СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…/Тема 2/

  • 65 578
  • 745
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10 602
А аз искам да питам за Власинското езеро - някой бил ли е там скоро и може ли да препоръча място за настаняване и хранене, освен Best?
Другият уикенд мислим да отскочим до там и да комбинираме с ждрелото на Ерма.

# 301
  • Мнения: 5 057
В Драгоман беше някакъв ужас - има обход, за който дори понятието "черен път" е комплимент. Поне така беше в края на май. През целия Драгоман е така и минава всичко заедно - тирове, коли, много бавно става. По-нататък, към границата, пътят също е в ремонт, но по става.

# 302
  • София
  • Мнения: 14 672
Продължава обхода през Драгоман - преди няколко дни имаше блокада от местните жители заради това.

# 303
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Последно минавах между София - Калотина преди две години и май точно покрай Драгоман се минаваше по един каруцарски път с павета...да разбирам, че още се минава по него или за друг участък става дума?

# 304
  • Мнения: 573
За друг път става въпрос. Магистралата е готова до Драгоман. От Драгоман до Калотина се строи.

# 305
  • Мнения: 93
На връщане от Сърбия какво се изисква?

# 306
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Благодаря на всички за разясненията!

# 307
  • Мнения: 1 855
Някой да е минавал тази събота и неделя през Калотина да сподели как е , има ли навалица ?

# 308
  • In transit
  • Мнения: 11 810
А на мен ми интересно хората, които минават със сертификат пак ли чакат на същата опашка като тези с PCR-ите за да влязат в България?

# 309
  • София
  • Мнения: 786
А на мен ми интересно хората, които минават със сертификат пак ли чакат на същата опашка като тези с PCR-ите за да влязат в България?

Да, всички са на едно.

# 310
  • България
  • Мнения: 430
Здравейте,

Ходил ли е някой до СЪРДУЛИЦА. Със сертификат за ваксинация има ли проблем с влизане за един ден? и връщане обратно в България?

# 311
  • София
  • Мнения: 13 142
Със сертификат за ваксинация има ли проблем с влизане за един ден? и връщане обратно в България?
Сърбите не искат нищо (напомням за зелена карта на колата), а за връщане в България сертификатът е идеален. Wink Все пак единственото ми минаване преди 2-3 години през близкия пункт е свързано със заяждане и в двете посоки. Просто си търсеха поводи. Винаги при пътуване носим с нас хладилна чанта. Слагам студена вода или някакво безалкохолно. На връщане я прегледаха обстойно да не би да сме купили сирене или месо. Simple Smile Чак местиха изпразнените шишета, за да видят дъното. Joy На отиване пък им беше много интересна навигацията ни. Колата ни няма вградена и затова имаме допълнително устройство. Решиха, че е антирадар. Пробваха всяко едно копченце какво прави. Хора без работа. Joy Бяхме единствена кола. Такова нещо никога не ни се е случвало на Калотина, а там сме минавали десетки пъти.

# 312
  • Мнения: 1 118
Има ли в момента влак до Белград и ако не можете ли да препоръчате автобусна линия?

# 313
  • Мнения: 35
Здравейте, има ли изискване за влизане и излизане от Сърбия за сертификат или тестове. Моля за информация на скоро посещавали страната. Искаме да отидем да хапнем и пазаруваме , но да сме подготвени.
Благодаря предварително.

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 2 515
Не, на влизане в Сърбия нищо не искат. На прибиране в България проверяват по принцип.

Последна редакция: вт, 08 мар 2022, 09:38 от jul

Общи условия

Активация на акаунт