Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 743
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 182
Сега гледах новото видео на Галя Симеонова,ох страшно да я харесвам тая жена!
Не мога да харесам някого, който слага колан на себе си в колата, а на детето си не. Това за мен е абсолютна безотговорност и само глупав човек би го направил. Има няколко видеа, в които е снимала себе си и детето в колата, докато отиват на почивка и то се разхожда на задната седалка.

Абсолютно съм съгласна с теб! Това е много безотговорно

# 901
  • Мнения: 18 551
Много сме различни хората. Харесваме различни неща. Ето, аз не харесвам "Ана Каренина"(понеже се спомена).Нито пък "Брулени хълмове". А  това са едни от най-добрите, вечни и класически романи. Но ето, че не ми харесват, твърде депресантки са ми за вкуса, прочетох ги с мъка,колкото и да е чудно за другите За това пък обожавам Война и мир.
Но това с коланите е безотговорно. Аз не мога още да си го представя, но е факт,че има такива жени. Еми не мога да го разбера честно. Това е въпрос на сигурност. Какво ти пречи да сложиш колана на дете. Имам позната вози си детето без столче и отпред на волана с нея. Еми, хубаво, може да се мислиш за много печен шофьор, може да си наистина такъв, но не си безсмъртен,нито застрахован. Това не мога да го приема.
Какъвто ще да си,  щом влиаеш на тези дето те гледат, покажи отговорност.

# 902
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Споменатата Галя Симеонова ми е откровено антипатична.

# 903
  • Мнения: 8 934
Сега си прочетох коментарите под видеото ѝ, питала съм я защо не слага на детето си колан и тя ми е отговорила "Той се вози с колан, но когато поиска да стане - става:)", аз съм ѝ писала, че колата се движи и това се вижда и тя ми е отговорила, че съм  ограничена и тесногръда.
Е, как да не си създам мнение, ако ще и да е най-талантливата ютъбърка.

# 904
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Никога не съм я гледала Галя, но незнам защо не изпитвам желание да си пусна нейно видео..някак си предварително имам някакво неприятно усещане.
Нямам мнение за нея,но и усещането ми е такова че по-добре да не я пускам.
Такова беше и усещането ми от канала на Зейнеб както и от този на Ирина Тенчева.



# 905
  • София
  • Мнения: 3 853
Сега си прочетох коментарите под видеото ѝ, питала съм я защо не слага на детето си колан и тя ми е отговорила "Той се вози с колан, но когато поиска да стане - става:)", аз съм ѝ писала, че колата се движи и това се вижда и тя ми е отговорила, че съм  ограничена и тесногръда.
Е, как да не си създам мнение, ако ще и да е най-талантливата ютъбърка.

И така както си "ограничена и тесногръда" трябва да я подкрепяш 😋 , длъжна си да я подкрепяш в едно с безотговорността й....
Въпросната Галя съм я засичала в Инстаграм, но не съм я гледала нито веднъж - не ми харесва по същия начин, както и на daviz.

# 906
  • Мнения: 18 551
Оф, щях да напиша някои неща, но не искам да ме изтипосват в Инстаграм. Но за изказването ограничена и тесногърда
...оставам без думи. Така се изказват хора, които просто нямат друго какво да кажат. И нямат аргументи в своя защита.
Как това, че държиш да се спазва едно нормално и за мен задължително правило за безопасност на детето ти те прави ограничена и тесногърда....?Че то тези епитети нямат нищо общо в случая,употребени не та място.

# 907
  • Мнения: X
Сега гледах новото видео на Галя Симеонова,ох страшно да я харесвам тая жена! Ще направи видео за парфюмната си колекция,доста хора го очакваме.Нямам търпение! И да споделя за още едно момиче,което ми е супер приятнo и което следя Ida Magdalenova.Страхотна е също.Heart
Аз също много я харесвам гледам я от самото начало на канала й. Харесва ми Това, че е позитивна и винаги с усмивка. Каквото и да съм купила препоръчано от нея е било сполучливо.

