Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 689
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Или от канала eellies  говори много дразнещо, имам усещането че слушам касетофон с разтеглена лента.
Толкова безцелни видеа прави,че се чудя защо въобще съм се абонирала.
Натали Нашева пусна 7-8 видео с нови покупки на дрехи, въобще възможно ли е толкова дрехи да се износят 😁

# 1 006
  • Мнения: 182
За мен е пълна мистерия как имат толкова гледаемост и харесвания по хиляди лайкове под снимка на Милена видеата и страницата?

И аз това винаги съм се чудила. Та дори и някакви чаши,тениски и тн правеха по едно време за ФЕНОВЕТЕ Satisfied

Малко ми е странно като цяло това да показваш децата си пред толкова много хора и то всекидневно. Аз работя с деца и знам,че има родители,които дори не искат децата им да бъдат по някакви снимки без тяхно позволение(и напълно го разбирам), а те ги показват нон-стоп. Не знам, или аз имам някакво старовремско мислене или те не са наред...

# 1 007
  • Мнения: 2 805
Аз например, снощи минах през пазара, натоварих се с торбите и правих домашна лютеничка! Био, еко, веган, чудна, като междувременно съм супер мацка, наплесках си косата с маска, докато кулинарствах и днес съм неотразима... налЕ.. та си представям да залея народа с тия мои домашни "хитринки", мога дори да направя влог "Лютеничка  рутина", или "5 любими домашни облекла, с които правя лютеничка, но и съм супер мега гига секси мацка с тях".

Разсмя ме от сърце, ти си родена да бъдеш блогър/в, инфлуенсър или лайфстайл инспиратор.

Обаче пишеш грамотно, забавно, усещам,че не си падаш по розово, тигрово и  хай-позитивизъм, не знам дали може да пискаш лигаво и истерично пред кутийка крем на Ла прери напр. или четката Форео ( и да ни кажеш колко е скъпа!и колко малко хора могат да си я позволят!, но иначе пък е разкошна  Sunglasses). Да я държиш с лакирани ноктета 20 мин. пред камера и да ни говориш с любов и блеснал поглед, за "важните неща в живота.  Ако не можеш  ти обещавам,че няма да имаш милиони лайкове  Laughing

Аз съм леко потресена какво се обсъжда като блогъри тук, но то и Пик и Блиц се четат повече от National Geographic или книги. Книги, обикновенни книги от книжарница се купуват.
По-интересни са ми от нахилената, позитивна лигла Пепе, с огромното си устище и глас на заклещена котка. Другите "влогърки" за сефте разбрах за тях тук в тази тема.  Ама на с любов си ги следят и обсъждат хората, те така и с другите ни родни звезди, те така и с жълтите парцали, които се наричат вестници. Те така и с цялата чалгария и свинщина.

Захир, благодаря за интересните линкове и блогъри, които спомена. Капка мед в кацата с катран пак е нещо.



# 1 008
  • Мнения: 878
Как ме подсетихте за luluto.. И за мен домът и беше голямо вдъхновение.
Липсват ми български блогове за интериор, преди и след, съвети за обзавеждане и т.н. Чужди има много, но бих се радвала на нещо по-близко и достъпно като усещане.

# 1 009
  • Мнения: 1 414
5 любими домашни облекла, с които правя лютеничка, но и съм супер мега гига секси мацка с тях-това ми звучи като чудесна идея за видео пародия.BowtieSmile

# 1 010
  • Мнения: 1 447
Оуу, Гергана съм я гледала за кратко, когато правеше видеа със Стефи. Бяха ми някак си ненатоварващи и за 10 минути си почивам от ежедневието. Не ми е интересна и полезна, още повече, че няма умение да задържи човек повече от 2 минути. Показва си скъпите гримове и козметики, но няма никаква полезност от тях, никакви качества не изтъква, освен, че са на някоя си марка. Опитва се да се сближи с хората явно, говори мило, но това никак не е достатъчно.

Иначе за домашните хитринки съм напълно съгласна. Например сарми, туршия .. Grinning Или пък в неделя да лежиш и да почиваш цял ден с домашни дрехи, без грим, прически и така нататък. Grinning Търпение нямам да дойде такъв ден. Grinning

Аз како съм деца, нямам време такова - работа, университет, а все пак и домашни задължения - да пуснеш пералня, да сготвиш, да напазаруваш, да се изкъпя. И от 9 до 6 съм на работа - към 9 ми остава време за учене .. и евентуално за някоя книга или филм. Не мога да си представя как успяват - много ми е чудно, честно.

