Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 747
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 1 334
alina_si, не съм визирала твоят пост, но явно си се припознала в него.Grinning

Както и да е, идеята ми беше, че е ненужно да се придава такава важност на толкова незначителни неща.

# 1 111
  • Мнения: 2 223
Да, навън може и да има смиъл, но не сме в чужбина, и си изглежда тъпо и превзето /А ла, хайде заадняшкия тренд да сме по - интересни/
Както те имат право да си ги кръават, аз имам право да ги коментирам.
А г-жа Пеперджийска се подвизава по фамилия в нета от преди поста на жената по - горе. Не е тайна името й.

# 1 112
  • Мнения: 8 934
« Benedetta »  Peace, защото беше след моя.

На мен по-скоро ми е странно как и двете са си махнали А-то.
Иначе и аз съм на мнение всеки да си се кръщава и прави, каквото му е кеф.

# 1 113
  • Мнения: X
Точно за котката аз не мога да се изказвам, че отглеждам 2 с бебе. 😆 така че тук са много субективни нещата.
Ние нашата в кухнята не я пускаме. Но съм спала с нея по цели нощи преди малката да се роди.
Имам да споделя за най-неприятната ми влогърка, досега как не се сетих за нея не знам. Бях й забравила името. И сега ми се мерна някъде-Снежана Атанасов. Пускала съм две нейни видеа, 5 минути не мога да изтрая р -то й, ужасния говор, и движенията с устата, които прави. Има огромни устни, фъфли. Разбирам, че това не е концерт по желание, да можеш да казваш р, някои движения са ти заложени, сигурно не го прави нарочно, но поне малко да се старае как да говори пред аудитория.
Иначе има готини снимки.
Аз не можах да изтърпя мляскането и цъкането с език, и много отдавна не съм я гледала. Освен това не мога да проумея, как е възможно човек да дава толкова пари за гримове и мазила, а в същото време да сменя 2 блузи пред камерата. Някак си не успях да възприема комбинацията от ежедневен тоалет и вечерен, тежък грим, които тя демонстрира във видеата си.

# 1 114
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Децата на Пепе са София-Малю и Сиена-Филипа Филипова Епсън. Интересното е, че при бащиното им име са запазили  ова.
Явно Пепелджийска е било сложно за датчаните затова Пепе.😃

# 1 115
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Само някой да е посмял да мисли outside of the box и бива заклеймен като "превзет" Wink

# 1 116
  • Мнения: 2 179
Децата на Пепе са София-Малю и Сиена-Филипа Филипова Епсън. Интересното е, че при бащиното им име са запазили  ова.
Явно Пепелджийска е било сложно за датчаните затова Пепе.😃

Ако не бъркам гледах обяснението и за избора на имена - Малю е името на сестрата на Филип, а Филипа също беше нещо свързано със семейството на Филип.

# 1 117
  • София
  • Мнения: 11 757
Децата на Пепе са София-Малю и Сиена-Филипа Филипова Епсън. Интересното е, че при бащиното им име са запазили  ова.
Явно Пепелджийска е било сложно за датчаните затова Пепе.😃

Ако не бъркам гледах обяснението и за избора на имена - Малю е името на сестрата на Филип, а Филипа също беше нещо свързано със семейството на Филип.

Дам, Малю е сестрата на Филип, а в оная статия така грозно бяха оплюли точно името на София-Малю.

Ох хора, кой гледа това чучело Галя Симеонова... майкоо пуснах 2-3 клипа и щях да се удуша от кич! Десислава Пеева пасти да яде...То камъни, то брокати, целия и стил крещи на "тежък и евтин парфюм". Пък като и гледах и първото видео, бла бла детето ходи на градина но моя живот е посветен на него... в същото време цял ден по кафенца, фризьори, гримчета, праща го при баба... Май малко късно се изказвам за нея, но чак сега смогнах (че съм в болничен) да я пусна...

# 1 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ох хора, кой гледа това чучело Галя Симеонова...
Аз бях в потрес като видях колко фена има тука, и си замълчах да не ме набият Grinning

# 1 119
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Хахха, стилът на Галя е като на ъндърграунд мутреса и чалга звезда в едно.
Важното е, че се харесва Simple Smile

# 1 120
  • София
  • Мнения: 11 757
Ух да не ме постне и мен сега в Инстаграм? Сори, знам че всеки има вкусове, ето и аз си гледам Антоанетите, джефрито, Миа Мейпълс и разни странни други, ама тази жена не е моята чаша бира. Все едно пазарува от Дензел...

ПС. ще си пусна още, то това трябва да се гледа... хахах

# 1 121
  • Мнения: 2 179
тениските на тази Галя са абсурдни...поредните парцали на пазара ...акруален "бранд" с "модерен принт"

# 1 122
  • Мнения: 1 467
Попадна ми наскоро канала на Радостина Тодорова, (представяла ни е на мис Вселена преди няколко години). Стори ми се доста приятна - https://www.youtube.com/c/JoyTodorova
за сега има малко видеа и не мога да преценя добре, но мисля че е готина

# 1 123
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Да,Малю е сестрата на Филип.
София е кръстена на столицата ни+Малю
А Сиена-Филипа е кръстена Сиена за да не изпъква името и пред това на София а да звучат сходно.Филипа идва от Филип и от това че те със сестра му са много близки и Ети искала и София и Сиена да са така.😊Това беше обяснението.
Интересни ми бяха имената затова съм запомнила.
Галя както казах и преди не усещам че мога да я гледам.
Доста влогъри за първи път го чувам, а явно са доста известни..
Много съм зле..😄

# 1 124
  • Мнения: 18 551
Е, Филипа си е баш на баща си. Но що за име е Малю? Не бих си кръстила така детето. Но щом е важно за тях и им харесва, тяхна си работа. София е хубаво и класическо име, Сиена не ми допада.
Тъкмо днес попаднах на въпросната Радостина, никога не съм я гледала. Видя ми се интерсна, после доста лигава. Но е чаровна и усмихната най-малкото. Била е някаква мис, да, тоест участвала е в конкурс.

Общи условия

Активация на акаунт