Раждане в Майчин дом София. Мнения.

  • 884
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Здравейте Blush
Какво е вашето мнение за самата болница, лекарите и тяхното отношение? Добър избор ли е? Раждане със или без избран от самите нас екип..

# 1
  • София
  • Мнения: 28 559
Това е темата за болницата, в нея тези въпроси са обсъдени – http://www.bg-mamma.com/?topic=1017927

# 2
  • Мнения: 3 500
Аз родих второто и третото си дете в Майчин дом и съм изключително доволна от отношението и професионализма на лекарите и акушерките. Родих нормално, с епидурална упойка. Второто раждане беше като по учебник. При третото, бебето се оказа с увита пъпна връв, но благодарение на компетентната реакция на екипа нямаше никакви негативни последствия нито за мен, нито за бебето. Нямах и никакви шевове. Болницата е съвсем нормална, не е лукс, но е прилично и нищо не ми е липсвало.

# 3
  • Мнения: 294
Аз родих второто и третото си дете в Майчин дом и съм изключително доволна от отношението и професионализма на лекарите и акушерките. Родих нормално, с епидурална упойка. Второто раждане беше като по учебник. При третото, бебето се оказа с увита пъпна връв, но благодарение на компетентната реакция на екипа нямаше никакви негативни последствия нито за мен, нито за бебето. Нямах и никакви шевове. Болницата е съвсем нормална, не е лукс, но е прилично и нищо не ми е липсвало.
Аз родих второто и третото си дете в Майчин дом и съм изключително доволна от отношението и професионализма на лекарите и акушерките. Родих нормално, с епидурална упойка. Второто раждане беше като по учебник. При третото, бебето се оказа с увита пъпна връв, но благодарение на компетентната реакция на екипа нямаше никакви негативни последствия нито за мен, нито за бебето. Нямах и никакви шевове. Болницата е съвсем нормална, не е лукс, но е прилично и нищо не ми е липсвало.
Много ти благадоря. Аз бях 2 пъти при др. Фръндева. Лично аз съм доволна от нея, но изчетох и доста критика. Ти имаш ли мнение за нея.

Общи условия

Активация на акаунт