Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

  • 47 690
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile, имам един въпрос, с който се надявам да ми помогнете да реша какво да правя. От известно време ползвам фотоепилатор, но тези дни ми подариха една процедура за лазерна епилация в салон и тъй кано аз не съм наясно вие какво мислите дали да я палзвам

# 16
  • Мнения: 5 816
Е, много ясно. Simple Smile Защо се чудиш дали да я използваш?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Е, много ясно. Simple Smile Защо се чудиш дали да я използваш?

За да няма някакви проблеми от смесването на двата вида обезкосмяване

# 18
  • Мнения: 5 816
Не, нищо подобно.

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте! Ходя на диоден лазер elysion pro. Много бях доволна ,защото след 15тия ден ми опадаха почти всички косми ,но минат ли се 40дни почеват да ми излизат пак. Предстои ми 3та процедура на ръце и  2ра на цяло тяло. Ходя през интервал от 60 дни. Знам, че трябва да се направят от 6 до 10 за да има дълготраен ефект. Казват ,че до 10-12  години няма да имаш косми (като правиш по 1 потдържаща процедура в година)  въпроса ми е има ли някой ,който е направил вече поне 6  и доволен ли е наистина? И ме интересува конкретно за този лазер. Дават го че е единствения,който може да се ползва и през лятото. Аз даже започнах в началото на лятото. И само 3 дни преди и 3 дни след процедурата , не трябяаше да се излагам на слънце. Съжалявам ако се повтарям в темата.

# 20
  • София
  • Мнения: 471

Griska66
, аз също използвам този лазер. Не знам дали мога да съм полезна, тъй като правя общи бикини само, досега имам 3 процедури. Поради обстоятелства, 3та процедура я направих с около 60 дни след 2рата (иначе ми казаха да са на 45 дни). Искам да отбележа изрично, че периодът на ходене зависи от зоната - понеже по-горе видях, че се  коментирало. Досега и аз съм спазвала срока от 3 дни преди/след процедура да не се излагам на слънце. Последно бях на 28.08,а на 01.09 бях вече на плажа, използвам само 20 фактор защита и то сутринта, не се мажа с нищо повече. Попитах изрично за излагането на слънце, тъй като моят тен си е направоооо.. тен - мадамата ми каза, че е препоръчително една седмица да се пази мястото. На мен ми е пределно ясно, че от кожа от кожа има разлики колкото десет галактики, така че познавайки тялото си и на моя отговорност спазвам 3-4 дни. И при мен почват да опадат около 10-15ти ден, преди това може с пинсетка да ги махна Simple Smile така или иначе това вече са 'мъртви' косъмчета.
В сравнение с Александрит, който съм ползвала и сега пак ползвам за лице, мога да кажа, че от Eлysion Pro съм десетократно по-доволна към момента.
Аз също ще се радвам да споделите какво-как се случва с гадните косми след 6-10 процедури, ако някой е ходил..? Simple Smile

Като ефект - прикачам снимка от днес. Като разлика между 1,2 и 3та процедура забелязвам, че се забавя появяването на нови косъмчета (било то дори и само като черни точки, кото също си е дразнещо:))
Скрит текст:

# 21
  • Мнения: 1 596
Здравейте, ще правя 3та процедура триъгълник и подмишници и първа процедура цяло тяло. Въпросът ми е - на ръцете в горната част, където са мъхчета основно бръснете ли ги преди процедура? Също брадичка и горна устна как подготвяте? Нещо ми е неестествено да мина с бръснача, на брадичката имам точно 2 косъма, другото са мъхчета и се чудя как е най-добре.

# 22
  • София
  • Мнения: 471
Kisses{P}, аз ползвам тример приставката на епилатора за такива зони Simple Smile

П.С. или депилаторен крем можеш да си вземеш.

# 23
  • Мнения: 5 816
Въпросът ми е - на ръцете в горната част, където са мъхчета основно бръснете ли ги преди процедура?
Ами, зависи дали смяташ, че мъхчетата ще се повлияят от лазера. Ако не ги избръснеш, мисля, че изобщо няма смисъл да те минават в тази част на тялото. Peace
Аз винаги съм обезкосмявала ръцете си горе-долу до рамото - с епилатора. Нямам никакви проблеми в тази връзка. Окосмяването не е станало по-видимо или обилно, даже май се разреди с времето.

Също брадичка и горна устна как подготвяте?
Не ги подготвям аз. Като отида в студиото, операторката ги оглежда, маркира ги с химикал и ги подрязва с ножичка.

# 24
  • Мнения: 1 596
Въпросът ми е - на ръцете в горната част, където са мъхчета основно бръснете ли ги преди процедура?
Ами, зависи дали смяташ, че мъхчетата ще се повлияят от лазера. Ако не ги избръснеш, мисля, че изобщо няма смисъл да те минават в тази част на тялото. Peace
Аз винаги съм обезкосмявала ръцете си горе-долу до рамото - с епилатора. Нямам никакви проблеми в тази връзка. Окосмяването не е станало по-видимо или обилно, даже май се разреди с времето.

Също брадичка и горна устна как подготвяте?
Не ги подготвям аз. Като отида в студиото, операторката ги оглежда, маркира ги с химикал и ги подрязва с ножичка.

Супер, благодаря! Няма да ги пипам значи. Нямам идея далии ще се повлияят, по ми е важно до лакътя, но пакетът е цели крака, цели ръце, брадичка, горна устна, линия корем, триъгълник и подмишници, та като ги плащам защо да не ги направя Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 816
Е, да, щом са ти включени в пакета, ги направи (за горната част на ръцете говоря). Simple Smile Само че ги обръсни преди това - иначе, няма да има резултат, според мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 361
Цитат на: Kisses{P}
... но пакетът е цели крака, цели ръце, брадичка, горна устна, линия корем, триъгълник и подмишници, та като ги плащам защо да не ги направя Simple Smile
Здравейте!
Бихте ли споделили цената на този пакет и студиото, в което ходите?
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 1 596
Цитат на: Kisses{P}
... но пакетът е цели крака, цели ръце, брадичка, горна устна, линия корем, триъгълник и подмишници, та като ги плащам защо да не ги направя Simple Smile
Здравейте!
Бихте ли споделили цената на този пакет и студиото, в което ходите?
Благодаря!

Vintage dolls,София. 1700лв - пакет 5 процедури.

# 28
  • Мнения: 5 816
На мен, обаче, тази цена ми се вижда подозрително ниска, не знам... Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 361
1700 лв - цена на 1 пакет за посочените процедури. Изискват се поне 6, според зависи от зоната. Правилно ли разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт