Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 660
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 13 082
Сетих се какво друго старшно ме дразни в Пепето. Нелепите джувки, с които винаги си връзва косата. Всеки път се сещам за епизода на Сексът и градът, в който Кари обясняваше на Бъргър, че само провиниалистките си слагат такива джувки. 🤣

# 991
  • София
  • Мнения: 11 747
Сетих се какво друго старшно ме дразни в Пепето. Нелепите джувки, с които винаги си връзва косата. Всеки път се сещам за епизода на Сексът и градът, в който Кари обясняваше на Бъргър, че само провиниалистките си слагат такива джувки. 🤣

Хахахха малее вярваш ли че същото си мислех, тя каза в едно видео че ги слага за да изглежда визуално по-висока Joy

# 992
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Един човек в безмилостна борба с килограмите публикува и коментира прогреса си. Интересно и вдъхновяващо- https://www.youtube.com/channel/UC1LgKlr6nia9vIwmb6ZWeMw/videos

# 993
  • Мнения: 3 609
Вярвате или не, ама не я знаех тая Милена и викам, покрай вас да се просветля. Пуснах я, точно 2 видеа издържах, като ги превъртах. Диалектно, мяукащо, безмислено. ми се стори съдържанието на видеата и.. Да речем, че не е моята чаша чай!
Честно, покрай темата почвам да се замислям колко умиращи от скука женички се самопровъзгласяват за бловъри, влогъри, инфлуеснъри и wanna-be -та всякакви.. За мен остава загадка какъв е вътрешния им стремеж да споделят всичко това с народа, а което пък вероятно никога няма да разбера е, какъв е стремежа на народа да ги гледа?! Защо, по дяволите?!!

Аз например, снощи минах през пазара, натоварих се с торбите и правих домашна лютеничка! Био, еко, веган, чудна, като междувременно съм супер мацка, наплесках си косата с маска, докато кулинарствах и днес съм неотразима... налЕ.. та си представям да залея народа с тия мои домашни "хитринки", мога дори да направя влог "Лютеничка  рутина", или "5 любими домашни облекла, с които правя лютеничка, но и съм супер мега гига секси мацка с тях".

Преди време, години всъщност, имаше един блог, който обожавах- ciknoto. Maцката живееше в мисля ведомствено жилище, вътре беше потрес и тя изцяло с таланта си и нискобюджетно направи дома си прекрасен! Имаше пост за банята, който много ме впечатли:

https://ciknoto.blogspot.com/2011/04/bathroom-againbut-what.html

Също и Лулуто, когато пусна пост за дома си, след ремонта, имаше снимки "преди и след", аз бях УАУ:

http://luluto.blogspot.com/2013/07/mission-completed-almost.html

Даже ползвах Лулуто за вдъхновение при моя ремонт, кухнята ми е почти същата.
Някак ми се вижда вдъховява, особено когато е нискобюджетно и красиво. И двете дами пишат леко, непомпозно, приятно и интелигентно.
Съвсем различни от обсъжданите в темата.

Последна редакция: вт, 09 окт 2018, 09:18 от Захир

# 994
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Захир, линковете не се отварят...

# 995
  • Мнения: 3 609
Захир, линковете не се отварят...

Сега? Би трябвало да се отварят вече?

# 996
  • Мнения: 8 929
Вярвате или не, ама не я знаех тая Милена и викам, покрай вас да се просветля. Пуснах я, точно 2 видеа издържах, като ги превъртах. Диалектно, мяукащо, безмислено. ми се стори съдържанието на видеата и.. Да речем, че не е моята чаша чай!
Честно, покрай темата почвам да се замислям колко умиращи от скука женички се самопровъзгласяват за бловъри, влогъри, инфлуеснъри и wanna-be -та всякакви.. За мен остава загадка какъв е вътрешния им стремеж да споделят всичко това с народа, а което пък вероятно никога няма да разбера е, какъв е стремежа на народа да ги гледа?! Защо, по дяволите?!!

Аз например, снощи минах през пазара, натоварих се с торбите и правих домашна лютеничка! Био, еко, веган, чудна, като междувременно съм супер мацка, наплесках си косата с маска, докато кулинарствах и днес съм неотразима... налЕ.. та си представям да залея народа с тия мои домашни "хитринки", мога дори да направя влог "Лютеничка  рутина", или "5 любими домашни облекла, с които правя лютеничка, но и съм супер мега гига секси мацка с тях".

