Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 септ. 2018, 17:38 ч.

НПМГ - 3

• 56 486
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
Ахааа, ето го ключа от палатката. Банката не иска да превежда на родители. Сега съм готова да се обзаложа, че банката е ДСК.
И аз така мисля... че е ДСК, те имат такива прийоми Wink

# 721
  • нейде там, където ....
Вилиан ме е изпреварила. Тъкмо влизах да споделя същата информация. Питах миналата седмица и днес имам официален отговор от ръководството на гимназията. Няма да откривам излишна сметка.  newsm44

# 722
  • София
След доста лутания и залитания, големият синковец взе да говори, че иска да кандидатства след 7 клас с физика. След устрема му с  японския, не знам доколко сериозно е това поредно желание.   Уговорил се е с учителка си по физика през седмица да ходи в часовете за консултации да решават задачи. Ще съм задължена ако родител на някое дете от паралелка физика сподели как се е готвило и какви материали са ползвани - да съм подготвена ако току виж това желание е по-сериозно.

# 723
  • нейде там, където ....
За подготовката по физика препоръчвам този сборник задачи и тестове на Булвест 2000. Освен това - задачи от олимпиади и състезания от предишни години.

# 724
  • София
Аз за съжалени като родител на физик не мога да дам съвет, защото дъщеря ми кандидатства в годината, в която нямаше изпити по предметите в гимназията. Формираха й бала с точки от олимпиадата. Според мен детето задължително трябва да се яви на олимпиадатат и да се стреми да стигне максимално напред като резултат. Така ще има двойната възможност са избере повечето точки между олимпиада и изпита.

# 725
  • София
Подкрепям мнението на Ваче.
.
Един съвет: Дръжте под "око" г-жата по Физика, тъй като не всички училища организират общински кръг, при малко желаещи трябва да насочат детето към друго училище. Миналата година позната разбра, че няма да има олимпиада по Биология в тяхното училище в петък вечер, а олимпиадата трябваше да е през почивните дни - "само 2 дни деца се записали", а те защо да си дават труда поне да го насочат другаде.
Моето дете пък го бяха забравили в подготовката по Химия, тъй като от неговия клас бе сам, нищо, че аз в началото на годината си говорих с г-жата, че ще кандидатства с Химия.

# 726
  • София
При нас пък на олимпиадата по химия не бяха стигнали до материала, който дадоха, защото първия срок имаха само по 1 час седмично по програма. Просто имайте предвид, ако химията е сред поставените цели.

# 727
  • Sofia
Моят син пък каза , че на олимпиадата по биология са се паднали неща , които не са учили все още в училище .

# 728
# 729
Два медала от Международната олимпиада по астрономия:
https://npmg.org/2019/10/27/%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d0%bc%d0%b5%d0%b … bf%d0%b8%d0%b0-2/

Общи условия

Активация на акаунт