Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 639
  • 732
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 165
Avror4eto, благодаря за инфото. И аз днес бях на хематолог и попитах и нея. Тя каза същото, което и на теб са ти казали и ме успокои, че не е опасно за бебето или бременността като цяло до раждането. Така че, успокоих се и след две седмици пак ще пусна да видим...

Scorpy радвам се, че и второто мнение е същото и най-вече се радвам, че си се успокоила Smile

# 106
  • Мнения: 36
Здравейте дами 😊 ще споделите ли на какъв матрак се спряхте за кошарата и критериите по които го избирате. Благодаря Ви 😊

# 107
  • София
  • Мнения: 6 010
Ние взехме на Магнифлекс Pierre Cardin, критериите ни бяха да е твърд, дебел, на доказана марка и с гаранция.

# 108
  • Мнения: 405
titkata При мен преди две седмици на ЖК бебето беше главично, а вчера на ФМ беше седалищно. И двата пъти ми казаха, че има още много време да се върти, след 34 вече се смята за окончателно Wink Така че не се притеснявай от това как е застанало в момента. Лошо за температурата, дано отмине бързо..
Adriana, ние взехме с кокосови стърготини и пяна. Критерия ни също беше да е твърд и получихме добри отзиви за кокосовите стърготини, че не се изпотяват децата и се води "дишащ" матрак.

# 109
  • бургас
  • Мнения: 624
Някоя от вас да е взела чаршафчета от Лидл? Аз си взех днес и сега се чудя каква завивка да пъхна в чаршафа Thinking размера е 100/140. Не намирам олекотена завивка с този размер.
Като цяло бях решила да ползвам чувалче и при нужда с одеало,  но не издържах като видях комплекта. Иска ми се да го вкарам в употреба от самото начало.

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 165
Някоя от вас да е взела чаршафчета от Лидл? Аз си взех днес и сега се чудя каква завивка да пъхна в чаршафа Thinking размера е 100/140. Не намирам олекотена завивка с този размер.
Като цяло бях решила да ползвам чувалче и при нужда с одеало,  но не издържах като видях комплекта. Иска ми се да го вкарам в употреба от самото начало.

Златна Ябълка В този сайт гледам, че има олекотени завивки 100/140 http://www.zalegloto.com/details.php?id=81, другият вариянт е да вземеш 140/200 и да го свиеш на две, но не съм сигурна дали ще стане, в JUSK мисля, че бях гледала завивки, но бяха нещо от сорта на 90/130

# 111
  • бургас
  • Мнения: 624
Някоя от вас да е взела чаршафчета от Лидл? Аз си взех днес и сега се чудя каква завивка да пъхна в чаршафа Thinking размера е 100/140. Не намирам олекотена завивка с този размер.
Като цяло бях решила да ползвам чувалче и при нужда с одеало,  но не издържах като видях комплекта. Иска ми се да го вкарам в употреба от самото начало.

Златна Ябълка В този сайт гледам, че има олекотени завивки 100/140 http://www.zalegloto.com/details.php?id=81, другият вариянт е да вземеш 140/200 и да го свиеш на две, но не съм сигурна дали ще стане, в JUSK мисля, че бях гледала завивки, но бяха нещо от сорта на 90/130

Благодаря ти Hug
Днес ходих и в JUSK, но там забравих да разгледам олекотените. Мисля, че 90/130 също ще ми свърши работа, но първо ще поръчам от сайта точен размер.

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 165
Някоя от вас да е взела чаршафчета от Лидл? Аз си взех днес и сега се чудя каква завивка да пъхна в чаршафа Thinking размера е 100/140. Не намирам олекотена завивка с този размер.
Като цяло бях решила да ползвам чувалче и при нужда с одеало,  но не издържах като видях комплекта. Иска ми се да го вкарам в употреба от самото начало.

Златна Ябълка В този сайт гледам, че има олекотени завивки 100/140 http://www.zalegloto.com/details.php?id=81, другият вариянт е да вземеш 140/200 и да го свиеш на две, но не съм сигурна дали ще стане, в JUSK мисля, че бях гледала завивки, но бяха нещо от сорта на 90/130

Благодаря ти Hug
Днес ходих и в JUSK, но там забравих да разгледам олекотените. Мисля, че 90/130 също ще ми свърши работа, но първо ще поръчам от сайта точен размер.

