Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 664
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 3 609
О, писма от Швеция ми е любима страничка. С толкова обраност, интелигентност и премереност я списва момичето, дава безкрайбно любопитна информация за Шведските традиции и начин на живот, че се бях засилила да живея там.

# 1 066
  • Мнения: 6 992
Аз следя един англичанин, който отиде във Финландия и едно дете от Финландия (щото там ми се живее), ама не са българи. Но все пак, ето:
https://www.youtube.com/user/DaveCadBlogs - и той има безумни надписи, които ме дразнят и не гледам всичко, хаха
https://www.youtube.com/channel/UC9kH_rhpF8KE4Hc3mkPoU2Q - тука няма толкова надписи Grinning няма и какво ям, какво си купувам, хаха

# 1 067
  • Мнения: X
Гледахте ли новото видео на Полина-София за есеннта? Доста отпускащо видео. Ей такъв тип харесвам. Но.... ми е много странно когато котката ти се катери навсякъде и се вре дори и в манджата. Не мога да си представя да ям и краката на котката да са ми до чинията Neutral Face
Тя ходи в моя салон за нокти и няколко пъти съм я засичала. Доста е различна на живо. Една кротка, не говори въобще. No Mouth


Знам,че е една от близките на Пепе , но определено не е толкова захаросана, но може би отива към 30, още няма дете, а се чуди  каква поредна магистратура да запише. Но определено бих гледала нея, отколкото дружката й

Да,да. И на мен това ми е направило впечатление. Прилича ми на "читанка"Smile
Мърфейшън , учи в Бреда.

# 1 068
  • Мнения: 182
Мърфейшън преди много я следях. Не е лошо момичето,има доста интересни видеа. Но като чели малко ми омръзна. По натам може пак да подновя със следенето на видеата и.

# 1 069
  • Мнения: 5 903
Вчера си пуснах видеото на Емил Конрад, в което записва в колата си. Е, това ли е Емил Конрад? Толкова изкуствен и лигав! И този човек го спрягат за някакъв фактор. Просто е отчайващо, какви хора превръщат в кумири.

# 1 070
  • Мнения: 182
Вчера си пуснах видеото на Емил Конрад, в което записва в колата си. Е, това ли е Емил Конрад? Толкова изкуствен и лигав! И този човек го спрягат за някакъв фактор. Просто е отчайващо, какви хора превръщат в кумири.
На Емил Конрат масовата аудитория са 12-15 годишни лапета. Брат ми го гледа и много му се кефи. А аз пък като теб мисля,че е много лигав. Преди време беше правил едно видео за живота си от типа на Draw my life. Разбрах,че е осиновен,и че не е имал лесно детсво.Разчуства ме наистина,но до там. Малко ми мяза на г*й. Поправете ме ако греша Grinning

# 1 071
  • Мнения: 5 903
Ми не мога да те поправя😊

# 1 072
  • Мнения: 1 755
Гледахте ли новото видео на Полина-София за есеннта? Доста отпускащо видео. Ей такъв тип харесвам. Но.... ми е много странно когато котката ти се катери навсякъде и се вре дори и в манджата. Не мога да си представя да ям и краката на котката да са ми до чинията Neutral Face
Тя ходи в моя салон за нокти и няколко пъти съм я засичала. Доста е различна на живо. Една кротка, не говори въобще. No Mouth

Видеото ми допадна долу  - горе , но малко флегматично говори.А за котката и аз съм на същото мнение.Много е нехигиенично.Същата работа е и при Ивана с котката - колкото и декорации да показва , като я видя тая котка как ходи по маси и дивани и ми обезсмисля всичко направено от нея.Тези от вас , които следят влогърите от по -отдавна , знаят че с наближаването на Коледа се почва Влогмас , отваряне на адвент календари и дружно крякане и вряскане - колко готини продукти , които не са пробвали , колко са прекрасни , почва се правене на всякакви топли напитки , показване на чорапи , коледни чаршафи и такива подобни .Smile

# 1 073
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
Антоанет е качила влог от Англия в който показва и гаджето си.Хареса ми влога.Много добре изглеждат заедно.
Писма от Швеция е страхотен влог.
Тук има статия за блогове за пътешествия.
Набелязах си няколко за преглеждане.
https://www.google.bg/url?sa=t&source=web&rct=j&url= … 39148989209 

# 1 074
  • Мнения: 182
Някой знае ли OKbaby? Това са младо семейство на 22г и двамата макс и вече момичето е бременно с 3то. Какво мислите за тях?

