Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 септ. 2018, 19:56 ч.

Препоръчайте интериорни врати - тема 2

• 20 914
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
За бели МДФ сме много довлни от изпълнението на Порта Дорс, купени от магазин Ралица/501 врати в Дъ Мол. Стабилни, тежки, много красиво бяло, качеството им личи отдалече. Вместиха се и във времето за доставка и монтаж, макар да чакахме до самия край.

# 211
Препоръчвам марката  Dierre
Много съм доволен вратата се отваря и затваря много гладко (НЯМА НИЩО ОБЩО С ДРУГИ БЛИНДИРАНИ ВРАТИ СЪВСЕМ ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ) Simple Smile)))
Излизат малко по скъпо но си заслужават!
Не съжалявам, че дадох повече пари от предвиденото
Успех

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 20:37 от optilan

# 212
Здравейте, а Интекс какви са мненията напоследък - аз съм поръчвала при тях, не бях възхитена, но става въпрос за под наем и гледам и бюджета все пак. Днес мнооого ми харесаха БГ фирма - Титан Дорс, но май ще ми дойдат скъпи.... и месля да се преориентирам към Интекс... изместили са си и магазина чак в Младост и досега не съм имала възможност да мина от там...

# 213
  • Пловдив
Препоръчвам марката  Dierre
Много съм доволен вратата се отваря и затваря много гладко (НЯМА НИЩО ОБЩО С ДРУГИ БЛИНДИРАНИ ВРАТИ СЪВСЕМ ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ) Simple Smile)))
Излизат малко по скъпо но си заслужават!
Не съжалявам, че дадох повече пари от предвиденото
Успех
  И се регистриртахте специално, за да похвалите фирмата Simple Smile ........а и снимка не сте прикачили.....
Колкото до гладкото отваряне е не само до вратата, а и до монтажа.

# 214
  • София
Здравейте! Може ли мнение на врати VS Doors на Христо Ботев №129, ако някой си е поръчвал врати от тях! Благодаря!

# 215
Имаше питане и преди и съм писала.
Преди бяха Врати София по табела. Може би VS е точно съкращение на Врати София за по-фьешън, знам ли. Виждала съм да преправят, вадят и товарят врати от гаража зад къщата, дето е откъм Сливница на самото кръстовище.
Не съм купувала от тях, обаче.

# 216
Много голям процент от вратите на нашия пазар са турски. Това не означва, че са лоши. По-скоро следете и изисквайте качествен монтаж, защото обикновено монтажистите са тези, които оплескват всичко.

# 217
  • София
Много благодаря! Просто не съм сигурна дали това са врати София, защото на Красно село си пише врати София, а на Ботев е друго името.
Имаше питане и преди и съм писала.
Преди бяха Врати София по табела. Може би VS е точно съкращение на Врати София за по-фьешън, знам ли. Виждала съм да преправят, вадят и товарят врати от гаража зад къщата, дето е откъм Сливница на самото кръстовище.
Не съм купувала от тях, обаче.

# 218
А производителят предлага ли доставка и демонтаж/ монтаж?

# 219
Ако е български - да

# 220
Здравейте, някой скоро поръчвал ли е интериорни врати от Врати Портал? Мнения? Четох едно старо от 2017г. и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт