате? Simple Smile 10-15 годишните деца са толкова лесни за впечатляване и убеждаване по отношение на покупки.

Ами така е, но ми се струва несериозно, като изключвам специализираните канали за тази група. Иначе те може и да се убеждават лесно, ама после то трябва да убеди майка си да му го купи, каквото и да е нещото.

Денина Мартин - добре изглеждащ сайт на пръв поглед. Мисля, че и тя беше от нарочно започналите да блогват, но не съм сигурна.

# 763
  • Мнения: 30 965
Денина е прекрасна жена. Красива, умна, възпитана и със стил. Много я харесвам аз, красавица е.

Какво означава нарочно започнала да блогва? Тя и е рекламно лице на Мол България от години.

# 764
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
С идеята да се издържа от това, може би “нарочно” не е точната дума.

Общи условия

Активация на акаунт