Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 663
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 337



Елвина - не се ли прави серклаж или вече е късно за това?


Вече е късно за това, тъй като до 24 г.с. нямах никакъв проблем и всичко си беше наред.
При следваща бременност вече ще се подложа на тази процедура, защото не искам да рискувам живота на още едно бебенце.
Макар, че има и случаи на жени родили преждевременно дори и със серклаж. Просто конците падат. Но това най-вероятно зависи и от това колко е способен доктора.

# 331
  • Мнения: 295
При нас по принцип е голям ветрилник и се чудех за връхно.Май ще се спра на космонавт.Колко му трябва да го духне северняка Simple Smile

Момичетата ,които имате едно детенце ,да попитам сменяхте ли памперсите през ноща.Чета вече родилите от др теми как сменят памперс и после детето неспяло.....ами то се разбужда.Аз не съм сменяла и имаше мир и любов през нощта.Рано е още ама мой съвет.....малко повече кремче и несменяйте ако разбира се не се е наакало до уши Simple Smile

# 332
  • Мнения: 37
[quote author=SANDRA8
Момичетата ,които имате едно детенце ,да попитам сменяхте ли памперсите през ноща.Чета вече родилите от др теми как сменят памперс и после детето неспяло.....ами то се разбужда.Аз не съм сменяла и имаше мир и любов през нощта.Рано е още ама мой съвет.....малко повече кремче и несменяйте ако разбира се не се е наакало до уши Simple Smile
[/quote]
С първото сменях. С второто практикувах ЕБХ още от изписването. Толкова се бах специализирала,  че вършех всичко на тъмно и доста бързо. Не си спомням да съм имала такивя проблеми. Но пък може и просто да съм забравила вече... Grinning

# 333
  • Ловеч
  • Мнения: 574
При нас по принцип е голям ветрилник и се чудех за връхно.Май ще се спра на космонавт.Колко му трябва да го духне северняка Simple Smile

Момичетата ,които имате едно детенце ,да попитам сменяхте ли памперсите през ноща.Чета вече родилите от др теми как сменят памперс и после детето неспяло.....ами то се разбужда.Аз не съм сменяла и имаше мир и любов през нощта.Рано е още ама мой съвет.....малко повече кремче и несменяйте ако разбира се не се е наакало до уши Simple Smile

Боже,и аз нямам никакви спомени от преди 9 години🤔🤔 Но и аз мисля,че ако не му е стигнало да вратлето или да е пропуснало по дрехите,няма да сменям нощем😄😄 Знам ли?!? Ще се водим по бебоците,може пък /дай Боже/ да спят като “пънове” и да не се разбуждат😂😂😂

# 334
  • София
  • Мнения: 1 395
Mihaela, аз съм късогледа -2 диоптъра и астегматизъм 1.5 (което нямам представа много ли е, малко ли е) и след изследване това не пречи да родя нормално. Все пак ще съм секцио де, но това защото вече съм рязана два пъти... Симптомите ми бяха че виждах субтитри двойно, когато съм легнала настрани - т.е. виждах 4 реда вместо 2. Дълги години по-късно разбрах че е било от астегматизъм. Не сме го коригирали и не съм имала други симптоми.

За изписването - ние се влюбихме в една плюшена панда и тя пък се оказа част от комплект за изписване, та сме си купили, струва ми се подходящ за зимата. Няма да вземам космонавт, тъй като сигурно поне 15-20 минути ще откараме с роднини във фоайето на болницата, където ще е топло - не искам след това да изведа потно бебе навън. А от входа на болницата до колата са има-няма 20 метра.
Скрит текст:

Памперсите.. и аз не помня Joy Мисля че и аз не сменях първите няколко месеца, после започна да се налага понякога. Но по мой спомен те акаха най-често по време на кърмене, т.е. докато и без това са будни.

# 335
  • Мнения: 405
Ние май ще поръчаме такъв тип за изписването, после става на одеалце за количката, а панделката е възглавничка (за по-нататък). Просто засега не виждам космонавт с памучна подплата, а и нямам представа колко ще е голямо бебето и дали ще му става и ми е много трудно така. Но за след това все пак ще трябва и връхна дреха, няма цяла зима вкъщи да стоим..

# 336
  • Мнения: 469
Ние май ще поръчаме такъв тип за изписването, после става на одеалце за количката, а панделката е възглавничка (за по-нататък). Просто засега не виждам космонавт с памучна подплата, а и нямам представа колко ще е голямо бебето и дали ще му става и ми е много трудно така. Но за след това все пак ще трябва и връхна дреха, няма цяла зима вкъщи да стоим..
Същото взех и аз. Точно с тази мисъл, че после ще става за количката.

# 337
  • Мнения: 1 229
Здравейте! Идвам тихичко да попитам дали ще ме приемете при вас? С термин 5 януари съм, но нищо чудно бебчето да ни изненада и да се роди декември. Днес влязох в 27-ма г.с.
Очакваме момиче, първо бебе ще е за нас и сме много, много развълнувани и нетърпеливи.

# 338
  • Мнения: 244
А от къде сте го взели това човалче? Много е симпатично Simple Smile

# 339
  • Мнения: 405
А от къде сте го взели това човалче? Много е симпатично Simple Smile
Има фейсбук страничка със страхотно красиви неща Simple Smile
https://mobile.facebook.com/littlesunshinebg/?_rdc=1&_rdr

# 340
  • Мнения: 809
Хаха и из си поръчах нещо подобно точно днес 🙂 само че  е с цип

Практично ми изглежда 29 лв струва . Купих и от джъмбо одеалца поларени , търсих муселинови пелени но не намерих . Утре ще си взема и поръчката от джордж дрешки шишета стерилизатор и май почти съм готова ✌ще останат дребни неща . Мамите от Пловдив (май имаше даже и от Кичука) насочили ли сте се към педиатър ? Май е време да се ориентираме

# 341
  • Мнения: 405
Супер ее Blush А твоето откъде е да разгледам и там преди да поръчам Simple Smile

# 342
  • Мнения: 809
Не знам как да кача линк ☺ страницата във фейсбук се казва "одеялце "

# 343
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Applegarden добре дошла си при нас🤗🤗

Ооо дами,отивам сега да разглеждам страничките с одеялата😘😘

# 344
  • бургас
  • Мнения: 624
На мамите от Кичука мога да препоръчам д-р Тодорова, работи в МЦ Кючук Париж.
Човек с голямо сърце и опит. Още не мога да я прежаля, цялото семейство бяхме при нея. Когато имах проблем с гърдата лично дойде да говори с хирурга и ми спести много мъки. Дано приема нови пациенти.

Общи условия

Активация на акаунт