Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 664
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: X
7
Check, а защо трябва да има оправдание? За пред кого?

Права си. Напъшно грешно се изказах. Оправдание е нужно евентуално за публиката.

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 00:51 от Анонимен

# 946
  • Мнения: 5 903
Някои по запознат може ли да каже какви са тези реклами на KIA, предоставят им колата за тест за ден - два ли?

Не знам, но Милена от myboxofbeauty дойде в София за една сватба и точно KIA Ceed решиха да тестват с мъжа си, и точно тази кола ще си купят сигурно само за идванията им в София.... Мирише ми на заблуда, но може и да е супер случайно. Grin
Нормално е да ти предоставят колиа за тест драйв. Ако си клиент, дори ти изпращат покана за да тестваш нов техен модел. Не знам какъв е този случай и коя е Милена, но е нормално да поискаш да тестваш автомобил, който искаш да купиш.

# 947
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
Някои по запознат може ли да каже какви са тези реклами на KIA, предоставят им колата за тест за ден - два ли?
https://kia.bg/nicemove/ 
Ето и ти можеш да участваш 😉

# 948
  • София
  • Мнения: 11 747
Всички нови коли можеш да ги тестваш, ние като купувахме от Рено ни я предлагаха за уикенд колата, взехме я за няколко часа. Но не е изключено да е и спонсорирано предложението примерно ако са им предложили по голяма отстъпка ако я сложат във видео

# 949
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
За Мис Тигрова ли говориш? Тя или се прави на луда, или е чисто луда. Едва ли някой я приема наистина. По-добре такива да населяват интернета, отколкота хора, които понятие нямат кои са, но много държат да го споделят с околните. Някаква жена родила три деца и прави видео канал по този повод. Ако й носи пари няма лошо, иначе няма оправдание.
Чек ако говориш за тези които аз споделих.И двете са модни блогъри.
Имат блогове за мода и магазини(нямат канали) и определено са на съвсем различно ниво от Тигъра.Заслужават си естетически издържаните им снимки и идеи.Стила който показват лично на мен ми допада.
Да родиш три деца за да направиш канал е меко казано странно.Коя е тази?

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 07:56 от daviz

# 950
  • Мнения: 18 547
На мен тази русата мадама с трите момчета*ако не греша ми е готина и свежа. Снимките й са със чудесно качество, естетически и приятни за окото. Стила й е стряхотен,фигурата страхотна и изглежда супер за родила 3 деца жена.

# 951
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
На мен тази русата мадама с трите момчета*ако не греша ми е готина и свежа. Снимките й са със чудесно качество, естетически и приятни за окото. Стила й е стряхотен,фигурата страхотна и изглежда супер за родила 3 деца жена.
Две момчета са.Вчера роди момиченце.Тренираше до последно и определено изглежда много добре.
Другата има момче и момиче,третото още не е сигурно какво ще е.
Следя им блоговете отдавна и имат много свежи идеи, но не са розови и нахилени до припадък.


# 952
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Оффф,сега видях ,че и Ели от make but how  е качила видео ,отново на тема ,,Акне,, . Сега излезе ,че всички са болни ...... Не съм го гледала още,но съм сигурна ,че ще бъде по-адекватно от на Валери

# 953
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Ели е много приятна дама,харесвам я.

# 954
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
Оффф,сега видях ,че и Ели от make but how  е качила видео ,отново на тема ,,Акне,, . Сега излезе ,че всички са болни ...... Не съм го гледала още,но съм сигурна ,че ще бъде по-адекватно от на Валери
Съвсем различно е и с различни продукти.

# 955
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Оффф,сега видях ,че и Ели от make but how  е качила видео ,отново на тема ,,Акне,, . Сега излезе ,че всички са болни ...... Не съм го гледала още,но съм сигурна ,че ще бъде по-адекватно от на Валери
Съвсем различно е и с различни продукти.

Да , и аз го изгледах и затова  писах,по-горе,че съм сигурна,че ще е по-адекватно

# 956
  • София
  • Мнения: 3 067
Аз много харесвам BitsbyBee, а от темата научих за Мария Андреева, на която също изгледах доста видеа и определено ми стана симпатична.
Като цяло не следя бюти блогове и влогове, освен в конкретен момент, когато търся информация за продукт. От тук изгледах и една такава, не се сещам името - бели шкафове, парфюми с панделки, чанти наредени на шкафа, като на витрина, пълен потрес! Такъв тип жени имат ли изобщо  интереси извън шопинга?! За какво ли може да се комуникира с тях?
Допадат ми и хумористични блогове, например този на Красита, едното момиче от Майко мила, но да ви кажа в Майко мила малко ме дразнят, откакто се изказват по политически и социални теми, защото не мисля, че там им е силата.

# 957
  • Мнения: X
Говорейки си за многодетни майки- блогърки, любима ми е One Little Momma . Особено мила ми стана, след като споделяше отблизо проблемите и стъпките, през които минаха със семейството й след раждането на петия им син.  Peace

# 958
  • Мнения: 651
Всички нови коли можеш да ги тестваш, ние като купувахме от Рено ни я предлагаха за уикенд колата, взехме я за няколко часа. Но не е изключено да е и спонсорирано предложението примерно ако са им предложили по голяма отстъпка ако я сложат във видео

Именно. Това, което ми направи впечатление в случая, е, че тестването от страна на семейството на Милена е част от PR кампания, което тя никъде не споменава във видеото. (По-късно след моя въпрос тук тя качи в Инстаграм снимка с колата и отбелязване, че е реклама). Може и наистина да възнамерява да закупи колата  и да има отстъпка при закупуването й, ако я хвали 5 мин във видео, но според мен поне е редно да го спомене в описанието по същия начин като на снимката.

# 959
  • Мнения: X
Преди следях по- отблизо и влога на Dominique Sachse . Но откакто се увлече с явно недотам сполучливи корекции по лицето, интересът ми почти изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт