Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 744
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 467
Lilie доста сте запозната с живота на хора, които не харесвате.
Според мен част от пишещите тук в темата, твърдят че не харесват някого... обаче следят всичките му видеа.

# 1 036
  • Мнения: 6 873
Задоволяваме си нуждата да критикуваме някого. Simple Smile

# 1 037
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Водопроводчик е сигурно някаква срамна професия 😅 много често почнахте да повтаряте какъв е мъжът и.
А във Франция получават много прилични пари!

# 1 038
  • Мнения: 1 530
Lilie съзира се и лт останалите по особен личен интерес да покажеш колко е кофти Пепе, родена е в такова семейство, но не е парадирала, като някои други деца на такива родители, а спомвнава колко се обичат родителите й. Дали истина или лъжа, неин проблем. Филип имал работа там, моя приятелка беше по същия напин, немец, пътуваш, работиш, тя спомена, че работи с баща му. Сама каза, че я питали за раздяла с него, ако беше така дали биха правели второ дете, дали тя ще е толкова глупава да роди и още едно, ако вижда, че не се получава? Язвително си го написала, не я защитавам Пепе.

# 1 039
  • Мнения: 5 903
Понеже вече два пъти чувам имената Стан и Стефи и реших да потърся информация за тези имена. Разбрах, че са влогъри току що и прочетох една статия, в която пише, как радостно и въодушевено деца викали имената им на опашка и плащали по 2 лева да се снимат с тях.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Аз бих платила 2 лева само за да се снимам с някое куче с блог.

https://www.google.com/amp/s/utroruse.com/amp/%3fid=741982

# 1 040
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Лично аз повечето ги следя само в Инст.Винаги споделят като имат ново видео и на каква тема ще е.Така решавам дали да гледам или не без да ги следвам в ютуб.Ако нещо ме дразни не го гледам.
Много подорбно описваш живота на Пепе,Lilie.Лично ли я познаваш,щом не я харесваш как толкова подорбно знаеш живота и?Питам от любопитство.

# 1 041
  • Мнения: 5 903
Водопроводчик е сигурно някаква срамна професия 😅 много често почнахте да повтаряте какъв е мъжът и.
А във Франция получават много прилични пари!
И в България да си водопроводчик е много, много добре.

# 1 042
  • Мнения: 3 788

Реклама на Кия Сиид. Димикаск има видео със същата кола, но той откровено си каза, че е реклама.

И Емил Конрад си беше показал колата наскоро, дали и това е било реклама?

това тук

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 14:36 от Lana..

# 1 043
  • Мнения: 651


И друго да ви питам, един колега ми каза, че гледал някаква влогърка, майка, на около 30-40, живеела в Драгалевци и карала Ауди. Не можа да се сети как се казва, а ми каза че канала ѝ бил интересен май. Някой сеща ли се? : )

Да не е Галя Симеонова? Не знам каква кола кара, но е към 30-годишна, живее в къща в София, има дете..

# 1 044
  • Мнения: 8 934
Понеже вече два пъти чувам имената Стан и Стефи и реших да потърся информация за тези имена. Разбрах, че са влогъри току що и прочетох една статия, в която пише, как радостно и въодушевено деца викали имената им на опашка и плащали по 2 лева да се снимат с тях.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Аз бих платила 2 лева само за да се снимам с някое куче с блог.

https://www.google.com/amp/s/utroruse.com/amp/%3fid=741982


Понеже съм водила дъщеря ми два пъти да се снима със Стан, мога да ти кажа, че нито ние, нито някой друг е платил. Статията не съм я чела.

Като говорите за ремонти и интериорен дизайн, Мими Георгиева е влогър, който прави често видеа по тази тема - с идеи, препоръки, цени. Вчера беше качила и цяло видео за ремонта на банята й - https://www.youtube.com/watch?v=PzbWBqwiEX8&t=1238s

И на мен Гергана не ми допада като влогър. В началото само търсеше с кого по-известен да снима, присламчи се към Стефи и Стан. Явно обаче нещо вече не се разбират, но от месеци не присъства в компанията им, а снимаха постоянно заедно и си гостуваха. Забелязвам в нея една пресиленост и огромно желание да бъде харесвана. Изкуствена ми е много. А в началото иначе силният й коз беше това, че учеше химия и уж разбираше повече от състава на козметиката и влиянието върху кожата.
Мими Георгиева - нейното мило и сладкишите - Ужас . Там освен да се яде - порции доволно и редовно в McDonalds и да се уведомява уважаема публика, че сме на режим - какъв точно като му дойде времето ще се сподели. Не се казва нищо смислено - мама, тате милото и това е . Да се чудиш на някои хора какво е това желание да си покзват ежедневието в тези детайли.
На МИЛОТО Й така и не му разбрах името, ядете тенджери капаци и кучета....

Сава. Казвала го е неведнъж.
И аз я следя Мими, готина е, не лети в облците като повечето, но малко разтяга локуми, бавни са ми клиповете ѝ.

# 1 045
  • Мнения: 5 903
Относно плащането на 2 лева, ето цитат от статията:
“За снимка с видео-гуруто всяко от хлапетата плащаше по 2 лева. Автографът беше бонус - без пари.
Сега пак е добре - миналата година, като си представяше първата книга в някаква книжарница, валеше дъжд и децата часове наред стояха мокри, докато влязат за автограф, коментираха майки.”

# 1 046
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Относно плащането на 2 лева, ето цитат от статията:
“За снимка с видео-гуруто всяко от хлапетата плащаше по 2 лева. Автографът беше бонус - без пари.
Сега пак е добре - миналата година, като си представяше първата книга в някаква книжарница, валеше дъжд и децата часове наред стояха мокри, докато влязат за автограф,коментираха майки.”
-Това последното ме шокира повече отколкото парите които е искал "гуруту" за снимката.Тези майки вместо да коментират някакъв си "гуру" как "тормози" децата им можеха да си приберат всички тези деца,за да не чакат.
Как ли пък да не позволя на децата да се разболеят заради някакъв влогър.
Този влогър и следващ път ще прави среща,едва ли ще се задоволи с една.




# 1 047
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424


И друго да ви питам, един колега ми каза, че гледал някаква влогърка, майка, на около 30-40, живеела в Драгалевци и карала Ауди. Не можа да се сети как се казва, а ми каза че канала ѝ бил интересен май. Някой сеща ли се? : )

Да не е Галя Симеонова? Не знам каква кола кара, но е към 30-годишна, живее в къща в София, има дете..
Не е тя. Нейната кола е Мерцедес Thinking

Сега видях, че Галя има сайт и продава тениски. Кой си купува тениска с кученце и други подобни инфантилни елементи ? Rolling Eyes

# 1 048
  • Мнения: 705
На мен не ми е много ясно с тази реклама на Киа. Кого си мислят, че ще привлекат като клиенти? Пародия!

# 1 049
  • USA
  • Мнения: 7 289
Lilie,ще се задавиш от злоба и завист.Много знаеш и плюеш,но анонимно,че голям страх да си излезеш с името.И това инфо,вече го пишеш за 2-3ти път.Не е интересно вече.

Общи условия

Активация на акаунт