Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 661
  • 732
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте , мами !
Някоя от вас да има астигматизъм случайно и ако да , нормално или секцио ви препоръчаха да родите ?

# 301
  • Мнения: 337
Момичета, проверих във всички аптеки за аспирин протект - няма го никъде. В едната ми казаха, че ноември щяло пак да има, не знам колко е вярно. Исках да помогна, но уви Unamused
Благодаря!
На мен ми казаха чак февруари. АГ ми каза, че ако не го намеря има алтернативно хапче, но е с 30 лева отгоре 😆
Но какво да се прави, ние бременните сме ходещи касички в очите на докторите.

# 302
  • бургас
  • Мнения: 624
Момичета, проверих във всички аптеки за аспирин протект - няма го никъде. В едната ми казаха, че ноември щяло пак да има, не знам колко е вярно. Исках да помогна, но уви Unamused
Благодаря!
На мен ми казаха чак февруари. АГ ми каза, че ако не го намеря има алтернативно хапче, но е с 30 лева отгоре 😆
Но какво да се прави, ние бременните сме ходещи касички в очите на докторите.

Мен в аптеката ме убедиха, че Тромбо ASS е същото, но на друга фирма.

# 303
  • Мнения: 337
Момичета, проверих във всички аптеки за аспирин протект - няма го никъде. В едната ми казаха, че ноември щяло пак да има, не знам колко е вярно. Исках да помогна, но уви Unamused
Благодаря!
На мен ми казаха чак февруари. АГ ми каза, че ако не го намеря има алтернативно хапче, но е с 30 лева отгоре 😆
Но какво да се прави, ние бременните сме ходещи касички в очите на докторите.

Мен в аптеката ме убедиха, че Тромбо ASS е същото, но на друга фирма.
Така казаха й на мъжа ми и той без да пита го купи, но аз не пия лекарства на своя глава и веднага попитах АГ.
Тя обаче ми каза да приемам Синтривал.

# 304
  • Мнения: 809
И аз сега ще ходя до аптеката  , ще проверя за аспирин . Ако на някой му върши работа имам един блистер годен до 2022 година .  Ще ъпдейтна след като се върна ✌

# 305
  • Мнения: 2 883
Моята АГ ми каза да пия аспирин до 32г.с и после да сменя на това Синтривал, защото действието му било по-кратко от аспирина и не трябва да се спира до раждането, т.е. и да тръгне раждане няма да доведе до кръвоизливи.

# 306
  • Мнения: 337
Моята АГ ми каза да пия аспирин до 32г.с и после да сменя на това Синтривал, защото действието му било по-кратко от аспирина и не трябва да се спира до раждането, т.е. и да тръгне раждане няма да доведе до кръвоизливи.
Аз на 15ти съм на ЖК и ще го обсъдя с моята. Защото при мен риска от преждевременно раждане е много висок заради скъсяване на шийката с 50% и 1 см разкритие,  и наистина има логика за кръвоизливите.

# 307
  • Мнения: 2 170
Здравейте!
Аз съм от августвовските мами. Позволявам си да ви пиша , защото виждам , че е нещо наистина важно. Не знам дали всички са от София. Преди няколко дни обиколих много аптеки в търсене на едни лекарства и на няколко места ми се мярнаха опаковки аспирин протект. Медеята на Костенски водопад(кв. Гоце Делчев), Медеята на Цар Борис 3ти и на Красно село( срещу клиника Малинов). Мисля , че и в аптеките залепени към Кауфланд и Билла трябва да ги има , защото там като че ли не пазаруват толкова много от аптеката.
Желая ви лека и безпроблемна бременност и раждане. Надявам се да съм била полезна.😊🤗🙂

# 308
  • Мнения: 337
Здравейте!
Аз съм от августвовските мами. Позволявам си да ви пиша , защото виждам , че е нещо наистина важно. Не знам дали всички са от София. Преди няколко дни обиколих много аптеки в търсене на едни лекарства и на няколко места ми се мярнаха опаковки аспирин протект. Медеята на Костенски водопад(кв. Гоце Делчев), Медеята на Цар Борис 3ти и на Красно село( срещу клиника Малинов). Мисля , че и в аптеките залепени към Кауфланд и Билла трябва да ги има , защото там като че ли не пазаруват толкова много от аптеката.
Желая ви лека и безпроблемна бременност и раждане. Надявам се да съм била полезна.😊🤗🙂
Татко ми провери в 2 аптеки в Кауфланд и там удари на камък.
Майка ни намери една-единствена в аптеката в мол Парадайс . Иначе в над 15 аптеки сме питали и отговора е все отрицателен.
Благодаря за информацията все пак!

# 309
  • Мнения: 809
Проверих в 3 аптеки в квартала и никъде няма . Утре ще ходя на Джъмбо и мога да мина през
гр  Стамболийски  да проверя . ✌🤞✌ знам че бабата на ММ го пие и щеше да е изревала ако го няма .

# 310
  • Мнения: 633
Момичета, аспирин протект е реално ацетилсалицилова киселина 100 мг. Има сумати генерици, които са абсолютно същото нещо, но не оригиналния препарат.
Аз пия 2х Туасари 75 мг или 2 х Ацетизал кардио, но на мен ми е предписан 150 мг дневно и тези мг са ми идеални.
Иначе ацетилсалицилова киселина 100 мг има - Ацетизал кардио 100 мг, Апири, Тромбо ASS, Ацесал протект,  Тромбогард, Анопирин и тн. Същото нещо е, просто само Байер имат право да използват “Аспирин” като название за ацетилсалициловата киселина. Питайте който и да е фармацевт и ще ви потвърдят.
Ако толкова държите на Аспирин протект - може да се поръча и онлайн, вместо да обикаляте по аптеките...

# 311
  • Мнения: 295
Никол незнам защо съм останала с впечатление че си от Варна, затова питах за болницата.

А да ви попитам момичета как смятате да облечете бебоците за изписването. Дъщеря ми беше с дебело одеало тип порт бебе, но тя е октомвриче, а сега се чудя за един космонавт ли....

# 312
  • Мнения: 405
Никол незнам защо съм останала с впечатление че си от Варна, затова питах за болницата.

А да ви попитам момичета как смятате да облечете бебоците за изписването. Дъщеря ми беше с дебело одеало тип порт бебе, но тя е октомвриче, а сега се чудя за един космонавт ли....
Аз също се чудя за обличането, гледам за космонавти, дебела пелена, чувалчета, портбебета... каквото харесам ще е, но засега нищо никъде, надявам се вече със застудяването да заредят малко повече такъв тип неща. Simple Smile
Днес бях на първата лекция, която успявам да посетя, защото през седмицата все още съм на работа. Беше за кърменето, за невежи като мен имаше полезна информация, но някои неща са с чисто рекламна цел и си личи. Има ли някой, който не мисли да си купува помпа отсега? Чудя се как да подходя, защото реално не се знае ще потрябва ли и в каква степен Simple Smile

# 313
  • Ловеч
  • Мнения: 574
И аз се чудя за това изписване с какво да е.Дали одеалце,дали космонавт,дали порт бебе🤔🤔🤔 Реално ще му трябва само да го пренесем от болницата до колата.
Иначе като дрешки няма да е с готовите комплекти.Мисля едно боди,отгоре панталонки и блузка/евентуално жилетка/,чорапки или буйки,шапка интова е.

# 314
  • Мнения: 244
Момичета, понеже съм болна отново Sad - хрема и гърло, пък не мога да се свържа в момента с лекарката, исках да ви питам някоя от вас пила ли е или знае ли дали може да се пие Цегет по време на бременност (съдържа витамин С, ехинация и селен). Мерси.

Общи условия

Активация на акаунт