Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 624
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 975
  • Някъде там
  • Мнения: 16 025
Нищо мило не виждам в един от най-съкровените моменти от живота си да вървиш с камерата и да влогваш... А и не разбирам, кому е нужно да знае как е реагирало едното и дете на появата на другото.. Каква информация и смисъл носи всичко това?
Захирче,личи си че не я следваш никъде.Под всяка нейна снимка има около 50 въпроса ще покаже ли реакцията на София когато вижда Сиена за пръв път.
Преди това въпросите бяха кога ще покажеш Сиена и съдейки по снимките на профилите не бяха само от деца.
Определено има пристрастени хора към живота на Пепе,което е абсурдно според мен,но хора сякакви.
Едно е да гледаш снимки и клипове от време на време, но да си нагласях алармата за да не изпуснеш клип на влогър е болестно състояние според мен.
Такъв коментар съм чела,сега не си спомням точно за кой влогър беше.
Една жена беше написала че си слага аларми за да не пропуска клиповете.

# 976
  • София
  • Мнения: 11 744
Как точно ще ги изпусне като те сам там с месеци. Joy

# 977
  • Някъде там
  • Мнения: 16 025
Как точно ще ги изпусне като те сам там с месеци. Joy
Ще изпусне "премиерата".Особено децата, още не са гледали клипа а пишат първа и не само те.Бързат да го гледат веднага щом бъде пуснат.Подозирам и че си пишат съобщения един на друг със следнато съдържание :Ети, пусна клип,бързо че показва Сиена.😂

# 978
  • USA
  • Мнения: 7 279
Милена - 25 минутно клипче как с мъжа й ходят да гледат дивани и да ядат ягоди в колата?? (колко вълнуващо) или клип как някаква приятелка била дошла на гости и 20 минути клип какви неща донесла тази приятелка.  Mr. Green Mr. Green Всичките й клипове са "вижте ни скапаното ежедневие,което аз тооолкова много се напъвам да изглежда интересно".

Антоанет Пепе - 25 минути как датчаните посрещат празници,на каква галерия са отишли да купуват арт или 17 минути клип с целият процес на раждане или 20 минути здравословна храна.

Аз ли само виждам тази разлика в нивото на живот и интереси?

# 979
  • Мнения: 3 609
Да..само ти. За мен са едни женички, които не могат да блеснат с друго освен нон стоп спам. Един дол дренки.

# 980
  • Мнения: X
Милена - 25 минутно клипче как с мъжа й ходят да гледат дивани и да ядат ягоди в колата?? (колко вълнуващо) или клип как някаква приятелка била дошла на гости и 20 минути клип какви неща донесла тази приятелка.  Mr. Green Mr. Green Всичките й клипове са "вижте ни скапаното ежедневие,което аз тооолкова много се напъвам да изглежда интересно".

Антоанет Пепе - 25 минути как датчаните посрещат празници,на каква галерия са отишли да купуват арт или 17 минути клип с целият процес на раждане или 20 минути здравословна храна.

Аз ли само виждам тази разлика в нивото на живот и интереси?
А върха е като започнат да издават нечленоразделни звуци с децата си, толкова е дразнещо и не нормално за млади родители.Толкова ли няма думи, с които да боравят не ми е ясно и то на два езика. Вярно е, че децата са билингви и по-трудно проговарят особено се наблюдава при момчето, ама може поне да ги подпомогнат, а не да издават звуци като неандерталци.

# 981
  • Мнения: 12 473
Много съм зле с тази тема, връщам де да чета..))

# 982
  • Мнения: 182
Включвам се и аз в темичката.

Вече от доста време гледам ютуб. Oт началото следя само Ели от makeupbuthow още от видеата си във vbox. Не е лошо момиче и мога да кажа,че от нея съм се учила да се гримирам. Ноо...нещо в последно време взе малко да ми писва от платените и видеа и "прекрасния си живот",който тя показва. Дефакто и аз като вас си мисля,че всичко е фалш.

Пепе следя,но не всичките и видеа. Понякога ми идва в повече.