# 1 075
  • Мнения: 8 929
Цитат на: Захир link=topic=1063047.msg37488309#msg37488309 date=153И 9147095
О, писма от Швеция ми е любима страничка. С толкова обраност, интелигентност и премереност я списва момичето, дава безкрайбно любопитна информация за Шведските традиции и начин на живот, че се бях засилила да живея там.
Нали? Точно същото ми е усещането.

Някой знае ли OKbaby? Това са младо семейство на 22г и двамата макс и вече момичето е бременно с 3то. Какво мислите за тях?

Следя ги отдавна, много ме кефят.

Следя и една американка Aaryn Williams.


Влогът от Англия на Тони е готин, макар че на моменти говори доста лигаво.

Полина София не е моето нещо за гледане.
Емил Конрад съм го гледала я някакви видеа на Изабел, ужасно превзет и лигав.
Мърфейшън я харесвам, но и на мен взе да ми става скучна, иначе е готина и интелигентна, поне не се лигави толкова пред камера.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 08:38 от alina_si

# 1 076
  • Някъде там
  • Мнения: 16 029
Някой знае ли OKbaby? Това са младо семейство на 22г и двамата макс и вече момичето е бременно с 3то. Какво мислите за тях?
За първи път го чувам,но има много такива семейства за които децата са приоритет. Влогове от живота си ли показват?

# 1 077
  • Мнения: 182
Някой знае ли OKbaby? Това са младо семейство на 22г и двамата макс и вече момичето е бременно с 3то. Какво мислите за тях?
За първи път го чувам,но има много такива семейства за които децата са приоритет. Влогове от живота си ли показват?

Да,показват си живота всеки ден. Малко ми е странно така с 3 деца на 22 години. Как е възможно? Тея хора не учат ли, от къде имат пари да ги издържат тия деца.... винаги съм имала много въпроси. Като цяло едно 20-22 годишно младо момче/момиче би следвало да набляга на ученето, а не на правенето на деца. Не е ли така? Разбирам да имаш едно детенце докато си студент, но и да УЧИШ. А поне за момичето съм убедена,че не учи. Това ще и излезне през г*за след години, особено в Америка. Мама и тате няма да ги има вечно да помагат.

# 1 078
  • Мнения: 8 929
OK Baby показват дейли влогове, но всеки от тях си има собствен канал, там правят различни видеа. Ето на момичето.
 малинка_калинка, не на всеки приоритет му е задължително доброто образование. В чужбина особено може да учиш дистанционно.
Работят за Youtube, то е ясно. Има много такива семейства. Със сигурност не ги издържат родителите им.

# 1 079
  • София
  • Мнения: 3 849

 малинка_калинка, не на всеки приоритет му е задъ илжително доброто образование. В чужбина особено може да учиш дистанционно.
Работят за Youtube, то е ясно. Има много такива семейства. Със сигурност не ги издържат родителите им.
И в България, и в Европа може да се учи дистанционно. Не съм сигурна, че ученето е модерно.Модерно е т.нар. консуматорско общество, затова има и този бум на реклама чрез всякакви знайни и незнайни канали, медии, хора и т.н. Ако учиш, консумацията се забавя с 4-5 години и твърде вероятно, надали ще чакаш някой (със съмнителна експертиза) да ти рекламира нещо, за да го купиш.

Общи условия

Активация на акаунт