Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 111 786
  • 813
  •   2
Отговори
# 270
# 271
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Гледах репортажа, става въпрос за врати Златев.

# 272
  • Мнения: 9 777
На ъгъла на Христо Ботев и Сливница (югоизточният ъгъл), точно срещу Врати София/Порта нещо си, имаше магазин за ламинат и кухни. След това го ремонтираха, смениха името на някакъв интериорен дизайн, сега за трети път е сменено името.  Част от мострите (една кухня) си стоят същите през цялото време. Имаше преди време статия за ДДС-ари, сред тях голяма верига сладкарници, които на няколко месеца сменят името на фирмата с нова, сменят касови апарати, сменят договорите на персонала, договорите за наем, всичко. Така се прави някаква далавера с ДДС-то.
Та да кажа, че освен чистите мошеници с несъществуваща дейност, но с офис, има и други, които заобикалят по някакъв начин ДДС режима.  Което не е голямо успокоение, естествено, защото те пестят, а ние си плащаме като попове.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 029
Ние за малко да си поръчаме врати от Златев миналата година, добре, че се отказахми, а поръчахме от Врати София нет.

# 274
  • Мнения: 402
А случайно някой да има опит с двойните портални врати Thinking Вратата към бъдещият ни хол ще е такава, с широчина 180см...

# 275
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Здравейте, днес ми монтираха интериорни врати вкъщи, но касата на едната врата ме притеснява, има луфт и като я пипнеш, играе отвсякъде, имам чувството, че ще се разпадне.... Не знам, другите са добре сякаш, запълнени с пяна и добре лягат на стената, а тази нещо много паянтова... Да ги викам ли за рекламация, да си довършат работата?

# 276
  • Мнения: 288
Вкъщи сме с врати на Карабулев от 12 години и не сме имали никакви проблеми с тях. Плътни са, затварят много хубаво, няма увисвания, разлепвания и подобни. Затова сега за друг апартамент пак ще заложим на тях. Ходихме до Плевен, за да сме сигурни, че си поръчваме от истинските. Старите са фурнир венге, а тези ги взехме пак фурнир, мисля, че е ясен и отгоре е боядисан с бяла боя. Дали сме капарото и ги чакаме след около 20 дена. Човека в София, който ги монтира май е същия който ни е монтирал и тогава. Като цяло апартамента е старо строителство, криво е, не сме правили отворите по изисквания. Те идват направо при готов под да взимат размери и се нагаждат по тях. Ще пиша след мотажа как е.

# 277
  • Мнения: 9 436
Вкъщи сме с врати на Карабулев от 12 години и не сме имали никакви проблеми с тях. Плътни са, затварят много хубаво, няма увисвания, разлепвания и подобни. Затова сега за друг апартамент пак ще заложим на тях. Ходихме до Плевен, за да сме сигурни, че си поръчваме от истинските. Старите са фурнир венге, а тези ги взехме пак фурнир, мисля, че е ясен и отгоре е боядисан с бяла боя. Дали сме капарото и ги чакаме след около 20 дена. Човека в София, който ги монтира май е същия който ни е монтирал и тогава. Като цяло апартамента е старо строителство, криво е, не сме правили отворите по изисквания. Те идват направо при готов под да взимат размери и се нагаждат по тях. Ще пиша след мотажа как е.

Как са като цена?

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте, днес ми монтираха интериорни врати вкъщи, но касата на едната врата ме притеснява, има луфт и като я пипнеш, играе отвсякъде, имам чувството, че ще се разпадне.... Не знам, другите са добре сякаш, запълнени с пяна и добре лягат на стената, а тази нещо много паянтова... Да ги викам ли за рекламация, да си довършат работата?
Не е много ясно за какво говорите, но ако нещо Ви притеснява в тази врата и е по-различна от другите, според мен по-добре ги викайте и се позовете на разликите.

# 279
  • Мнения: 288
Кристал, на нас ни излизат 3800 за 5 броя, но с магнитни брави, двустранни фрезовки, плътния пълнеж и тази за хола е със закалено стъкло от горе до долу и обработка на песъкоструйка. Поискайте оферта по мейла за това, което сте харесали и ще ви пратят.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, изключително сме разочаровани от поставените ни врати. Поръчката закъсня, дойде с много проблеми, които се видяха на изкъртени вече врати. Има каса спукана при пантата, втора каса с разминаващи се дупки в пантите на крилото с тези на касата, едното крило е леко дъговидно, другото крило е отрязано със сантиметър,а не с 5 мм. За капак днес 24 часа след монтаж е спукала друга каса долу при пода  около 5 см, а вчера нищо и нямаше при предаването след монтажа. За вчерашните дефекти викнахме управителя, едната врата ще се премонтира, като се поръча само спукания елемент на касата и дупките за пантите ще ги правят на място за да пасне с крилото,което ни създава естествено още главоболия,мръсотия и нерви. Вчера още мерих с монтажниците въпросното по-късо крило, някак ме убедиха, че било 6 мм, а не 1 см. Ми видимо с ролетка сега пак измерих 1 см е. Кривината на дъговидното крилото е може би 1 мм, там се съгласихме да я оставим, тъй като не е фрапантно с отбив от цена, само не знам какво да правим с пукналата каса в последствие. Вратите са тип Крафт Мастер по точни размери, доста на брой. Не знам какво да настоявам да се прави, кажете си мнението. Ше се опитам да кача линк със снимки след малко. Забравих има място непокрито с боя,да малко е, но е чисто нова врата идваща произведена вчера, не стояла в складове и прочее.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 345
https://prikachi.net/album/vrati.fpDD
Забравих да кажа и насрещника мисля,че не е за фалцово крило, виждате още си няма дупка за петлето,защото щяло да се счупи ако я направят, като премонтирали другата щели да ги правят

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 732
https://prikachi.net/album/vrati.fpDD
Забравих да кажа и насрещника мисля,че не е за фалцово крило, виждате още си няма дупка за петлето,защото щяло да се счупи ако я направят, като премонтирали другата щели да ги правят
Не разбрах кое ще се счупи...това също на пукнатата каса ли е? Нея да я сменят, че до никъде няма да изкара. Има ли дърво в тази каса или е само МДФ или талашит? В крайна сметка всички подобни стоки имат 2 години гаранция по закон. Имате право да искате отстраняване на всички дефекти, преди да си заплатите монтажа, освен, ако не са Ви накарали да платите предварително, което води до куп разправии после. И ако сте подписали протокол за приемане без възражения - значи са си "вързали гащите".

# 283
  • София
  • Мнения: 1 408
Snoopi, моля, напишете името на фирмата, от която сте поръчали и ви е монтирала вратите.Малко са хората, които са доволни от предлагането на този тип услуга.
Преди да се достигне до изработване и монтаж на врати, е идвало техническо лице което да вземе размерите.Явно още от него е тръгнал проблема, ако не ги е взел правилно и не е съобразил кривините на стените и т.н.

# 284
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Споделям мнение за врати Порта доорс , офис Пловдив. Поръчахме промоционални врати 5 бр., от които налични имаха само 2, а останалите ги чакахме около 20 дена. В уговорения ден за монтаж доставиха вратите, 2 бяха объркани, наложи се да отидат до склада и да ги сменят. Първата врата, която монтираха я направиха с около 1 см. отдолу и на мен не ми хареса, уверяваха ме, че било стандарт 0,8 см, да но аз го измерих и е 1 см. Наложи се да купим по-висока лайсна. Другите врати са ОК, но едва вечерта забелязах дефект на вратата на  банята на самото крило. Обадихме се на управителя и човека реагира адекватно и лоялно, дойде на оглед и потвърди. Ще сменят крилото.  В заключение добавям, че всъщност съм много доволна от вратите и монтажа.








Общи условия

Активация на акаунт