Между другото, малко извън темата, работейки с хора, много хора наистина в един момент направо като се прибера искам простичката "тишинка". А един ден, когато имам деца .. сигурно и приоритети и навици ще се променят. Та, честно казано, за всеки влак си има пътници. Просто тия постоянни реклами навсякъде ми идват в повече, честно. Влизам във фейсбук и вместо да видя нещо, свързано с моите интереси - виждам постове Sponsored на дами, които изобщо не присъстват в листа ми с харесани страници. Има ли начин това да се махне и да не ми излизат? В ютуб по същия начин .. Големите хора, ще те харесат без да се натрапваш.

# 1 011
  • Мнения: 6 872
В моите очи Гергана е много нехаризматична. Обяснява рачни неща, повтаряйки сто пъти едно и също... Толкова. Даже теми, които са ми интересни според заглавието, спирам след няколко минути, понеже самите видеа са скучни.
Даже и по коментарите тук обаче съдя, че Антоанет Пепе наистина е най-известна в нейната си ниша, така е поляризирала мненията за себе си. Последното видео с нищо не ме впечатли, наистина не знам какво трябваше да гледам и май го спрях към средата.
Видяхте ли, че Manny MAU и Laura Lee се завръщат? А последния скандал с Tati и ревюто на Makeup Revolution?
Благодаря, че ми напмнихте за Лулуту. Нея почнах да я чета заедно с Ирина, преди да навърша 16. Жалко, че не пише.

# 1 012
  • Мнения: 3 609
Събирам идеи за новия си видео канал.
 В него, всеки ден, точно в 6:00 ( защото горе долу тогава ставам) ще пускам лайф-стайл новини!!!! ЙЕЙЙЙЙ!
Ще бъде много вълнуващо за вас и всички мои фенове, последователи, обожатели, ще можете да се насладите на моята сутришна рутина: как оправям леглото си с финес! Ще ви разказвам пре-любопитни факти: 38 факта за мен, какво обичам, какво не обичам, боб с кюфтета или спанак с ориз ми е най-най-найййй-любимото ядене, кой ми е любимия цвят, кои са ми любимите марки и все неща, които вярвам, от сърце вълнуват цялото човечество!
На заплата ще си купувам висок клас козметика, която ще моля да ми запечатат в торбичка в магазина, за да мога да я я отворя пред всички вас, мои фенове, като всичко разбира се ще е придружено с високочестотно пищене, радване и повсеместно мазане!
За вечерите съм приготвила още по-прелюбопитни материали: от коя квартална бакалия пазарувам, в кой парк ходя да тичам и как и какво ще приготвя за вечеря с евтини продукти по гурме тертип. Всичко това ще е изцяло издържано в розовко и вие ще ах-вате каква лекота е за мен съвместяването на многостранните ми интереси и дейности...

Толкова по лигавата част. Споделям ви още един мой много любим блог, наистина приятен, премерен и издържан, мацката има и Инстаграм:

https://www.lamartinia.com/

# 1 013
  • Мнения: 1 530
Идеятa е, че децатa си нямат родители да ги приучат от рано що не е полезно да висиш с часове да ти промива главата някоя кифла онлайн с глупости, вместо да прочетеш една книга например.
Според мен повечето не съдържат кой знае какво ниво на полезност, просто хората обичат луксозен живот и живот с филтри,събран в 15 мин, който повечето от тях никога няма да имат. В очите на едно дете ютюбърството е върха на върховете, а лъскавите боклучарници и мазила-символ на съвършенство.
Изключвам down to earth мацки, които са естествени и полезни.
Вчера я гледах една кроасанка, която си организираше бижутата в Стакърс и само едната кутия беше 140 шибани паунда. Такава агресия ме изби, че ми идеше да хвърля лаптопа през прозореца. Не догледах.
Коя е тази кроасанка, може ли линк, а защо избива на агресия това, какво лошо, че има възможности?