Най-много в последно време май ме дразни Валери. Преди мисля не беше чак такава. Скъсва се да си показва марковите си парцали. Едва ли не "Вижте каква чанта имам на moschino". Абе.... отвратителна работа. Най-мразя някой да се изтъква така, при положение,че всички знаем кой дава паричките за всички покупки и екскурзии.Wink
А, и още нещо Laughing Само мен ли ме напушва зверски смях когато каже,че не е имала време да свърши нещо от толкова много ангажименти и работа?? Извинявай ама каква работа точно?SatisfiedSatisfied

# 983
  • Мнения: 1 528
Култовото е, че тези с децата и работата не съм ги чула веднъж да изтъкват, че са нямали времв за нещо, а т милата. Представям си я с едно дете ако е, ще изтеряса, просто е доста егоцентрична и няма как да съвместява и двете неща, много ще станат. Много ми е красива и усмихната, обаче в последно време е лигава до безобразие.
Милена явно и на друг му е прекалено изкуствена, натрапи ми се покрай някакви реклами на памперси в фб, еми ужасно впечатление ми направи, даже ги задрасках като опция, с наглост не се печелят клиенти, или последователи.

# 984
  • Мнения: 1 349
Валери ми е много приятна на външен вид, усмихната, чаровна, обаче това лигавене наистина ми идва в повече. И пищенето при нова пратка или нещо подобно.
Напоследък гледам само влоговете и, понеже обичам да пътувам и ми е интересно и полезно.

# 985
  • Мнения: 1 447
Ето, че за всяка от нас си има канал и влогър. Simple Smile

На мен например Пепе по никакъв начин не ми е интересна, но и не ме дразни. Тоест ми е безразлична напълно. Нямам смисъл от нейните видеа и реклами.

Само се учудвам под видеата на всички влогъри как има 12-13 годишни, които следят всичко това.. Аз на 12-13 се чудех къде да уча или коя книга да прочета.. Много ми е чудно, честно Ви казвам. Нямам досег до деца на тази възраст, затова не мога да си го обясня най-вероятно.

Валери си е насочена към такъв тип аудитория и затова сигурно се държи по този начин, като недорасла (обяснявайки, че това просто е емоционалност.. криворазбрана, обаче), от друга страна, представя много висок клас неща, грим, дрехи и така нататък .. едва ли на 12-13 ще могат да си позволят. Аз съм на 20 и не бих си позволила да се държа така, камо ли пред камера. Хора, вълнуващи се от високия клас, едва ли биха се впечатлили от искрено некомпетентни и крякащи дами, чувстващи се все още като 10 годишни. Не знам, аз не го приемам нормално това.

Харесват ми Деси, Снежана, Ивана, Адри, Стефи - колко зряло се държат ..

Аз може би искам да гледам различно нещо и хората, които гледам са ориентирани към определена група от хора.

Вие как мислите?

# 986
  • Berlin
  • Мнения: 11 237
А каква е идеята на това да си първи коментирал, още повече, че пишеш само "първи!"? Satisfied Или пък преди малката ми братовчедка пускаше само някакви нейни селфита със заглавие "За теб специално еди-кой-си". Thinking

# 987
  • Мнения: 2 223
Идеятa е, че децатa си нямат родители да ги приучат от рано що не е полезно да висиш с часове да ти промива главата някоя кифла онлайн с глупости, вместо да прочетеш една книга например.
Според мен повечето не съдържат кой знае какво ниво на полезност, просто хората обичат луксозен живот и живот с филтри,събран в 15 мин, който повечето от тях никога няма да имат. В очите на едно дете ютюбърството е върха на върховете, а лъскавите боклучарници и мазила-символ на съвършенство.
Изключвам down to earth мацки, които са естествени и полезни.
Вчера я гледах една кроасанка, която си организираше бижутата в Стакърс и само едната кутия беше 140 шибани паунда. Такава агресия ме изби, че ми идеше да хвърля лаптопа през прозореца. Не догледах.

# 988
  • софия
  • Мнения: 2 908
На Милена от Myboxofbeauty, някой трябва да и каже, че се казва боядисва, а не бойдисва...

# 989
  • Мнения: 35 949
А каква е идеята на това да си първи коментирал, още повече, че пишеш само "първи!"? Satisfied

а каква е идеята на това във форума да си първият, написал "запис"? Grinning

предполагам, че е най-лесната форма на изява на висш интерес ("аз съм най-големият ти фен")

Общи условия

Активация на акаунт