Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 септ. 2018, 23:51 ч.

Лазерна, Фото или Електроепилация – 6

• 31 603
  • 574
  •   2
Отговори

Анкета

Какъв процент от окосмяването ви в зоните, които третирате, изчезна завинаги, в резултат на перманентните методи за обезкосмяване?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 570
Прочетох, че някои питат за руси косъмчета - приятелка, която е абсолютно русо-бяла, си ги премахна с фотоепилатор, купен специално с такава цел. Изрично пишеше, че става за руси косъмчета и наистина имаше ефект, над 90%.

# 571
  • Стара Загора
Не, русите косми няма на опадат. При мен на краката се наблюдава точно това maksimka. Грубото и видимото се махна, но дори имам чувството че от лазера ми се появи тоя мъх, защото преди го нямах. Но едва се вижда. Трябва супер много да се вгледам за да го видя. На горна устна е същата работа. Имах по няколко твърди и дебели от двата края на "мустака". Махнаха се, но като цяло мъха си е там и не е опадал. Но мен напълно ме задоволява това. Имам си естествен мъх по лицето и сега на всякъде се оеднакви.
Вики ,а ти бръснеш ли ги тези руси косъмчета ?

# 572
Русите косъмчета за които аз говоря са като мъх. Тях не бръсна. Но между трийтмънтите ми излизат тънки, дълги, светли косъмчета. Тях бръсна.

# 573
Здравейте мамита! Направих пурва процедура лазерна епилация на мишници, но не ми стана ясно какво трябва да правя сега след процедурата....
Мога ли да ги мина с бръснача или трябва да ги оставя да си растат?

# 574
Само бръснене докато почнат да падат и после пак бръснене до следващата процедура. Не се скубе, епилира, кола маска и т.н. подобни обезкосмявания.

Общи условия

Активация на акаунт