# 1 014
  • Мнения: 6 872
Ще ви разказвам пре-любопитни факти: 38 факта за мен, какво обичам, какво не обичам, боб с кюфтета или спанак с ориз ми е най-най-найййй-любимото ядене, кой ми е любимия цвят, кои са ми любимите марки и все неща, които вярвам, от сърце вълнуват цялото човечество!

Манджите ти не са много instagrammable, сега на мода са сандвичи с авокадо, смутита и бъркани яйца. Бърканите яйца задължително на заведение, защото само плебсът си ги бърка сам.

# 1 015
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Stuck Out Tongue Winking Eye
Събирам идеи за новия си видео канал.
 В него, всеки ден, точно в 6:00 ( защото горе долу тогава ставам) ще пускам лайф-стайл новини!!!! ЙЕЙЙЙЙ!
Ще бъде много вълнуващо за вас и всички мои фенове, последователи, обожатели, ще можете да се насладите на моята сутришна рутина: как оправям леглото си с финес! Ще ви разказвам пре-любопитни факти: 38 факта за мен, какво обичам, какво не обичам, боб с кюфтета или спанак с ориз ми е най-най-найййй-любимото ядене, кой ми е любимия цвят, кои са ми любимите марки и все неща, които вярвам, от сърце вълнуват цялото човечество!
На заплата ще си купувам висок клас козметика, която ще моля да ми запечатат в торбичка в магазина, за да мога да я я отворя пред всички вас, мои фенове, като всичко разбира се ще е придружено с високочестотно пищене, радване и повсеместно мазане!
За вечерите съм приготвила още по-прелюбопитни материали: от коя квартална бакалия пазарувам, в кой парк ходя да тичам и как и какво ще приготвя за вечеря с евтини продукти по гурме тертип. Всичко това ще е изцяло издържано в розовко и вие ще ах-вате каква лекота е за мен съвместяването на многостранните ми интереси и дейности...

Толкова по лигавата част. Споделям ви още един мой много любим блог, наистина приятен, премерен и издържан, мацката има и Инстаграм:

https://www.lamartinia.com/


Най-накрая нещо сериозно Simple Smile хаха Kissing Heart

# 1 016
  • Мнения: 651
Като говорите за ремонти и интериорен дизайн, Мими Георгиева е влогър, който прави често видеа по тази тема - с идеи, препоръки, цени. Вчера беше качила и цяло видео за ремонта на банята й - https://www.youtube.com/watch?v=PzbWBqwiEX8&t=1238s

И на мен Гергана не ми допада като влогър. В началото само търсеше с кого по-известен да снима, присламчи се към Стефи и Стан. Явно обаче нещо вече не се разбират, но от месеци не присъства в компанията им, а снимаха постоянно заедно и си гостуваха. Забелязвам в нея една пресиленост и огромно желание да бъде харесвана. Изкуствена ми е много. А в началото иначе силният й коз беше това, че учеше химия и уж разбираше повече от състава на козметиката и влиянието върху кожата.

# 1 017
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Някой гледа ли HiHo Kids? Много са ми забавни Simple Smile  https://www.youtube.com/channel/UCqa2MPu8bLY1PwVFUpSyVhQ/videos

# 1 018
  • Мнения: 18 547
Аз си пуснях на Ивана едно видео за декорация есенна. Ми 20 минути гледах как си оправя дивана и чисти с прахосмукачка и подрежда. Тоест не гледах,а превъртах. На кой пък ще му е интересно как чистиш и с какво. То пък е голяма философия чистенето,няма що.
Иначе готино украси накрая.

# 1 019
  • Мнения: X
Някой гледа ли HiHo Kids? Много са ми забавни Simple Smile  https://www.youtube.com/channel/UCqa2MPu8bLY1PwVFUpSyVhQ/videos
Дъщеря ми ги гледа през вакинциите, скъсва се от смях.
Аз си пуснях на Ивана едно видео за декорация есенна. Ми 20 минути гледах как си оправя дивана и чисти с прахосмукачка и подрежда. Тоест не гледах,а превъртах. На кой пък ще му е интересно как чистиш и с какво. То пък е голяма философия чистенето,няма що.
Иначе готино украси накрая.
Същото и като прави лайф в инстаграм...едно пиене на кафе, само това прави и разни празни приказки.Адски досадно ми е .

Общи условия

Активация на акаунт