# 908
  • София
  • Мнения: 3 853
Оф, щях да напиша някои неща, но не искам да ме изтипосват в Инстаграм.

Как ще те изтипосат?

# 909
  • Мнения: 18 551
Оф, щях да напиша някои неща, но не искам да ме изтипосват в Инстаграм.

Как ще те изтипосат?

Ами така. Както една дурга съфорумка дето се изказа по въпроса с косата. Поста й беше публикуван в инстаграма на  въпросната влогърка. И малко след това изтрит.

# 910
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Сега гледах новото видео на Галя Симеонова,ох страшно да я харесвам тая жена! Ще направи видео за парфюмната си колекция,доста хора го очакваме.Нямам търпение! И да споделя за още едно момиче,което ми е супер приятнo и което следя Ida Magdalenova.Страхотна е също.Heart
Аз също много я харесвам гледам я от самото начало на канала й. Харесва ми Това, че е позитивна и винаги с усмивка. Каквото и да съм купила препоръчано от нея е било сполучливо.
Невероятна дама е,не се интересувам никак от личния и живот!За мен е полезна,образована и също съм купувала неща по нейни препоръки и винаги съм оставала доволна и ще продължавам.Искрена и истинска е,разбира се не може да се хареса на всеки,но то не е и нужно.Пожелавам и успех и още повече фенове.Kissing HeartРазпънахте я на кръст,ще и стане лошо сигурно като и кажат.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 911
  • Мнения: 462
Сега гледах новото видео на Галя Симеонова,ох страшно да я харесвам тая жена! Ще направи видео за парфюмната си колекция,доста хора го очакваме.Нямам търпение! И да споделя за още едно момиче,което ми е супер приятнo и което следя Ida Magdalenova.Страхотна е също.Heart
Аз също много я харесвам гледам я от самото начало на канала й. Харесва ми Това, че е позитивна и винаги с усмивка. Каквото и да съм купила препоръчано от нея е било сполучливо.
Невероятна дама е,не се интересувам никак от личния и живот!За мен е полезна,образована и също съм купувала неща по нейни препоръки и винаги съм оставала доволна и ще продължавам.Искрена и истинска е,разбира се не може да се хареса на всеки,но то не е и нужно.Горката Галя, пожелавам и успех и още повече фенове.Разпънахте я на кръст,ще и стане лошо сигурно като и кажат.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако ѝ става лошо от критика, по-добре да не прави това, което прави. Наистина. Колкото по се популяризира една личност, толкова повече хора ще я одумват, дори незаслужено и грозно. Алергичните към критика, особено валидна като за колана на детето,  нямат място в публичното пространство. Обидите вече са нещо друго и там се защитаваш, както можеш, или игнорираш..

# 912
  • София
  • Мнения: 3 853
Оф, щях да напиша някои неща, но не искам да ме изтипосват в Инстаграм.

Как ще те изтипосат?

Ами така. Както една дурга съфорумка дето се изказа по въпроса с косата. Поста й беше публикуван в инстаграма на  въпросната влогърка. И малко след това изтрит.

Съфорумката едно скрийншотче да е направила.Мисля има хубави начини да я поразходи малко по институции.

# 913
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Права си Cherry,но наистина целия този хейт понякога идва в повече/не визирам само нея/,невъзможно е да се харесаме на всеки.Тя Галя мисля,че е с нов инстаграм.

# 914
  • Мнения: 8 934
Ама разбира се, че имате право да я харесвате, изобщо не съм казала това, казах че аз няма как да я харесам, след като е безотговорна към детето си и ми дава малоумни отговори, пък била тя и невероятна дама.
Между другото съм писала и на Евгения Джеферович по същия въпрос. "Получих отговор, нещо от рода: на вас не ви ли се е случвало, детето ви да си вади ръцете от коланите?". Не, не ми се е случвало и няма да ми се случи.

Това с изтипосването в инстаграм е също тъп ход.

Общи условия

Активация на акаунт