Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 септ. 2018, 15:16 ч.

Нов дом – обзавеждане, цени, разпределение...

• 26 834
  • 459
  •   1
Отговори
# 450
  • София
Е да ама с тапети не трябва да оправяш стени.
Нашите тапети в детската са станали ужас вече. Слагахме ги 2010.

# 451
  • София
Много се чудехме(аз) дали да е латекс или тапети.
Дадохме маса пари за оправяне на стени за да сложим латекс и ,честно, не съм му фенка.Преди не бях,мислех си,че като видя какво е гладко и хубаво ще ми хареса.Еми,не ми харесва.
Личи си и най-най-най малкото петънце капка,мръсотия,пръска или драскотина.Имаме куче в стария апартамент и так,където са тапетите изглежда прилично.В стаите с латекса е някакъв ужас просто.Пребоядисва се всяка година и за няма месец става пак в окаяно състояние.
Знам,че може да се мие,но това е с граници.А пък и драскотините си личат зверски.Може би аз съм перфекционист и едно малко петънце да има ме дразни,но с тапетите го няма този проблем.
Да не говорим,че трябва да се мие основно преди всяко ново боядисване латекса или другия вариант е да се"зазида"старата мръстоия с нова боя.
Стените ми изглеждат сухи и постни...абе,не ми харесва,ама здраве да е...Поне е ново и чисто...за сега Grinning

# 452
  • София
Ужасно е Joy
Може с бежаво една ръка отгоре и ще стане пастелно жълто? С жълто пак ще стане много наситено според мен.

# 453
Никога не съм мила латекса преди новото боядисване.
Нашият евтин латекс, в чужбина е всъщност...грунд. сами преценете.

# 454
  • София
В момента съм в ремонт.Стигнах до латекса.Ползвала съм  тонираните латекси на Декоратор и сме доволни.Покривни са и не цапат.Сега пак към тях съм се насочила.СМеням цвят шампанско  и оранжева стая, но....с какво?!? ГЛедам в магазина  цвят трюфел и цвят кафе лате, но наживо не мога да си ги представя на стена. МИсля да запазя оранжевито мебели  и  цветните акценти до момента.Стаята е слънчева  и има дървени елементи топли.
Вярвам че някой  е боядисвал  с цветовете , за които се чудя и бих се радвала да споделите снимки  с боядисаните стаи , за да видя как изглежда

# 455
  • София
Ето палитри:

# 456
Здравейте, има ли тема за обзавеждане на маломерни жилища? Искам да видя някоя идея,. защото тук във форума момичетата дават супер предложение

# 457
  • София
Здравейте, има ли тема за обзавеждане на маломерни жилища? Искам да видя някоя идея,. защото тук във форума момичетата дават супер предложение
Нямам идея, обаче едно знам - за обзавеждане на малко жилище-ИКЕА!
Царе са на практичното , удобното, качественото и компактното най-вече.
Даже в самия им магазин стаите , които са дадени като примерни са точно такива.

# 458
Аз съм много голяма фенка на ИКЕА. Обзавела съм доста имоти от там.
Сега ми се иска нещо, и аз не знам какво, но по-цветна и разчупено. Но благодаря ти, идеята е чудесна!

# 459
Румка, ето я темата:
https://www.bg-mamma.com/?topic=966210

Общи условия

Активация на акаунт