Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 септ. 2018, 22:26 ч.

Юнчето порасна и щурее - кара мама да се смее

• 13 245
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
Во истина воскресе! Здраве и благоденствие на всички!
Йоана ходи на ясла, не й харесва много на сборните групи, сега има и варицела в яслата, но няма избор... Аз почти нямам отпуска, след пътуването ни до Англия. Чакаме приема за градина и рождения ден. Доста трудно съчетавам деца и работа, защото 4 -те години в нас имах време за домашната работа и разходки, сега става трудно... Баща им ги изнася, че аз много държа поне час да играят навън (че имаме познати - след градина, в къщи и толкова).
Йоана е голям инат, но и доста напред за възрастта си ( може би, защото общува основно с петгодишни Joy

# 121
  • София
Все едно вчера се вълнувахме кога ще се родят. Марина вече е на 3 годинки и не е бебе Simple Smile
Да ви почерпя виртуално, че вчера не успях. :*
Скрит текст:

# 122
Миленка, честита рожденничка! Да ви е жива и здрава! Много радости да ви носи и да ви е повод за гордост. Вече не са бебета официално дечицата ни след 3г. Точно за това си говорихме с мм днес-как мина това време и от онова малко бебе стана голямо момиче, а Мони и той мина годинката си. Скооро и той ще е голям.💖💕😘 До някъде пак си се връщаме в нормалния наш си живот,но за мен още годинка съм си с децата бонус Simple Smile

# 123
  • Русе
Честит рожден ден на Марина! Много слънчево детство!

# 124
Честита рожденничка❤, нека расте здрава, усмихната , много щастлива, и да има много късмет в живота! 💐
Гледам клипове и снимки от 2016та , когато Мити беше бебе, и понякога ме обзема носталгията и ми се иска да се яърна назад във ремето и отново да прекараме тези бебешки моменти. До годинката времето минаваше по-бавно , но от 2години надам сякаш лети. Колкото и да ме ядосва с белите си искам да минава времето по-бавно ..ех 😃😩

Общи условия

Активация на акаунт