Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 641
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 316
Привет момичета! Много се радвам на хубавите прегледи и на добре наддаващите бебоци. А на мамите с проблеми и болежки - бързо оправяне!
Биозин мама е имуностимулант, аз го пия вече повече от 2 месеца, направих 10 дена почивка и пак го започнах, защото ме заболя гърло. Профилактично пия по 1, но при разболяване по 2 на ден.
За болки в гърлото мога да похваля компреса с извара, след 2-рия компрес, гърлото ми се пооправи. Иначе пия чай, лимон, ям мед, гагари правя и се надявам да ми се размине с това само.
За вит.Д - и аз бях с дефицит и пиех вигантол, но го изследвах на скоро и ми беше към горна граница и го спрях, та хубаво е да се изследва преди да се започва, особено сега след лятото, когато сме понасъбрали слънчице.

# 271
  • Мнения: 295
+1 за компрес с извара. Редовно си правех като бях бременна с дъщеря ми и сега и на нея й правя. Ако нямам извара си правя с прясно мляко и оцет Simple Smile

# 272
  • Мнения: 433
Аз ще раждам  в Надежда. Следя се при д-р Генадиева и за сега се гласим за нормално раждане, дано всичко да е наред. Дори и да не се падна при нея, това не ме притеснява.

Наистина много мами ще са в Токуда, ще е забавно ако някоя от вас се засече с друга Hug

# 273
  • Мнения: 67
MegaMoon и аз имах такива болки, пих точно същите работи и се оправих, почивай си повече и ти ще си добре Simple Smile

# 274
  • Мнения: 30
Момичета, запазихче си час за предродилна консултация при др. Атанасова в Токуда, това май поставя край на голямото чудене... Joy Часът ми е чак за 29-ти, когато ще съм вече в 33 г.с., по стечение на обстоятелствата тогава имам час и при следящия ме Scream Много ми е кофти за предстоящия разговор, наистина е страхотен лекар, ама... Disappointed Relieved

Момичета, какъв е този компрес с извара, я споделете? Blush

Също, АГ ли ви назначава изследванията на витамините, че на мен нищо още такова не ми е пускано... Anguished

А, акто изглежда, мамите в Токуда декември направо ще имаме форумна среща в отделението Hug Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 67
MegaMoon и аз съм при Атанасова, ще ти допадне много...Ходила съм веднъж, но ми направи много добро впечатление, още съм малко плаха и не се доверявам на 100%, но ми я препоръчаха а й мненията за нея са хубави, така че предполагам като отида на още няколко прегледа и се доуточним за раждането няма да има проблем а й обръща внимание доста...И аз смених моя лекар, не се притеснявай толкова, като обясниш, никой няма да те съди... В крайна сметка най-важно е да се чувстваш добре и да си спокойна Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 1 268
Муун, вит Д и вит Б12 ми ги назначи АГ-то ( доктора при който се прегледах преди да забременях, той е репродуктивен специалист, не води ЖК).
След това дали освоявам фолиевата киселина и Бит Б6 ми бяха назначени от доктора, който ми прави ФМ (Сигридов).

# 277
  • Мнения: 1 976

Еуфория, ако държиш да бъдеш при своя лекар (Ташков) в Надежда и си за нормално раждане, мисля че начинът е чрез избор на екип.

# 278
  • Мнения: 260
В Надежда няма избор на екип.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 268
Ами, до колкото разпитах не е точно така. В Надежда няма избор на екип. Разбира се, че първо за това се сетих. Разпитах момичета, които ще раждат и при него. Той дава дежурство само 1 ден от седмицата, през останало време е в друга болница и частен кабинет. Ии уговорката с него е, както написах по горе-да с е предизвика раждането.

А в Токуда вече ще съм с избор на екип.

# 280
  • Мнения: 337
Муун, вит Д и вит Б12 ми ги назначи АГ-то ( доктора при който се прегледах преди да забременях, той е репродуктивен специалист, не води ЖК).
След това дали освоявам фолиевата киселина и Бит Б6 ми бяха назначени от доктора, който ми прави ФМ (Сигридов).

Сигридов те посъветва да си вземеш Б6 и Б12 от zdravis, нали?

# 281
  • Мнения: 1 976
Извинявам се, в такъв случай, моя грешка Simple Smile Просто до сега не съм чувала за болница без опция избор на екип, заради това.

# 282
  • Мнения: 469
Момичета, да попитам и при вас. На някой да му се намира аспирин протект? Никъде няма. А имам само 6 хапчета още.

# 283
  • бургас
  • Мнения: 624
Момичета, да попитам и при вас. На някой да му се намира аспирин протект? Никъде няма. А имам само 6 хапчета още.

Аз вече съм на заместител Sad

# 284
  • Мнения: 1 976
Какво се случва с аспирина? Виждам, че и във фб групата се пише,,че нямало...

Общи условия

Активация на акаунт