Няма проблем Simple Smile Радвам се, че помогнах Simple Smile

# 113
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета! Не бях влизала от няколко дни понеже вкъщи имах много работа.
Резултатите не съм си ги виждала лично. Говорих с доктора той каза, че резултата преди глюкозата е 5.2, на 60мин след приема на глюкоза обаче е доста висок според мен- 9, на 120мин- 7.2, и на 180мин - 5,7. Каза, че е добре, но нещо вътрешно в мен не ми е спокойно. КАза да спра всичко сладко (бонбонки, бисквитки и т.н.), да заменя белия хляб с черен (типов,ръжен). Каза ,че другия месец като отида на преглед ще ми пусне пак изследвания.
Аз спрях белия хляб, сладкото, сокове, газирано, ориз, паста, картофи и плодове. И мисля на моя глава на свободно петък да отида да си пусна изследвания да проверя тази пуста захар, и дали всичко това ,което спрях наистина има ефект.
Иначе се чувствам добре, естествено притеснението в мен не е изчезнало все още.

# 114
  • Велико Търново
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета
Някоя да чувства тежест долу ниско и лека болка в корема? От нощес съм така, не мисля, че тези болки са контракции, но ми е много неприятно, не мога да си намеря място Disappointed Освен това ми се появиха и киселини, ужасно парещи, някоя взимала ли е нещо за киселини?

# 115
  • бургас
  • Мнения: 624
Здравейте, момичета
Някоя да чувства тежест долу ниско и лека болка в корема? От нощес съм така, не мисля, че тези болки са контракции, но ми е много неприятно, не мога да си намеря място Disappointed Освен това ми се появиха и киселини, ужасно парещи, някоя взимала ли е нещо за киселини?

Същите усещания имам, включително киселините. Тежест и лека болка ниско повече вляво. С ММ от следобед се чудим дали да отскочим до болницата. Легнах да почивам и ми поолекна. Имах и доста контракции, но отшумяват вече. Болката не е само при стягането на корема затова и аз не мисля, че е от контракциите.

# 116
  • Мнения: 295
Аз съм постоянно с киселини, от всичко се появяват, само докато съм изправена нямам. Взима Биоанацид после Гавискон, и двете помагаха, но до време.
Аз имам болки точно под корема в ляво. Като се изправя и първите стъпки са много болезнени, все си мисля че не е нещо сериозно.... незнам.

# 117
  • Мнения: 469
И аз имам такива болки, ниско долу и по-често в дясно. И костта ме боли, а понякога болката се разпростира и надолу по вътрешната част на бедрата. На предната консултация питах доктора и той каза, че е нормално. Отделно това, което смятах, че са контракции се оказа бебето, което заема някакви странни пози в корема ми. Върти ли се, какво прави ... и като се намести минава. Simple Smile

# 118
  • Мнения: 1 976
И на мен всеки ден ми тежи и ми е некомфортно усещането ниско долу.

# 119
  • Мнения: 944
Да се включа и аз по темата. Все се притеснявах за тази тежест, аз също на моменти го усещам много ниско долу да ми тежи, сякаш ще ми падне корема... Чак не мога да ходя и да дишам нормално. Сега като казахте, че и вие сте така някак ми олекна. Имам дискомфорт постоянно някъде, и на бедрата, понякога и на срамната кост (не знам дали точно се изразявам..), и на кръста от време на време. Абее смятам, че вече е напълно нормално да е така и да ни е все по-некомфортно и трудно да спим (поне на мен някои вечери ми е мнооого трудно да спя...). Ще издържим, мацки, не остана. Два месеца още Heart

ПП: Да кажа само, че и аз понякога имам болки ниско долу в ляво и съм се притеснявала много, но забелязвам, че като легна и се наместя удобно, ми минава. Мисля, че не е нещо сериозно, не съм споменавала на лекарката ми, но мисля, че щом си отминава всичко е наред.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 22:37 от Melisandra

Общи условия

Активация на акаунт