Зацапване и Утрогестан

  • 2 047
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте!
В 5-та г.с. съм и днес бях на преглед.По време на прегледа получих кафяво зацапване и гениколога ми изписа Утрогестан. Уведоми ме също така,че на много мамита им става лошо от него като го употребяват перорално и затова съм имала опция и за вагинална употреба...НО за да го ползвам вагинално не трябвало да имам зацапване. В момент имам още зацапване,което промени цвета си на розов. Моля някой да ми каже дали е употребявал лекарството вагинално по време на зацапване и дали е имало ефект от него?Страх ме е да го пия ,защото съм с много висок пулс (на нервна почва)и ниско кръвно,а темите които прочетох за страничните му ефекти направо ме хвърлиха в ухас. Моля за Вашите съвети! Musical Score

# 1
  • Мнения: 181
Здравейте!
В 5-та г.с. съм и днес бях на преглед.По време на прегледа получих кафяво зацапване и гениколога ми изписа Утрогестан. Уведоми ме също така,че на много мамита им става лошо от него като го употребяват перорално и затова съм имала опция и за вагинална употреба...НО за да го ползвам вагинално не трябвало да имам зацапване. В момент имам още зацапване,което промени цвета си на розов. Моля някой да ми каже дали е употребявал лекарството вагинално по време на зацапване и дали е имало ефект от него?Страх ме е да го пия ,защото съм с много висок пулс (на нервна почва)и ниско кръвно,а темите които прочетох за страничните му ефекти направо ме хвърлиха в ухас. Моля за Вашите съвети! Musical Score
Здравей ,в момента и аз лежа в болницазаради такова зацапване .Първо беше леко розово, после бледо кафяво пак розово и така от време на време си мени цвета... изписаха ми утрогестан вагинално сутрин и вечер по 2 И аспирин протект вечер по 1 ,слагам утрогестана 2ри ден въпреки зацапването ,и днес вече е по малко,аз също съм в ранна бременност 4.г.с още дори на ехографа не се вижда добре,има неко но много малко ми казват лекарите ,което мен малко ме притеснява . Препоръчително е много почивка и да не се става от леглото . Сподели какво се случва при теб?

# 2
  • Мнения: 4
При мен вече трети ден има зацапване. Док ми изписа Утрогестан и но шпа(3х2) и ми замени аспирина с Натаспин, даже не ме извика на преглед. Самоназначих си лежане и ще видим до къде ще го докарам.
Пропуснах да кажа, че и аз съм в начало на 5 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт