Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Здравейте,
Звънях за Бългериън Пропъртис за един апартамент в този комплекс и те ми казаха - добре, ама той е собственост на банката. Когато попитах какво точно означава това, те отговориха че този апартамен трябва да се плати кеш и реално няма как да бъде закупен с ипотечен кредит. Това ми се вижда странно, тъй като така банката губи възможност да печели от лихва, а те нали за това работят. Видях че няколко човека писали в темата закупуват такъв апартамент "собственост на ДСК". Може ли малко инфо за процеса и знаете ли дали горното е вярно?
Благодаря предварително!

# 31
Здравейте,
Звънях за Бългериън Пропъртис за един апартамент в този комплекс и те ми казаха - добре, ама той е собственост на банката. Когато попитах какво точно означава това, те отговориха че този апартамен трябва да се плати кеш и реално няма как да бъде закупен с ипотечен кредит. Това ми се вижда странно, тъй като така банката губи възможност да печели от лихва, а те нали за това работят. Видях че няколко човека писали в темата закупуват такъв апартамент "собственост на ДСК". Може ли малко инфо за процеса и знаете ли дали горното е вярно?
Благодаря предварително!

Звучи ми странно....

# 32
Аз купих точно така - кеш, директно от банката, взех ключовете 1седмица след стоп капарото!   Чакам нотариалния акт в момента и като дойда в София, партиди и т.н.. Ако не е тайна, кой апартамент си искал да купиш...?? Simple Smile Така и така пиша, и понеже не можах да се видя с домоуправителя(вх.Е) , моля обитаващите блока да разкажат как се  отопляват, ел.инсталацията как са я решили(токови кръгове,ДТЗ, захранване  и местоположение на бойлера и т.н), готвя се за ремонт - дайте препоръки за "майстори" ..фирми и изобщо всякаква информация свързана с ремонтите в блока ще ми е от полза! И друго,  останали са малко апартаменти за продажба!

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 11:46 от Ивайло Занев 619182

Общи условия

Активация на акаунт