Преди време, години всъщност, имаше един блог, който обожавах- ciknoto. Maцката живееше в мисля ведомствено жилище, вътре беше потрес и тя изцяло с таланта си и нискобюджетно направи дома си прекрасен! Имаше пост за банята, който много ме впечатли:

https://ciknoto.blogspot.com/2011/04/bathroom-againbut-what.html

Също и Лулуто, когато пусна пост за дома си, след ремонта, имаше снимки "преди и след", аз бях УАУ:

http://luluto.blogspot.com/2013/07/mission-completed-almost.html

Даже ползвах Лулуто за вдъхновение при моя ремонт, кухнята ми е почти същата.
Някак ми се вижда вдъховява, особено когато е нискобюджетно и красиво. И двете дами пишат леко, непомпозно, приятно и интелигентно.
Съвсем различни от обсъжданите в темата.

Оооо, този блог го знам! Жесток е! Мерси, че ми го припомни. Да знаеш, че кухнята ми прилича на твоята.
А ароматът на домашната ти лютеница го усетих.  Heart Eyes

# 997
  • Мнения: 182
Милена съм спряла да и гледам видеата,защото тя не показва абсолютно нищо смислено. Децата са и много сладки,няма спор,нооо.... видеата са и скучнии Rolling Eyes

Главно следя: Мария Андреева, Адри и Ивана чат-пат.

Гергана Димитрова ако се сещате.... е какво мислите за нея?Само на мен ли ми е толкова антипатична и не мога да и гледам видеата дори и за минутка? Satisfied

# 998
  • Мнения: 8 929
Милена вчера пак направи реклама на някакви витамини за бременни. 5 минути говори за тях.
Гергана е толкова лигава, отвратително държание пред камера. Има тенденциозни видеа, които са само за да събира абонати и гледания.

# 999
  • Мнения: 4 371
    Една интересна блогърска статия за подкрепата между жени.
    http://kittyfromthecity.com/girls-support-girls/

    Не разбирам защо когато човек пише нещо, което споделя в публичното пространство, не го проверява за правописни грешки. За да уважавам, чието и да е мнение, за мен е важно да е написано грамотно и обосновано.
    Конкретно за споделеното мнение - това е някакъв призив за подкрепа между блогърки ли, що ли!?
    Не съм от хората, които просто подкрепят, за да подкрепят.Проявата на толерантност и резултатите от нея ги виждаме постоянно по тв новините от западна Европа. И точно тази подкрепа и толерантност се връщат като бумеранг към обществото по недобър начин и  това не ми харесва. Подкрепям каузи и ценности, подкрепям хора, които правят добри, вдъхновяващи и смислени неща. Подкрепям не само жени, подкрепям и мъже.
     Ще дам пример: наскоро видях за първи път, как в голяма западна компания освободиха служител, с който колегите му след много подкрепа и толеранс, отказват да работят, защото всяко нещо си има граница на търпимост и когато тя се премине, подкрепата е вредна за този, който я дава.

    Подкрепям това мнение.
    Проверката за правописни грешки предполага авторът да осъзнава, че пише неграмотно. Отчайващо е нивото на изказ на решилите да отварят блогове и пр. дейности.
    В случая, на въпросната "блогърка" и правописните грешки са й най-малък проблем.

    # 1 000
    • Varna
    • Мнения: 1 730
    И на мен ми е лигава Гергана. Не гледам видеата й. Наваксах с няколко видеа на Милена, които бях пропуснала.

    # 1 001
    • Варна
    • Мнения: 1 463
    Тази Гергана Димитрова, и аз не я харесвам. Особено изказването й: "Ами аз не пуша цигари и не пия алкохол, за това мога да си позволя скъпи дрехи, чанти и аксесоари". Много бързо говори, а в последните си видеа, се обръща към последователите си на "ти"

    Моите любимки са Ивана, Деси от desyytalks, Валери,  Адри, Милена, Зорница и Антоанет Попова

    # 1 002
    • Мнения: 18 547
    За мен е пълна мистерия как имат толкова гледаемост и харесвания по хиляди лайкове под снимка на Милена видеата и страницата? Също и Пепе. Защото каквато и да си говорим,те са много гледани и са топ влогъри.
    Явно не съм само аз дето си задава този въпорс? Но ми е чудно, какво харесват хората в протто едно размятане пред камерата и проследяване на скучното битово ежедневие на живота с две малки деца. А има и въпроси, моля те качи това, качи онова. Еми не мога да си го обясня.
    Какво работят тези жени? Нещо смислено и полезно правят ли? Извйн децата. Нещо вдъхновяващо, различно, зареждащо,нещо от което да вземеш пример, знам ли. Има наистина огромна разлика от видеата на Милена и Пепе. Аз дето Пепе и 10 минути не съм я гледала, но се разбира.

    # 1 003
    • Варна
    • Мнения: 1 463
    Милена, показва и много интересни места от Швеция, показва и тяхните традиции, навици, празници, храна, живот и тн. Точно това ми харесва и ми е интересно на мен.

    # 1 004
    • Мнения: 2 179
    Благодаря за споделянето на блога luluto - много приятно поднесена информация!

    Общи условия

    Активация на акаунт