Жилищен комплекс Царица Йоана в Люлин 2

  • 8 615
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Здравейте! Виждам ,че отдавна не е писано по темата . Дано някой ми отговори Simple Smile
Предстои ми покупка на жилище в блок 276 ,вход Е . Тъй като има тъмно минало сградата , дали някой може да ми даде инфо към днешна дата дали всичко в жилищния комплекс е окей . Благодаря!

# 46
  • Мнения: 98
Здравейте, ако още се интересувате, документално са си оправили всичко. Сградата чисто технически има забележки. Ние от три години живеем в комплекса, имаме само един асансьор, но се преживява. На ниво - 2 имаме разни течове, т.е ако купите жилище, неминуемо ще влагате след това в поддръжка на общи части. Вход Е беше доста добре поддържан, самите живущи са си направили доста за входа, ми прави впечатление. Спрямо останалата картинка с цените на имотите, покупката си заслужава
Здравейте! Виждам ,че отдавна не е писано по темата . Дано някой ми отговори Simple Smile
Предстои ми покупка на жилище в блок 276 ,вход Е . Тъй като има тъмно минало сградата , дали някой може да ми даде инфо към днешна дата дали всичко в жилищния комплекс е окей . Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт